ORAL NA BRZAKA,NA JAVNOM MESTU?

V21

Zainteresovan član
Poruka
218
NISAM IMAO MNOGO ISKUSTVA ,ALI TIH PAR PUTA SU ZA PAMCENJE.KOLIKO SE STE SPREMNE DA SVOM DRAGOM PRUZITE TAJ UZITAK,U ZBUNU PORED PUTA,ULAZU U ZGRADU...?
SAVET.AKO NISTE ZBOG STRAHA TO NIKAD URADILE,PROBAJTE DA GA POBEDITE(STRAH),URADITE TO,I VOLECE VAS JOS VISE.I NIKAD VAS NECE ZABORAVITI...
 
V21:
NISAM IMAO MNOGO ISKUSTVA ,ALI TIH PAR PUTA SU ZA PAMCENJE.KOLIKO SE STE SPREMNE DA SVOM DRAGOM PRUZITE TAJ UZITAK,U ZBUNU PORED PUTA,ULAZU U ZGRADU...?
SAVET.AKO NISTE ZBOG STRAHA TO NIKAD URADILE,PROBAJTE DA GA POBEDITE(STRAH),URADITE TO,I VOLECE VAS JOS VISE.I NIKAD VAS NECE ZABORAVITI...
А, ако је баш изразито емотиван, можда НЕКАД стигне писмо или разгледница ! :-)
 
V21:
NISAM IMAO MNOGO ISKUSTVA ,ALI TIH PAR PUTA SU ZA PAMCENJE.KOLIKO SE STE SPREMNE DA SVOM DRAGOM PRUZITE TAJ UZITAK,U ZBUNU PORED PUTA,ULAZU U ZGRADU...?
SAVET.AKO NISTE ZBOG STRAHA TO NIKAD URADILE,PROBAJTE DA GA POBEDITE(STRAH),URADITE TO,I VOLECE VAS JOS VISE.I NIKAD VAS NECE ZABORAVITI...


Pa i rekla bih da nemaš mnogo iskustva ... naročito zbog ove zadnje rečenice dole.
 
V21:
NISAM IMAO MNOGO ISKUSTVA ,ALI TIH PAR PUTA SU ZA PAMCENJE.KOLIKO SE STE SPREMNE DA SVOM DRAGOM PRUZITE TAJ UZITAK,U ZBUNU PORED PUTA,ULAZU U ZGRADU...?
SAVET.AKO NISTE ZBOG STRAHA TO NIKAD URADILE,PROBAJTE DA GA POBEDITE(STRAH),URADITE TO,I VOLECE VAS JOS VISE.I NIKAD VAS NECE ZABORAVITI...

Ne znam, brate, ova moja me nagovara, kao, ajde samo se opusti, biće baš uzbudljivo.... a meni već odma krenu žmarci niz leđa. :oops: Šta, bre, da se opustim, pa suština svega i jeste da je napeto... !! :???: Već zamišljam neku baku koja zblanuto gleda ribu koja kleči nešto zauzeta i mumla, a ja kao "ništa bako, eto mi nešto pošli na pijacu, pa..."
 
tajson7:
Ne znam, brate, ova moja me nagovara, kao, ajde samo se opusti, biće baš uzbudljivo.... a meni već odma krenu žmarci niz leđa. :oops: Šta, bre, da se opustim, pa suština svega i jeste da je napeto... !! :???: Već zamišljam neku baku koja zblanuto gleda ribu koja kleči nešto zauzeta i mumla, a ja kao "ništa bako, eto mi nešto pošli na pijacu, pa..."



izgleda da sam i ja bez iskustva, ja sam mislio da su zenske te koje nece da pruze takvo uzbudjenje, ali eto vidim da ima i nas. prijateljski savjet, ispuni djevojci zelju i bice jos ludja za tobom.
 
Pušile su mi više puta ali ne baš na "javnom mestu", nego u WC-ima, haustorima, kolima na parkingu, itd. i to, uglavnom, noću... poštujem kad neka riba zna dobro da ga ******... smatram to pravom malom umetnošću (isto kao i lizanje)... obožavam da svršim devojci u usta ili bilo kakvu varijantu u kojoj ona voli spermu na sebi... to me žestoko uzbuđuje... dakle, sve žene koje vole spermu, moje su miljenice...
 
hanibaI77:
a kako ti lizes vlade?mislim postovanje mora da bude obostrano:mrgreen:

Izvini ssto upadam umesto njega, Hanika, ali ovo JESTE moj fah. Dogadjalo mi se naravno, da primim oral, chak i javnjaka, dodusse redje. No, najchesscce, zavisno od obostranog raspolozzenja i uluchene prilike, ja sam davao voljenim svojim devojkama (i zzenama, naravno). Hoccu recci, mnogo chesscce i vrlo rado sam lizao vagine i sisao klitorise svojih dama, nego ssto su se one meni nalazile u slichnom polozzaju. Volim da dajem i samo ako voljena hocce, nije bitno mesto, bitan je filing i ljubav. Tada se dajem bez pardona. Treba li da ti kazzem da mi je svaka, ali SVAKA koju sam tako ljubio svrssila ?!... Ljubim te, ccaos. Tvoja iskrenost i direktnost su super i haos. KISS !
 
hanibaI77:
a kako ti lizes vlade?mislim postovanje mora da bude obostrano:mrgreen:

Ah, da posstovanje. Ja uvek prvi "posstujem" voljenu. Uglavnom i u veccini svog iskustva, bio sam prvi koji je davao oral. Nekad su mi uzvratile posstovanje, nekad nisu, nisam udarao recke. Ali one koje sam ljubio dole, sve su svrssile. I zato su me uvek volele i rado mi se vraccaju. Tek poneka uz moje navraccanje da meni oral. Chesscce mi se "zahvaljuju" na isti nachin. Ali ja ne lizzem da bi meni poossile. Ja volim i predajem se voljenoj bez uslovljavanja i to mi se uvek u zzivotu i kasnije i dan danas, DOBRO vracca. Mnoge me i danas rado zovu u "goste", naravno, da ih volim jezikom i usnama, izmedju njihovih kolena... KISS you again THREE TIMES , a ti izaberi gde i kazzi HANIKA ! : P
 
dugi777jezik:
Koga li ste to usreccile da bude vrucci svedokicc vassoj zzenskoj 69...?! Da li je ona bila udata i starija/mladja/vrssnjakinja ? Da li se joss sreccete i DRUZZITE ?! KISS YOU HANIKA ! : )
muzevi :p
starija(sto bi se reklo matorka,haha 35-36 je imala tad) ,zgodna plavusa
ne srecemo se vise to je bila veza na jedno vece:lol:
 

Back
Top