Jedna zanimljivost...

ml2

Primećen član
Poruka
520
U nedelju 4. juna 2006. godine u Bačkom Petrovcu je odigrana prvenstvena fudbalska utakmica između FK Mladost i FK Maglić. Domaćini su pobedili sa 2:1. Međutim, rezultat utakmice je ostao u drugom planu. Grupa od dvadesetak gostujućih huligana sa šajkačama i kokardama skandirala je parole: "Ubij, zakolji, da Slovak ne postoji", "Ubij Slovaka", "Ovo je Srbija", "Oni su bili katolici a ja pravoslavac...", "Ubij, ubij, ubij..." itd... Na ove pozive na genocid pripadnici MUP Srbije nisu reagovali! Na reakciju revoltiranih Slovaka rekli su: "Ostavite, idite svojim putem..." Kojim putem, pitaju se građani Bačkog Petrovca? Na terenu incidente je izazivao igrač Maglića koji je inače policajac, a među huliganima primećen je i jedan odbornik.

U opštini Bački Petrovac živi 66 posto Slovaka i to je jedina opština u Srbiji sa dvotrećinskim slovačkim stanovništvom.
 
ml2:
U nedelju 4. juna 2006. godine u Bačkom Petrovcu je odigrana prvenstvena fudbalska utakmica između FK Mladost i FK Maglić. Domaćini su pobedili sa 2:1. Međutim, rezultat utakmice je ostao u drugom planu. Grupa od dvadesetak gostujućih huligana sa šajkačama i kokardama skandirala je parole: "Ubij, zakolji, da Slovak ne postoji", "Ubij Slovaka", "Ovo je Srbija", "Oni su bili katolici a ja pravoslavac...", "Ubij, ubij, ubij..." itd... Na ove pozive na genocid pripadnici MUP Srbije nisu reagovali! Na reakciju revoltiranih Slovaka rekli su: "Ostavite, idite svojim putem..." Kojim putem, pitaju se građani Bačkog Petrovca? Na terenu incidente je izazivao igrač Maglića koji je inače policajac, a među huliganima primećen je i jedan odbornik.

U opštini Bački Petrovac živi 66 posto Slovaka i to je jedina opština u Srbiji sa dvotrećinskim slovačkim stanovništvom.

Ne branim nikoga, iskreno volim i postujem Slovake, pogotovu ove nase zbog veza koje imamo, ali iskreno ... postoje razni likovi i medju njima!

Eto, ja sam cuo za jednog tipa Slovaka koji nece da razgovara sa tobom na srpskom tj. ako si Srbin ... Mislim, budala ima i na jednoj i na drugoj stani!

Iskreno, mnogo volim Slovakinje! :-)
 
Ваш речник, мислим на дотичног Обера, је катастрофалан. Мислим, знам ја да се ви из ЛДП залажете за то да Срби буду мањина, али неће вам успети.
 
MI nismo iz LDP...a zalazem se sa objektivan vidjenje situacije, a ne za price tipa - srbi su ovo srbi su ono...ako cemo da isterujemo neku pravdu, takodje moramo da navedemo i antisrpske parole i dogadjaje...
 
no problem:
Па неће ни Мађари у Војводини да причају српски.

Neki nece, naravno, ali ja kao tipican Srbijanac nikada nisam imao problema kada sam odlazio u vecinske madjarske sredine! Svaka pohvala ljudima tamo! Ugoscen sam i primljen kao pocasni gost!

Zaista, znam i neke Srbe koji nece da pricaju sa mnom... znam i neke koji cak i ne znaju da pricaju srpski i umesto da pricaju isti mumlaju ga!

Uzgred, zaboravih i da pitam nesto no_problema ... iskreno, da zivis u Madjarskoj i da si Srbin, ali pravi a ne onaj na papiru, da li bi ti pricao madjarski? Ja znam da ga ne bih pricao, tj. pricao bih ga samo ako moram tj. ako posao to zahteva! Sigurno bih pricao srpski a na svoju potencijalnu kucu u Madjarskoj bih nakacio srpsku zastavu (ako je to u skladu sa njihovim propisima).
 
ml2:
U nedelju 4. juna 2006. godine u Bačkom Petrovcu je odigrana prvenstvena fudbalska utakmica između FK Mladost i FK Maglić. Domaćini su pobedili sa 2:1. Međutim, rezultat utakmice je ostao u drugom planu. Grupa od dvadesetak gostujućih huligana sa šajkačama i kokardama skandirala je parole: "Ubij, zakolji, da Slovak ne postoji", "Ubij Slovaka", "Ovo je Srbija", "Oni su bili katolici a ja pravoslavac...", "Ubij, ubij, ubij..." itd... Na ove pozive na genocid pripadnici MUP Srbije nisu reagovali! Na reakciju revoltiranih Slovaka rekli su: "Ostavite, idite svojim putem..." Kojim putem, pitaju se građani Bačkog Petrovca? Na terenu incidente je izazivao igrač Maglića koji je inače policajac, a među huliganima primećen je i jedan odbornik.

U opštini Bački Petrovac živi 66 posto Slovaka i to je jedina opština u Srbiji sa dvotrećinskim slovačkim stanovništvom.

Pa, takvi PatriJote rade po necijem naredjenju, a cilj im je , providan, Ponovo raspirivanje rasne i medjunacionalne mrznje, ponovni sukobi , ponovna otcepljenja ,novi ratovi


Zna se ciji pecat stoji na takvom scenariju, vec vidjenom.
I zna se koja stranka odavno vodi poitiku:"Sto gore Srbiji, bolje njima"
Stranka gubitnika, propalica, i bitangi, koja samo u haosu sukoba i ratova vidi sansu za svoj opstanak .
 
no_problem:
Аха. Како би назвали програм демократске омладине а у којем стоји убијање политичких неистомишљеника?


haha4ef.png


AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Sta sve covek ovde mora da cita :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
Неко је овде поставио тај програм као линк. Ако та особа наиђе поново, молио бих исту да постави опет тај линк, те докаже моју тврдњу.
 
no_problem:
Неко је овде поставио тај програм као линк. Ако та особа наиђе поново, молио бих исту да постави опет тај линк, те докаже моју тврдњу.

Statut i Program svake stranke je javno dostupan svim gradjanima.
"Link" može biti recimo i na geocities-u, kao zafrkancija a nikako kao zvanično saopštenje stranke.
Za javne dezinformacije sledi "nagrada".
Šta bi sa onim mtraljezom u Dinkićevim rukama?
I taj "link" nestao?
 
ml2:
U nedelju 4. juna 2006. godine u Bačkom Petrovcu je odigrana prvenstvena fudbalska utakmica između FK Mladost i FK Maglić. Domaćini su pobedili sa 2:1. Međutim, rezultat utakmice je ostao u drugom planu. Grupa od dvadesetak gostujućih huligana sa šajkačama i kokardama skandirala je parole: "Ubij, zakolji, da Slovak ne postoji", "Ubij Slovaka", "Ovo je Srbija", "Oni su bili katolici a ja pravoslavac...", "Ubij, ubij, ubij..." itd... Na ove pozive na genocid pripadnici MUP Srbije nisu reagovali! Na reakciju revoltiranih Slovaka rekli su: "Ostavite, idite svojim putem..." Kojim putem, pitaju se građani Bačkog Petrovca? Na terenu incidente je izazivao igrač Maglića koji je inače policajac, a među huliganima primećen je i jedan odbornik.

U opštini Bački Petrovac živi 66 posto Slovaka i to je jedina opština u Srbiji sa dvotrećinskim slovačkim stanovništvom.

Ja sam hteo da predložim gradonačelniku Beograda sledeće:
Obzirom da u svakoj stambenoj zgradi postoji bar jedan do troje komšija zbog kojih se ništa ne može organizovati unutar iste, predlažem da izgradimo zasebnu opštinu za njih nadomak Beograda.
 

Back
Top