Preko hiljadu ponuda za letovanje u CG - privatni smeštaj

Da li sajt www.montenegro-sea.com smatrate korisnim za pronalaženje smeštaja u CG?

  • Da, vrlo

  • Da

  • Ne naročito

  • Smatram daje beskoristan


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

unknownbg

Zainteresovan član
Poruka
308
Kako sezona odmiče, interesovanje raste. Svakodnevno se pojavljuju nove ponude, ali je i potražnja prilična. Možete izabrati jednu od brojnih destinacija i pogledati raspoložive smeštajne kapacitete. Nije potebna nikakva registracija, a usluga je naravno besplatna

www.montenegro-sea.com

Trenutno u ponudi se nalaze:

Herceg Novi
Igalo
Meljine
Zelenika
Kumbor
Djenovic
Bijela
Tivat
Kotor
Becici
Rafailovici
Budva
Petrovac
Baosic
Radovic
Sutomore
Susanj
Ulcinj


Vlasnici kuća mogu besplatno dodati svoje objekte u bazu.

-----
svestan sam greške u poslednjoj opciji ankete, ali ne postoji način da grešku ispavim :roll:
 
Kume, kad ces vec prestati da se oglasavas ovde i da smaras. Ovo nije oglasno odeljenje nego mesto gde se komentarise. Ostavi narod-nemuci ga vise reklamama. Ima gde ce da traze destinacije da im ti neguras pod nos. I nemoj da lazes vise da ima interesovanja kad na tv kazu da interesovanje nije neko a i moj kum i Petrovcu mi kaze da od turista nema ni T. Mislim na nas Srbe !
 
ti se pozivas na svog kuma a ja na više od 300 ljudi koji svakoga dana pogledaju sajt. Svakodnevno dobijam mailove od stranaca koji su zainteresovani za smeštaj i kontaktiraju me iako je jasno stavljeno do znanja da nam to nije posao.

Ti si jedan od najnegativnijih ljudi ovde i svakoga dana me sve više iritiraš. Ranije sam se pitao da li te neko možda plaća, ali sada sam siguran u to da niko ne bi mogao poslovati sa tobom.Očigledno si jedan vrlo mrzovoljan lik koji sedi po ceo dan ovde i traži razlog da nekoga napljuje :roll:

Nemam pojma kakvo je interesovanje na televiziji, ali ja ti iz prve ruke mogu reći da svaki objekat bude pogledan u toku dana bar 10 puta, što znači da interesovanje postoji :wink:
takođe bih te molio da se lepo skloniš sa ove teme, jer ništa korisno ne govoriš, kako ovde tako ni u drugim temama. Hvala unapred :wink:
 
A sto prijatelju nekoristis oglase. Ja sam stalno na forumu Krstarice gde mi se mnogo sve svidja i koju god temu otvorim vidim reklame za CG. Lov, ribolov, vozila, foto......svuda ima tvojih soba. Nisam pogledao licne oglase ali verujem da i tamo izdajes apartmane. Daj oladi malo. Smaras brate. Kao da na svetu samo postoji CG i letovanja. Idi ti malo u halo-oglase i tamo se reklamiraj a nas forumase ostavi na miru da komentarisemo sta valja i gde valja. Ovo nije mesto za to. Idi se pozabavi turistima strancima za koje kazes da hrle ka tebi. Kako samo imas toliko vremena za komp kad je sezona. Aj reci majke ti ?
 
Da nisi toliko neinteligentan zaključio bi da se ja zapravo i ne bavim izdavanjem smešaja :roll:
Dalje, ja ni na jednoj temi nisam video da ti nešto konstruktivno govoriš. Uglavnom su komentari vezani za to što kaže tvoj kum i pljuvanje Crne Gore..kao i na tumačenje onoga što si video na televiziji.... na temi gde žena pita kako da sredi vizu, ti učestvuješ postom

Kakav je dripac tvoj bivsi muz. Aj za tebe nesto da nepotpise ali za odmor dece.......

Vrlo često praviš double postove ili čak i po tri u nizu, tako da ti preporučujem da pod hitno proučiš pravila ponašanja na forumima uopšte. Ni na jednom se to ne smatra poženjim ponašanjem korisnika. ALi ovde si dostigao svoj vrhunac:
http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=2595510#post2595510
4 komada bato :lol:

VRLO BITNO

Vidim da užasno grešiš kada je u pitanju rečca NE.
Naime postoje samo četiri glagola uz koje se NE piše zajedno. To su

nemoj
neću
nisam
nemam

Kada su u pitanju svi ostali glagoli, rečca "ne" piše se ODVOJENO!
Takodje, uz sve imenice i prideve piše se ZAJEDNO..

Što se tiče toga gde se nalazi reklama sereš preterano jer nisam ni znao da postoji da postoji Lov i Ribolov, a ti tvrdiš da tamo postoji moja reklama. Jedno je što nemaš šta da kažeš pametno pa pričaš svašta, a sasvim je drugo kada iznosiš neistine :-?

Ja sam kontaktirao službu marketinga, ali cene su im...bolje da ne spominjem jer ima ljudi sa slabim srcem 8-) tako da pomalo spamujem ovde, a sa ciljem da ljudima ponudim izbor. Naime, turska, grčka, bugarska i sl... su vrlo dobro pokriveni na netu, a CG nije...
 
preterano jer nisam ni znao da postoji da postoji Lov i Ribolov, a ti tvrdiš da tamo ............................ Toliko si odlepio da ponavljas reci nepotrebno a vidim da ti gramatika ide dobro a i ako neizdajes smestaj u CG neznam zasto se toliko brines za ostale koji to izdaju. Da nisi emotivno vezan za CG ili hoces da pomognes zemljacima da se izda ovo malo jada koje su na losem glasu zbog vode, higijene, ponasanja...........
 
Ovo nisu oglasi-dali shvatas. Izgleda da neshvatas

Nastavljamo sa časovima srpskog :roll:

Rečca li se UVEK piše odvojeno :!: Dakle: da li shvataš
I naravno neshvataš se piše odvojeno :roll:

A ti možeš pisati i slovima preko celog ekrana, no ipak si nepismen..A o sadržaju tvojih poruka ne želim ni da diskutujem. Ipak, ne mogu da ne primetim da si opet napravio double post! Da li umeš da koristiš dugme EDIT?

Inače, od teme si mi napravio nešto sasvim drugo..moraću da promenim naslov u " Časovi za Jerotija" :lol: Ali pošto mi to nije merak, molio bih te još jednom da se skloniš sa teme, jer i dalje ništa korisno ne govoriš, a svakako ne u vezi sa temom :wink:
 
Pa nisam bas pismen-priznajem. Imao sam neku bednu trojcicu iz srpskohrvatskog ali nisam ni malouman da pricam a kamoli idem u CG na letovanje. To nebi bilo letovanje nego smorovanje....ili neznam ni sam kako da nazovem. Mozes da mi das neki cas iz gramatike a ja cu tebi o higijeni i gostoprimstvu. To bi ti koristilo-i tebi i tvojim zemljacima. Sta mislis o tome ?
 

Back
Top