Dvokrilna Vrata

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bg8333

Ističe se
Poruka
2.383
Po mom iskustvu, kod dvokrilnih vrata kada pri ulasku ili izlasku pridrzite neko krilo da neka devojka prodje ona ce sama da otvori drugo i izadje.

Pitanje za devojke je to znaci taj gest prevedeno na govorni jezik:

"Ja sam mnogo dobra riba"

"Ja sam nedostizna"

"Ja sam izopacena glupaca"

"Ja sam nesigurna u sebe"

"Roditelji me nisu vaspitali"
 
carolina 212:
Opet psihoanalize devojackog instiktivnog gesta

Sta je tu instinktivno, mene zanima bas zestoko da znam, sta zenska osoba time zeli da pokaze. Ako joj pridrzite vrata a ona izadje kroz drugo krilo, u cemu je fazon. Mora da je neki slus u glavi. Definitivno osobe koje su se dokazale na neki drugi nacin nemaju razloga da se tako dokazuju. Tu mora da je slus u vugli.
 
jastuk:
roditelji me nisu voleli dovoljno

Moguce moguce

Mada mislim da je na meni neki Versace komplet od 1000 eurica da bi i te kako prosle kroz ta vrata sa smeskom od uveta do uveta.....

Ali ipak i dalje mislim da nesretice imaju psihickih i porodicnih problema i frustracija....

Jadan je neko ko mora tako da se dokazuje.
 
Ti si opsednut sponzorusama i mislis da su sve devojke ovog sveta iste takve, a to generalizovanje je vrlo uvredljivo za zenski rod, ili barem za onaj deo koji ne posmatra momke kroz novac. Mozda zato i nemas uspeha kod devojaka jer mislis da su svakoj samo pare u glavi, a takvo razmisljanje ti nije ispravno
Eto, sad sam ti rekla:mrgreen:
 
carolina 212:
Ti si opsednut sponzorusama i mislis da su sve devojke ovog sveta iste takve, a to generalizovanje je vrlo uvredljivo za zenski rod, ili barem za onaj deo koji ne posmatra momke kroz novac. Mozda zato i nemas uspeha kod devojaka jer mislis da su svakoj samo pare u glavi, a takvo razmisljanje ti nije ispravno
Eto, sad sam ti rekla:mrgreen:

Pa ne verujem da u mek na Banovom Brdu idu sponzoruse???
Ja govorim o obicnim devojkama.
Koje takvim ponasanjem pokusavaju nesto da dokazu.

Nego tema nisu sponzoruse.

Tema je potreba da se neko ispali, da se od nekoga napravi idiot. Momak pridrzi jedna krila da bi ispao kulturan a glupaca ne otesana i bez roditeljskog vaspitanja izadje na druga, da bi dokazala kako je uzvisena i od njega napravila budalu. A u stvari pravi budalu od sebe, jer sta mene briga sta ce neki tamo jadni bedni sirotinjski svet da pomisli o meni sto me ona ispalila, pa to je sve bedna sirotinja.

Ipak kad bolje razmislim glupaca pravi idiota od sebe ne od mene.
 
Udari je vratima...budi orginalan....ma, stvarno...vec je dosadno da neko pridrzava vrata...ovako tras! Pa, josh se i nacerish,onim kezom zaljubljenog tetreba, pravi badza...shta te briga...shto si fin...to smara...iskuliraj, pitaj je:''Jadna ne bila, nisam radioaktivan, pa da mjerish rastojanje...''

P.S. Trebalo bi da jedno par sati pridrzavash krilo od vrata i to na razlichitim lokacijama i u razlichitim ustanovama, pa da izrachunash u procentima, korigovano na godishte, garderobu, dimenzije, poreklo itd...itd...pa da nam ponudish tachne rezultate na uvid...to je zanimljiva studija...
 
Gljiva zjalelovka:
Udari je vratima...budi orginalan....ma, stvarno...vec je dosadno da neko pridrzava vrata...ovako tras! Pa, josh se i necerish, pravi badza...shta te briga...shto si fin...to smara...iskuliraj, pitaj je:''Jadna ne bila, nisam radioaktivan, pa da mjerish rastojanje...''

P.S. Trebalo bi da jedno par sati pridrzavash krilo od vrata i to na razlichitim lokacijama i u razlichitim ustanovama, pa da izrachunash u procentima, korigovano na godishte, garderobu, dimenzije, poreklo itd...itd...pa da nam ponudish tachne rezultate na uvid...to je zanimljiva studija...

Dosadno,
Koliko sam ja vaspitavan, kroz uzan prolaz momak od 24 god treba da propusti stariju osobu, i zensku osobu pa da tek onda prodje, starija osoba muska ili zenska ili mladja zenska se prva propusta kroz vrata, tu nema dosadno nije dosadno to je cisto vaspitanje. Koje vecina nasih devojaka NE UME DA CENI!!!

Tacnije kada posatanete nevaspitani onda vas proglase za PRIMITIVNOG BALKANCA.
 
Strava bi bilo kada bi jedno na 6 meseci svi momci u Beogradu posebno a i u Srbiji poceli zaista da se ponasaju kao "Primitivni Balkanci", dakle ono, podrigivanje, prdenje na ulici, ne znam tipa izlazis iz zgrade nailazi devojka a ti zalupis vrata pa jadnica mora da trazi ljuc da otkljucava vrata, i sve tako namerno, ili ono gurnes je u stranu da udjes pre nje u bus i uvatis mest, bas da se ponazamo ko najvece primitivne svinje jedno 6 meseci.

Verujte mi , da bi posle kad bi smo se vratili na staro, vaspitanje i sve, bon ton mnogo vise postovale sve te lepe osobine.

Treba definivno da osete ruzno da bi pocele da postuju lepo.
 
jastuk:
ja ne volim kavaljerske fazone ..i to lepo kazem ...

Pazi ovako izlazim iz zgrade i ti nailazis u istu zgradu treba ti 5 metara do vrata,

i ja pustim vrata, zalupim ih i otsetam ladno pored tebe

sta bi pomislila ali iskreno o meni???

pri tome ti treba da posle otkljucas ta vrata, ili da zvonis na isterfon da ti neko otvori.

Ne bi valjda pomislila "vidi kakav smeker"

Meni se cini da vi prosto vapite za tim da se covek prema vama ponasa ko "Svinja"
 
Potpuo je tacna ona, dok covek sam ne zaradi postenim radom prvu paru ne nauci da ceni novac.

Isto tako, jedno 6 meseci do godinu dana da se svi muskarci ponasaju ko svinje posle bi ste i te kako cenile vaspitanje.
 
E da evo otvorila se jos jedna tema.

Primecujem da vi imate zapravo ideju da je pridrzavanje vrata startovanje, odakle vam ta ideja da vas neko muva ako vam pridrzi vrata? Vi izgleda bre u svemu vidite , sta god mi momci uradili cak i vrata vam pridrzali pokusaj muvanja, pokusaj odvodjenja u krevet i slicno. Zapravo sad sam provalio PA VI STE PROKLETO UBEDJENE DA SVAKIM GESTOM OD VAS NEKO NEKO HOCE, OPREDNUTE STE DA BI STALNO NEKO DA VAS KRESNE, I SLICNO, pa sa takvim prokeltim opsesijama mislim ono.....

kod cike u belom pod hitno
 
Acoooooooo, sreco nasha forumska...ukrasu nashih stranica...shta je tebi, dijete drago...Ti poredish jedan sluchaj na SVE...i sad toliko bijesa...treba VAM ovako i onako...jel' to neki vic koji ja ne kapiram...moguce...Vremena se menjaju...a mnogi se kite silnim vaspitanjem...opalala...sve to moze svashta biti...kurtoazija je za mene smrdljiva zabokrechina (iskreni prezir)
Iskreno kazem...(al' nije vezano za ova vrata)...vukuci noge po ovoj svakodnevnoj prashini 100 puta sam rekla sebi'' 'ebo me onaj ko me vaspit'o'', jer sam sa svim mojim vaspitanjem mogla sjesti na beton i plakati, dok ne uginem uz svesrdnu pomoc sa svih strana...pa sam posle morala i rodjenoj majchici da objashnjavam nove oblike vaspitanja da bi mogla da ukapira ''nove narashtaje'' (da je ne prevare)...tako da ...nastavi slobodno da pridrzavash vrata, ali zivotati prestani da se chudish rezultatu, jer mene lichno ne bi chudilo i da ti je tresnula shamar ili rekla ko zna shta...sve je to normalno
Ali, ako kazesh SVE...pa odgovori mi jesi li SVI kao ti...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top