ASPROVALTA

usa2003

Početnik
Poruka
2
POZDRAV SVIM KORISNICIMA. OVE GODINE PRVI PUT IDEM U ASPROVALTU U AVGUSTU SA AGENCIJOM DELFIN TRAVEL VILA MARIKA. KAKVE UTISKE IMATE O ASPROVALTI. DA LI JE MORE CISTO BEZ MEDUZA I TALASA.IMA LI KOMARACA.KOLIKE SU CENE **** U KAFICIMA GIROSA...
DA LI SE U BLIZINI NALAZI NEKI HIPERMARKET.
 
Ja sam pre 2god. bila u Asprovalti i to preko iste agencije. Najpre bih da pohvalim agenciju, cija je organizacija bila super.
Asprovalta je lepo, ne veliko mesto, sa prelepom plazom (siroka je preko 20m, tako da nikada nema guzve). Voda je kristalno cista i bez meduza i bez nekih vecih talasa. Imas jedan hipermarket,zove se Lido i daleko je 5km u pravcu Soluna.
Savetujem kupovinu tamo jer su extra niske cene, kao u Metrou.
Cene u samoj Asprovalti su bile kao i ovde, giros 1.50E, a za kafice ne znam.
Sve u svemu, bice vam super. POZDRAV
 
Nekad davno,prije 5-6 godina ,prolazila sam kroz Asprovaltu...licila je na jedno malo vece selo...Nije mi se dopalo,ali ko zna od tada do danas se vjerovatno mnogo promijenilo...
 
Zdravo svima!
Zanima me da li je neko bio u Asprovalti, u Grckoj? Kakvi su utisci o mestu. plazi?
Vodimo klinku od 5 godina i klinca od 7 meseci, pa su mi potrebne neke informacije, ako je moguce. Idemo preko MONIX-a, ima li neko iskustva sa njima?
 
dragana1:
Zdravo svima!
Zanima me da li je neko bio u Asprovalti, u Grckoj? Kakvi su utisci o mestu. plazi?
Vodimo klinku od 5 godina i klinca od 7 meseci, pa su mi potrebne neke informacije, ako je moguce. Idemo preko MONIX-a, ima li neko iskustva sa njima?

Ja idem u Stavros preko iste te agencije. Inace o njoj sam cuo sve najgore, tek posto sam uplatio aranzman. :shock: :shock:
 
Znam i ja sam na netu svasta procitala o Monixu, ali sam i svasta cula od ljudi koje znam i koji su bili i u Stavrosu i u Asprovalti, oni su za razliku od ljudi sa neta odusevljeni i Stavrosom i Monixom. U koju vilu ides i kad?
 
dragana1:
Znam i ja sam na netu svasta procitala o Monixu, ali sam i svasta cula od ljudi koje znam i koji su bili i u Stavrosu i u Asprovalti, oni su za razliku od ljudi sa neta odusevljeni i Stavrosom i Monixom. U koju vilu ides i kad?
Da znas da si mi ulepsala dan :-)
Inace idem u neku vilu Venus Palace krajem avgusta.

Pozdrav
 
Na tom forumu ima sad i novih misljenja, tj. povratnika, koji su zadovoljni i jednim i drugim. Inace, tek pre neki dan sam cula da je jedan moj poznanik isao sa Monixom u Stavros, prosle godine i on kaze da je bilo sve OK. A bas je juce otputovala jedna druga poznanica, sa njima, pa cu cuti utiske za desetak dana.
 
Sad videh da je juce neka devojka dosla iz Stavrosa, sa Monixom i kaze da je bilo bas OK. Ma bice sve uredu, valjda. Koleginice moje su prosle godine isle u Stavros i kazu, da od svih apartmana koje nudi Monix najlosiji su apartmani Lotos, zato sto su kao bungalovi i zato sto je dvoriste puno dece, cike i vriske. Jedna od njih je i prosle godine i ove bila bas u apartmanima Venus palace, i odusevljena je.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ove godine bih isla u Asprovaltu u vilu Dimitris pa molim sve one koji su vec bili tamo da mi kazu malo vise o tom mestu kakvo je more, plaze, nocni zivot....Da li je neko bio u vili Dimitris?
 
Mi smo prosle godine letovali na Tasosu bilo je ok a planiramo ove godine takodje asprovaltu od kolege sam cuo sve najbolje cak kaze da su i cene nize u odnosu na tasos no i ja bih voleo cuti nesto vise i ako neko ima neku sliku plaza itd naravno u Asprovalti.
 
i ja sam za ovo leto izabrala asprovaltu i vilu dimitrs. tamo sam bila pre dve godine, i bilo je sasvim o.k. kao sto su mnogi pre mene rekli, najvaznije je sta ocekujes od letovanja. meni treba ODMOR, pravi , i mislim da je asprovalta idealno mestasce za tako nesto. sve ti je na dohvat ruke, odlicno je snabdevena, plaze su duge, pescane..
 
sto se cena tice, slicne su kao i u ostalim mestima u ovom delu grcke. mi smo prosle godine bii na halkidikiju - pa to je otprilike to. frape eur 2.50, giros eur1.80 - 2.00.supermarket Lidl je bas jeftin, nalazi se na oko 3 km. od asprovalte u pravcu soluna. u samom mestu postoji supermarket iz lanca supermarketa DIA. vodite racuna kad kupujete tamo, na svakom proizvodu imate 2 cene. niza cena je za takozvane clanove kluba, tj. korisnike DIA kartica sa barkodom. mi smo karticu dobili na licni zahtev, u samom supermarketu, ali smo kasnije culi da ih vise ne daju tako. inace plaza u asprovalti nekoliko godina za redom dobija nagradu BLUE FLAG, koja se dodeljuje plazama koje dovoljavaju vrlo visoke kriterijume
 
Zdravo svima!
Putujemo 15.07 za grcku, od Beograda, sa kolima i dvoje male dece.Idemo za Nea Vrasnu, mestasce kod Asprovalte.
Ima li neko da je bio skoro i moze malo da mi opise put, na sta treba da pazim itd.Krenut cemo rano ujutro ,oko 3.
Posto prvi puta idem za Grcku,molim za savete u vezi puta i ako ima neko ko je letovao u asprovalti, da mi kaze, kakva je voda, mesto itd.
Uz to sve me zanima, u koju kolonu da se postrojimo(EU, ne EU),sa dva auta smo, jedni su hrvatski drzavljani, u drugom smo mi, srpski (sengenska viza)i austrijski.Auto jedan na srpske,drugi na austrijske tablice :confused:
Puno hvala unapred
nesigurna
 
Ja sam bila proslog vikenda posto nam je blizu (mi smo u Solunu) iskreno razocarana sam ,milim kao mesto je lepo ali voda je prljava i to ne malo nego dosta a bilo je i nekog ulja,e sada licno mi je lepse u stavrosu to ti je isto tu voda je bila cistija dosta i bez talasa,znaci posto idete kolima nece vam biti problem da malo obidjete i druge plaze jel kazem bas te u vrasni i asprovalti po meni nisu dobre ali mesto je bas lepo i ima odlicne fish taverne!!!!!
 

Back
Top