ZARADA PREKO INTERNETA!!!!!!! 100% sigurno

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Figaroo

Zainteresovan član
Poruka
264
Zaradite preko interneta,surfujuci!!!!!!!!!!.Nije prevara 100% zarada,cak je bolje od Spidie i Cash fieste.Ova firma je GREEN HORSE,to je jedna od novijih ali uvek redovno isplacuje korisnike.Kod Cash fieste dobijate za 1000 bodova 0.001$ a ovde dobijate 0.01$ za otprilike 1 sat,ali svaki put je drugacije to moze biti za 30min ili 2sata,ali sve u svemu mozete dosta zaraditi za kratko vreme.Bonus:kada registrujete 10 ljudi preko vaseg racuna dobijate 1$ po mesecu, za 100 coveka 10$ po mesecu.Kada se registrujete mozete skinuti TICKBAR,on ne zauzima puno mesta,ne operecuje racunar,nemorate stalno da klikcete na po njemu kao sto je slucaj kod Cash fieste i najvaznije ne usporava internet konekciju.Sajt je WWW.GREENHORSE.COM,a posle toga opcija JOIN NOW.

Tu ce te ostaviti svoje podatke koji nece biti zloupotrebljeni a u polju REFERRED BY upisite ovaj broj:142456683
ponavljam 142456683 obavezno ga upisite.

Pokusajte nista vas nece kostati sve je besplatno!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
To nije cilj manje vise,nego sto vise uclanis preko tebe vise dobijas para,a ovo 0.01$to je naplata u medju vremenu dok ne nedjes nekoga ko ce se prijaviti preko tebe,mada meni odgovara i ovo od 0.01$,zato sto sam dugo na internetu u toku dana a bi vam dokazao ja vec imam 10 coveka preko sebe.
 
Ima neko ko mozda hoce da se registruje.Primetio sam da i dok nisi na internetu reklame se vrte na desktopu i isto zaradjujes pare samo duplo manje.probajte i registrujte se!U polju REFERED BY ukucajte obavezno 142456683.MOLIM VAS!Eko necete da zaradjujete barem napravite acount pa ga izbrisite odmah.HVALA UNAPRED!!!!!!!!!!!!!!!
 
Figaroo:
Ima neko ko mozda hoce da se registruje.Primetio sam da i dok nisi na internetu reklame se vrte na desktopu i isto zaradjujes pare samo duplo manje.probajte i registrujte se!U polju REFERED BY ukucajte obavezno 142456683.MOLIM VAS!Eko necete da zaradjujete barem napravite acount pa ga izbrisite odmah.HVALA UNAPRED!!!!!!!!!!!!!!!
Evo ja sam se registroao, al' nisam uzeo taj broj, vec 142456684 ;-) ;-)
salim se naravno
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top