šta radite kad ste usamljene i tužne?

merlinka

Zainteresovan član
Poruka
252
ja zagnjurim glavu u jastuk i dobro se isplačem, onda se umijem hladnom vodom da prođe crvenilo i otok, čitam vaska popu i slušam billy holiday, pa zasednem na telefon, zovem mamu, drugarice i pričam satima...posle idem u bioskop ili u šoping, ili do knjižare. u poslednje vreme se hvatam i neta i krstarice... a vi?
 
U zavisnosti od toga sta je uzrok mom trentnom stanju biram odgovarajuci CD, navijem dovoljno glasno da niko ne cuje moje vristanje i divljam....

I onda kazu da metal podstice agresivnost....sigh....a upravo da nema te muzike - sta bi mi sluzilo kao izduvni ventil ?

A ponekad se i javim nekome....ali time i ne postizem bas puno @m
 
Pa zavisi...
Nekad odvrnem muziku ( neku patetiku, Djoleta recimo! ) pa cmizdrim do iznemoglosti,onda malo gnjavim drugarice, ili zujim po gradu ako je dan, e kad sve to zavrsim onda se "upicanim" i pravac diskoteka i djuskanje i provodim se na mrtvo ime! Ustavri ka se isczmizdrim dobro, najvaznije mi je da nisam sama, da sam u nekom drustvu, da pricam s ljudima, da ne mislim nista negativno, i to uvijek pomaze!
Ili odem do teretane i "razbijem" se po onim spravama dobrih 2 sata, i poslije toga sam ko nova i sve mi je smijesno!...
I uglavnom je uvijek taj repertoar sa malim dopunama i izmjenama...
 

Back
Top