STARIJI MUSKARAC

Prihvatam razliku do 10 god. Vise ne..manje moze...a mladji od mene ne moze. :lol:

Postoje izuzetci..ako veza funcionise i vole se...sto da ne....sad zavisi opet kakva je osoba, u kakvom je okruzenju..itd.. ;-)
 
+ 9 i - 6 to je moj raspon :lol: Hahahah....ma ako nije preterano opušten (telo) mislim da je ok ;)
Lično, jaz između generacija ja doživljavam (ili ne doživljavam - što beše ukupno 2 puta u životu sa starijim muškarcima! ) PSIJIĆKI :D Znači, ako te već privlači i pipnula bi ga, i možeš i dalje da ZAMISLIŠ (!) ondaK ima nade za tebe ZoZoN :)
 
bila u vezi s muskarcem bas 13 god starijim
ja 23 a on 36
ja jela u meku a on po finim restoranima i pio dobra vina a ja kola kolu
ja histericna mala s jednog radnog mesta na drugo iz jednog grada u drugi a on vec nakupio brdo godina radnog staza
e ali ja samostalna a on zivi kod roditelja :?
na kraju se uplasio,pa naravno bila sam previse explozivna za njega,a i ja se oladila kad sam mu videla dve sede dlake na grudima i bore iza usiju....
nije to moglo da uspe...
 
Ја била три ипо године у таквој вези, са 13 година старијим....
Разишли смо се јер је он хтео брак, а ја још нисам била спремна на то.
 
Mislim da nije strasno (imala sam i vecu razliku - TO je bilo strasno). Ali sta ce ti to? Ja ne znam da li se ti matorci "podmlade" sa mladjim devojkama, jedino sto znam je da se pored starijeg muskarca mnogo brze stari...
 
@ Zakonodavna

U jeee zezaš penzosa..... ja jos godinu pa sedam banki a zena mi duplo mladja... al' izgledam ko da imam 6 banki...a l preferiram iskusnije, ono znaš ipak je 8 banki neko iskustvo ... :D
 

Back
Top