Bilijar, da zavrsim

Peruzzi

Domaćin
Poruka
4.066
Neko mi trazio da mu posaljem rad, ne znam ko i ne znam kad. Sad sam tek nekako navatao krajnju verziju iz skole (jer sam je tamo zavrsio) i upakovao u html, manja je, i okacio ovde www.peruzzi.dzaba.com/RADIII.htm pa koga interesuje nek vidi, mada nije nesto posebno, sklopljen je vise da bi posluzio svrsi nego da bi bio nesto epohalno :) Ima oko 100KB

uzivajte :D


i hvala svima koji su na bilo koji nacin pomogli da dodjem do rep. smotre u vrnjakoj banji, e sad sto me strefio maler pa sam dobio varicelle bas 20 dana pred smotru pa sam bio samo taj jedan dan to je druga stvar, ebiga, al svejedno sam se lepo proveo :)


(moz misliti kakav je napor da onako oslabljen sa 20 dana lezanja u dva dana predjes 10tak km + sto je hotel na nekom ebenom brdu, pa jos 4i sprat...al dobro, bilo je lepo to jedno vece)


e, da, i bio sam treci :)
a na regionalnom dobio nagradu za najbolji rad + bio prvi :D

sta reci...mlada nada (propada)
 
o kakvoj smotri...

paz ovako, imas po srbiji desetak, mozda vise, regionalnoh centara i jedan republicki (logicno) koji okupljaju "mlade talente" (idi begaj) iz raznih oblasti interesovanja. ja ove godine uzeo informatiku.

o cemu se tu radi - prvo da bi tu upao radis neki kao opsti test inteligencije, sposobnosti, cega vec, to kad prodjes onda se prijavis za odredjenu oblast i pises neki rad (8-12 strana ...) iz te oblasti i saljes, pa onda radis test, i to se sve oceni i sabere i onda ako si na nekom od prva tri mesta (rangira se po broju poena) onda ides na rep. smotru, gde je princip isti, samo je test tezi

Do sad sam radio matematiku, sad ove godine sam nesto batalio, i uzeo infos, lakse mi, sve vec znam :), i, poucen iskustvom od prethodnih godina (moj ortak zna vise od komisije) resim da napisem nesto sto ce da ih skroz zbuni - rad sa kodovima ali bez programa.

I tako, pitaju oni mene - gde je program?
Nema program, ovo je samo tutorial kako napraviti engine

i tako, dobijem ja max poena za rad, i + nagradu za najbolji rad :lol:
 
Liiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!! Svaka ti čast dečače onda!!!
I ja sam imao jednu akciju tog tipa, ali naravno na mnogo nižem nivou, da tako kažem. A "u moje vreme", nije bilo tih centara inače... ili bar ja nisam znao za njih...
 
Peruzzi burazeru pa ti si postavio pitanja(u toku pravljenja gore pomenutog programa) tipa : Jel
moze da funkcija zove samu sebe ili sta je makro ... C C C!!!!!!!!! Ovo su trivijalna pitanja i predstavljaju sustinsku osnovu a to nisi npr.znao. Sledece godine ucim programiranje(C) po prvi put u skoli pa cu valjda i ja na to takmicenje...ako nebudem prvi...bolje da me nema...:-)
 
e, ali ja sam za rekurziju cuo negde, i onda provalio dok sam ucio pascal da moze :D

sad znam bar nesto
ne brinte se, znam sta sam pisao

valjda

:lol:

u svakm slucaju nije lose ispalo

inace za sve sto je vezano za min.prosvete dovoljno ti je da znas pascal, sve radi :D
 

Back
Top