Sada stvarno o fili

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
depresivna:
Ja cu da trazim da se banuje Guliverr jer me je prozivao da sam rekla nesto sto nisam rekla i jer je naporan do bola i svojim ponasanjem tera nas nove koji dodjemo na ovaj forum!Chak i da krene neka kvalitetna diskusija on je uvek tu da se umesa u svaku mogucu temu i izminira prichu.O muzici nema pojma i uz sve to je i tuzibaba:-)

tako je ,ti nisi rekla da je arkan mafijas,jel oces da kazes da nisi to rekla, a gore medjupravilima stoji i jedno koje stiti ugled POLITICARA I JAVNIH LICNOSTI BILI ZIVI ILI MRTVI, a sto se tice banovanja mojih postova i mene, moze nema problema ali tek cim se banuju svi oni koji su gori od mene tj,koji vise ne postuju pravila ,dakle na listi sam medu poslednjima!
 
Guliverr:
Ja samo zahtevam da se postuju pravila i ne obracam se vama vec mortisici koja definitivno nije zasluzila posao kojim se bavi,, gospodo draga ja nisam izmislio propise vec neki drugi ljudi,njima kukajte ako vam se ne svidjaju ja samo insistiram na tome da se postuju pravila!


Insistiranje je dobro za pocetak, pohvaljujem ideju. kasnije bismo mogli da na grublje nacine namecemo svoje misljenje, da bismo, na kraju kada budemo odvratno masovni i "bogati, mogli da zayebavamo sve odredai namecemo svoje misljenje na silu...
Zamisli to Guljo... Kako sam se samo primio na ovu ideju...

"Da si me pozvao, pa da se organizujemo, pa majku mu ima nas Cvorovica da razbucamo ta gowna. A ne, ti si resio sam da vodis rat protiv imperijalisticke bande".
 
Guliverr:
cim se banuju svi oni koji su gori od mene

potcenio si se, teško da ovde ima takvih. :D

nikodim:
Ajde, ajde... delimo funkcije, jos malo pa nestalo... Sta zelis da budes... da cujemo?
Hoces da budes... tehnicki sekretar?

ja bi' da budem finansijer kampanje...tako da biste, tehnički, svi bili moje marionete. a i oduvek sam hteo da budem mecena gulji, vidim u njemu veliki potencijal, mogao bi u najmanju ruku da bude popularan k'o tarmi...
 
Elvin:
ja bi' da budem finansijer kampanje...tako da biste, tehnički, svi bili moje marionete. a i oduvek sam hteo da budem mecena gulji, vidim u njemu veliki potencijal, mogao bi u najmanju ruku da bude popularan k'o tarmi...


Ti si preambiciozan... ja sam otkrio Gulju, on je moj... razumes.


Predlazem da Elvina (neka to udje u zapisnik) odmah stavimo po strani jer je preterano ambiciozan... 8-)
 
nikodim:
Bravo...

Evo Guljiveru, ubedjen sam da bi ti i mene banovao zato sto sam te prozivao oko onih gluposti koje si pisao o nekom urbanom folku (dobro de, ne moras me podsecati sta je to... mada i mogao bi ako nemas pametnija posla, znam da volis)...

Sto si tako... zaeban... pa ako ti se nesto ne dopada... postoji i druga mogucnost. Znas ono: "Ako ne mozes da ih pobedis, pridruzi im se".

Vidi Nikodime,ja i ti ne mislimo isto i to je sustina ,cak sta vise misljenja nam se razlikuju kao nebo i zemlja i to se videlo i u temi o URBANOM FOLKU(kako ja volim da kazem) ali i u temi o LUKASU itd.

Medjutim TEBE NE BIH BANOVAO,ti si iznosio argumente ne koristeci VUGARNOSTI,ne VREDJAJUCI ni jednu licnost tako da to bude preterano i licno! Imao si svoje stavove i pridrzavao si ih se argumentujuci ih na nacin na koji ti mislis da je dobar! Cak si me moram priznati u neke stvari i ubedio!

Ovde se svakako ne radi o tebi vec pre svega o ljudima koji imaju neki problem sami sa sobom, i u svakoj diskusiji i temi argumentuju vredjanjem svega i svacega i ne samo mene vec i drugih clanova krstarice!

Dakle Nikodime meni nije nije PROBLEM DA CUJEM DRUGACIJE MISLJENJE OD MOG, ali VULGARNOSTI I NEARGUMENTOVANI STAVOVI SU ono sto mi smeta i sto me vredja!
 
nikodim:
Guljo ovo je sjajan predlog, pocecemo od Krstarice... Evo, posto sam se prvi setio, ja cu biti predsednik, ti budi sekretar, posto volis da pises, a neka mali EmiNem bude menadzer... znas ono... m, m, m, m, m, m, m, m... menadzer.. me, me, me... menadzer...
I tako, krenucemo putem otreznjenja, putem kojim je davno, davno krenuo nas pra, pra, pra, pra... deda mamjun... ka Evropu Guljo... zvezde nas cekaju... onde evropske.
Slogan bi mogao glasiti:" Vas zaGuljiver - konacno otreznjenje".

Ajde Guljo, izjasni se pada opravimo pokret, kako to i dolikuje.

"Gulja za EVROPSKU Srbiju!"


eto vidis to je ono sto sam ti rekao u predhodnom postu, inace nisam ni za EVROPSKU ni za NEEVROPSKU SRBIJU,vec za srecnu i uspesnu u kojoj se postuju pravila a mislim da promena polazi od nas samih, pa ili menjajte previla i dozvolite vulgarnosti(u tom slucaju cu otici sa foruma sto bi mnoge obradovalo!), ili postujte propise!
 
Ananke:
Eeeeeeee hocu i ja u tu Evropsku krstaricu....eto poshto je Evropa,vi budite lepo demokratski orijentisani,a ja cu glumiti "Leeevo smetalo" hehehehehe...eto
Stvarno guliver nebudi tuzibaba,pa i sam si ti izmamio nekoliko psovki...ae budi drug....mozes da svratis na puding...a i zovi me liliputanac ako ti toliko nedostaju slobodni (nisam mnogo visha od njih),samo nemoj banovati ljude okolo :P


insistiram na tome da se postuju pravila i da nam se svima (ukljucujuci i mene mada imam najmanje takvih postova) obrisu svi postovi koji nisu u skladu sa pravilima!
 
Guliverr:
Nikodime jos nesto,ti si cesto i duhovit,ironican jos vise i cesto su provokacije na moj racun,i ja ti cesto vracam ali sve je to u skladu dobrog ukusa!

To je poenta, nemam nista protiv tebe!


Hvala za duhovit... a da sam ironican, jesam, priznajem, to je vise nego ocigledno... Sta da radim, to je to...
 
Guliverr:
insistiram na tome da se postuju pravila i da nam se svima (ukljucujuci i mene mada imam najmanje takvih postova) obrisu svi postovi koji nisu u skladu sa pravilima!


Vidis Guljo, to je vec mac sa dve ostrice. Ako ja meni kazem da sam jadan, debeo i upadljivo ruzan i glup. Koga ce onda banovati, mene ili nikoTina? I zasto bih ja stradao zato sto je nikodim pisao sve i svasta... razumes?
 
nikodim:
Primljena si... ti ces mi kuvati kafe... jel moze? A kasnije, kako pokret bude narastao, mogu te unaprediti (ako budzet bude stabilan, kupicemo ti aparat za espresso)...
E ne moj da zekish...ako ja budem kuvala kafe,neces ti od budzeta videti ni b dok se okrenes... a i mislila sam da imam veci potencijal...htedoh da stvorimo realne uslove ali ne...
 
Ananke:
E ne moj da zekish...ako ja budem kuvala kafe,neces ti od budzeta videti ni b dok se okrenes... a i mislila sam da imam veci potencijal...htedoh da stvorimo realne uslove ali ne...


OK, postoje realni uslovi, da se razumemo. Novac ce stici od Elvina, ja cu da "kormilarim"... Gulja uvek sme da nas pogleda u oci... mislim, to je proveren recept, secas se 2000.? Bitno je samo da ne budemo alavi u startu...
 
ne znam o cemu ste vi pisali ,al shto se pravila tice ubedljivo mi jenajsmeshnije ono o postovanju pp-ova - kao to nije dozvolljeno ,a onda dodje lik i isprica /preprica celu neku istoriju iz pp-a i to prodje ladno ... ima ljudi ovde koji su pankeri/mangupi ,a ima i onih koji su krimosi (tj. bili bi ,ako ovo uporedimo s rl-om) itd...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top