CHICKEN INVADERS

ne znam nekako mi ga zao ovako malog da ga odma` smazem k`o Panta pitu.........ajd` neka mu neko objasni.........
pa dobro posto sa PR ondaK cu ja..........
prvo ovo je podforum za drustvene igre, a ne za video......za to imas iznad drugi.... tamo ce te cale doceka.........
drugo posto si otvoriJo ovde temu o igricama bices upisan u knjigu debila koji su ovde to isto uradili.......join the club......kad jednom udjes vise ne moz` da izadjes iz knjige.....ona je nasa svetinja ovde na ovom podforumu, a ja sam PR knjige.....:lol:
 
pa mali mislim po broju postova...............a ionako mi se spava tako nisam bas za hardcore tretman pre upisa u knjigu................miXed ce se bas razocara........ali nek ne brine ja cu se vratiti odmorniji i opasniji nego ikada i jurisacu i skrsicu svaki otpor ko god ga pruzi zaleci se na nas i na nasu svetinju.........:lol:.....ipak ja moram da joj sacuvam ugled i prepoznatljivo ime.......:mrgreen:
 
alo bre pa sta da otvaramo jos jednu knjigu.....dovoljna je ova jedna.......samo nam jos fali da vodimo 2 knjige........pa posle se pogubimo, pa malverzacije, pa inspekcija......i na kraju u zatvor, a posto sam ja PR knjige ne mili mi se da idem u cuzu........e tako :lol:
 

Back
Top