Hemija

Holesterol

Početnik
Poruka
28
Razveo sam se, prije odprilike godinu i po dana,sve je proslo po meni na najgori moguci nacin.Veoma malo stvari imam kojih mogu da se sijetim a da su pohvalne i da su u vezi bivse zene (ne zato sto ne zelim nego sto stvarno nemam),ali bez obzira na sve ne mogu da zivot nastavim dalje ,na normalan nacim,jednostavno imam osjecaj da je sva hemija ovoga svijeta otisla iz mene sa njom.
 
Ma opusteno, tako je moj brat bio u sranju 3 godine posle razvoda, i onda ga savatala jedna koj je bas za njega...potpuno neocekivano...vrati se hemija cim zatreba, to je priroda...
 
ili ako vec ne mozes da ostvaris hemiju onda je konzumiraj...imam novi chudotvorni miks...powered by chika_doktor....pootkidali se ljudi sinoc...a i danas...posto niko nije uspio da zaspi bez pujde....
 
Ocekujes da ces se "oporaviti" nakon godinu i po dana ?
Od braka?

Ako nisi mogao da nadjes pohvalne stvari u vezi sa svojom zenom, zasto si se uopste zenio - zar si pubertetlija pa razmisljas pogresnim organom ?
 
Mislila sam na muskarce koji su mentalno na nivou pubertetlije, koji nemaju pojma sta je brak

I onda nakon nekog vremena kada ta cisto fizicka veza pocne da se hladi - svataju da ne poznaju osobu sa kojom su u braku i odjednom im pada na pamet kako ima "Veoma malo stvari imam kojih mogu da se sijetim a da su pohvalne i da su u vezi bivse zene"

idioti
 
Holesterol:
Razveo sam se, prije odprilike godinu i po dana,sve je proslo po meni na najgori moguci nacin.Veoma malo stvari imam kojih mogu da se sijetim a da su pohvalne i da su u vezi bivse zene (ne zato sto ne zelim nego sto stvarno nemam),ali bez obzira na sve ne mogu da zivot nastavim dalje ,na normalan nacim,jednostavno imam osjecaj da je sva hemija ovoga svijeta otisla iz mene sa njom.
Tako se trenutno osećaš, što je normalno....pa ne možeš hemiju da pokreneš na silu....proradiće ona sama.....ne brini!!!!!!!!!!! ;-)
 
Holesterol:
Razveo sam se, prije odprilike godinu i po dana,sve je proslo po meni na najgori moguci nacin.Veoma malo stvari imam kojih mogu da se sijetim a da su pohvalne i da su u vezi bivse zene (ne zato sto ne zelim nego sto stvarno nemam),ali bez obzira na sve ne mogu da zivot nastavim dalje ,na normalan nacim,jednostavno imam osjecaj da je sva hemija ovoga svijeta otisla iz mene sa njom.


A smisao ove teme je? Ljudi ako vec nemate prijatelje bar platite psihijatra da vas slusa. Njemu je to posao.
 
Na zalost pogresno sam protumacen izgleda od vecine,ne radi se ovde ni o kakvom pubertetliji,napacenom tipu,koji nema prijatelja da ga saslusaju,niti o covjeku kome na bilo koji nacin treba psiholog,naprotiv.Jednostavno sam zelio cuti misljenje normalnih i iskrenih ljudi,koje sam donekle ocekivao da sretnem ovde.
 
normalni ljudi?na ovom forumu?neko te je slagao,ovde su sve same dileje,ovde se utrkuju za nagrade ``mentolcina meseca`` i ``mentolski postovi``u to si se verovatno i uverio do sad,
 

Back
Top