Kako ozenjenog muskarca zavesti za jednu noc?

biljanaDir:
Sex sa tudjim (cini mi se vernim) muskarcem, a koga odlicno znas i koji ti izludjuje (privlaci te mnogo), uz to da ne pokvaris nista. HMMM,
Dovoljno samo jednu noc. Kako izvesti, ali bez alkohola i drugih aditiva :lol:

Da li ti je palo na pamet da postoje muskarci koji ne varaju svoje zene? Pa dobro nije, ali to sto ga dobro znas moze da predstavlja samo problem. Jer ces posle hteti jos... :)
A ko zna kako moze da utice na tvoje samopouzdanje ako te iskulira, ja na primer ne bih nikad pristao na tako nesto, delovalo bi mi kao neka namestaljka :)
Jednom sam se zajebo vise ne :), ali sama je bila kriva lepo sam joj rekao, sto mi nudis slatkise kad znas da ih obozavam i to je bio kraj :)
 
maja79:
to je bar lako.oni jedva cekaju i da to nikako se ne sazna(zena).ali pazi sta ako se zaljubis.zato ne upustaj se ako hoces jos da pozivis.ipak ako se sazna snosices posledice.sta ako ima ludu zenu pa te razvali od batina i izblamira?

Sto uopste nije iskljuceno... a i imala bi svako pravo da te izblamira, a i ovo drugo... Ne zaboravi da njegova zena postoji, i da je covek od krvi i mesa :!:
 
A, je li, Biljo, a jel' on flertuje sa tobom?

Daje li i on neke signale ili samo ti fantaziras o njemu? Mozda je covek samo prijateljski raspolozen, a ti to tumacis drugacije?

Ako flertuje, mozda flertuje samo da razbije dosadu, da se oseti opet kao dasa, i ne mora nista iza toga da stoji... Znam gomilu muskaraca koji vole da se frajerisu (ozenjenih), meni je to uvek bilo slatko i simpaticno, ali nije da ih ozbiljno shvatis...
 

Back
Top