PRVI UTISAK ili KO JE KO NA LICU 2 !!!!

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
37.315
Koliko vas može zavarati PRVI UTISAK ?
Podstaknut sam temom na ASTROLOGIJI ,KO JE KO NA LICU gde
sam forumašima na osnovu slike govorio ko su...

Da li PRVI UTISAK može da vas prevari prilikom upoznavanja?

DA li u prvom kontaktu sa osobom možete da procenite da li vam ta osoba odgovara za partnera ?
Koliko su vam uspešne procene za buduću vezu?
 
Милсиш ли на први утисак о некоме, или на искључиво визуелни утисак?

Мислим, први утисак може да се створи и контактом преко телефона....или на друге начине....

Мислиш ли само на нечије лице или на целокупан утисак који остави на нас?
 
uglavnom dobro pogledam (u) coveka koga upoznajem.
mislim da tada prvi utisak vrlo tesko moze da prevari.
bitno mi je da ga dobro pogledam u oci i nekako sam uverena da mogu da osetim energiju coveka, dobar ili los osecaj koji imam u vezi osobe. a toliko mi je sasvim dovoljno.

takodje, mislim da se ljudi generalno, pa i prilikom prvog kontakta "odaju" na sitnim stvarima kojene zanemarujem. svako tezi da sebe predstavi u dobrom svetlu, i u skladu sa tim se i ponasa. ali ako ga vrlo pazljivo gledas i slusas nije tesko steci ispravan utisak. razabiranje onoga sto govori "izmedju redova", pogled, gestikulacija, pokreti, dodir...
setih se recimo kako ljudi prolaze pored drugih osoba u lokalu punom ljudi - neki te gurnu i doslovno pregaze, i da padnes nece se osvrnuti; neki se spontano i slobodno rukom naslone na tvoje rame; neki teze da te uopste ne dodirnu; a neki te nenametljivo spuste ruku na tvoje rame da bih stavili do znanja da su tu i da zele da prodju...mozda gresim, ali mislim i da takve stvari nesto govore...
 
Hellen:
Милсиш ли на први утисак о некоме, или на искључиво визуелни утисак?

Мислим, први утисак може да се створи и контактом преко телефона....или на друге начине....

Мислиш ли само на нечије лице или на целокупан утисак који остави на нас?

Može i jedno i drugo..
 
S_K_V_O:
uglavnom dobro pogledam (u) coveka koga upoznajem.
mislim da tada prvi utisak vrlo tesko moze da prevari.
bitno mi je da ga dobro pogledam u oci i nekako sam uverena da mogu da osetim energiju coveka, dobar ili los osecaj koji imam u vezi osobe. a toliko mi je sasvim dovoljno.

takodje, mislim da se ljudi generalno, pa i prilikom prvog kontakta "odaju" na sitnim stvarima kojene zanemarujem. svako tezi da sebe predstavi u dobrom svetlu, i u skladu sa tim se i ponasa. ali ako ga vrlo pazljivo gledas i slusas nije tesko steci ispravan utisak. razabiranje onoga sto govori "izmedju redova", pogled, gestikulacija, pokreti, dodir...
setih se recimo kako ljudi prolaze pored drugih osoba u lokalu punom ljudi - neki te gurnu i doslovno pregaze, i da padnes nece se osvrnuti; neki se spontano i slobodno rukom naslone na tvoje rame; neki teze da te uopste ne dodirnu; a neki te nenametljivo spuste ruku na tvoje rame da bih stavili do znanja da su tu i da zele da prodju...mozda gresim, ali mislim i da takve stvari nesto govore...

Ja sam neobično lice...
 
Шта би рекао о мом лицу?

mr-bean.jpg
 
Psihologue:
Koliko vas može zavarati PRVI UTISAK ?
Podstaknut sam temom na ASTROLOGIJI ,KO JE KO NA LICU gde
sam forumašima na osnovu slike govorio ko su...

Da li PRVI UTISAK može da vas prevari prilikom upoznavanja?

DA li u prvom kontaktu sa osobom možete da procenite da li vam ta osoba odgovara za partnera ?
Koliko su vam uspešne procene za buduću vezu?
Ja po izrazu lica ocenjujem da li cu opste sa nekim da progovorim i jednu jedinu rec,akamoli nesto vishe.
Veoma,veoma retko se desilo da se prevarim.
Kod mene,manje vise, vazi pravilo "svi su krivi dok se ne dokaze suprotno". :D
 
jastuk:

Sad ozbiljno JASTUK..Spock sam video fotografiju i ona piše normalno i ok je devojka,
dok si ti rastrzana i ne umeš jednostavno da priđeš ljudima ali to nije tvoja mana pošto
si ti mlada i vreme je pred tobom...Da ne kažem da deluješ zbunjeno...
Shvatio sam da želiš ljudima da pomogneš i da si iskrena,imaš smisla za humor,
ali si pomalo nametljiva...Ne mislim o tebi ništa loše...Ok si osoba samo što nisi imala
priliku da malo više analaiziraš ljude oko sebe već si se oslonila na nečije mišljenje..
 
DjuraMornar:
Uopste nisam pogledala Anakin profil, zasto bih ? Ne dopada mi se zbog svojih komentara i uvek je jako negativna. Uopste ne moram da vidim kako izgleda...
Ali sada si me zaintrigirao.....

Eto tu sam i ja kleknuo na početku kod ANAKIN..Skroz me je okrenula za 180 stepeni
kad je postavila fotku u profil...Posle toga ukapiram da se zeza i da je dobrica od osobe,
TAKO DA SE NEBIH VIŠE USUĐIVAO NA OSNOVU PISANJA DA DONOSIM KOMENTARE...
 
S_K_V_O:
uglavnom dobro pogledam (u) coveka koga upoznajem.
mislim da tada prvi utisak vrlo tesko moze da prevari.
bitno mi je da ga dobro pogledam u oci i nekako sam uverena da mogu da osetim energiju coveka, dobar ili los osecaj koji imam u vezi osobe. a toliko mi je sasvim dovoljno.

takodje, mislim da se ljudi generalno, pa i prilikom prvog kontakta "odaju" na sitnim stvarima kojene zanemarujem. svako tezi da sebe predstavi u dobrom svetlu, i u skladu sa tim se i ponasa. ali ako ga vrlo pazljivo gledas i slusas nije tesko steci ispravan utisak. razabiranje onoga sto govori "izmedju redova", pogled, gestikulacija, pokreti, dodir...
setih se recimo kako ljudi prolaze pored drugih osoba u lokalu punom ljudi - neki te gurnu i doslovno pregaze, i da padnes nece se osvrnuti; neki se spontano i slobodno rukom naslone na tvoje rame; neki teze da te uopste ne dodirnu; a neki te nenametljivo spuste ruku na tvoje rame da bih stavili do znanja da su tu i da zele da prodju...mozda gresim, ali mislim i da takve stvari nesto govore...

hehe kao da sam ja napisala ovo
 

Back
Top