Odnosi Srbije i SAD-a

Krckic

Zainteresovan član
Poruka
234
Ja sam protiv zabijanja glave u pijesak i pretvaranje kao da se nista lose nije desilo u odnosima izmedju Srbije i Amerike. Suludo je da sad pilot koji je bombardovao Srbiju dolazi u neku prijateljsku posjetu Srbiji. To apsolutno nije potrebno. Zemlja sa kojom se mogu gajiti takvi prijateljski odnosi je Rusija,Grcka jer sa njima nismo nikad ratovali, a van pameti je to raditi sa Amerikom, koja je toliko nanijela zla srpskom narodu. I sad jos nam oduzimaju Kosovu, i smatraju nas idiotima jer nam govore da su Srbija i Amerika prijatelji, Srbija vazna Americi...
Okrenula se sad situacija u svijetu. Amerika ima sve manji uticaj u svijetu, sve je nepopularnija u svijetu, sve vise jacaju Kina, Rusija, Brazil...sve vise je Amerika na udaru islamskih fundametalista...Nema vise ni Milosevica da ga za sve krive...Tako, da sa Amerikom ne treba uspostavljati neke prijateljske odnose, jer na taj nacin im dajemo do znanja da su bili u pravu kad su nanijeli zlo srpskom narodu u ex YU.
 
Krckic:
Okrenula se sad situacija u svijetu. Amerika ima sve manji uticaj u svijetu, sve je nepopularnija u svijetu, sve vise jacaju Kina, Rusija, Brazil...sve vise je Amerika na udaru islamskih fundametalista...Nema vise ni Milosevica da ga za sve krive...Tako, da sa Amerikom ne treba uspostavljati neke prijateljske odnose, jer na taj nacin im dajemo do znanja da su bili u pravu kad su nanijeli zlo srpskom narodu u ex YU.


Kada se to okrenula situacija u svetu? Mora da je bilo dok sam gledao fudbal :confused:

I, sta kazes? Brazil , velesila ?? :confused:

Ma odrace ih Argentinci, ko volove.
 
Krckic:
Zanimljiva je ta priroda kad je napravila tako, da glupani nisu svjesni svoje gluposti.


Namerno sam pomenuo Švajcarsku.

Inače od Grčke i osiromašene Rusije nemamo neku veću pomoć.
Moramo se približiti naravno onima kojima smo bliži po kulturi.
Bili smo skoro 500 godina pod islamskom kulturom ali sem "pojedinih koje nećemo ovaj put pominjati" veći deo naroda je ostao nepromenjen.
Takodje, Kina kao opcija nije prirodna našem čoveku jer kineskom logikom nismo živeli ni 5 minuta.
Objašnjavano je u nekoliko tema.

Dakle, ostaje nam, prirodno, hteli to neki ili ne da zaštitu tražimo u jedinoj trenutno aktuelnoj sili koja predstavlja koliko-toliko neki bedem.
Pravda inače ne postoji pa kad moramo da biramo - izaberimo manje zlo.
 
Krckic:
Ja sam protiv zabijanja glave u pijesak i pretvaranje kao da se nista lose nije desilo u odnosima izmedju Srbije i Amerike. Suludo je da sad pilot koji je bombardovao Srbiju dolazi u neku prijateljsku posjetu Srbiji. To apsolutno nije potrebno. Zemlja sa kojom se mogu gajiti takvi prijateljski odnosi je Rusija,Grcka jer sa njima nismo nikad ratovali, a van pameti je to raditi sa Amerikom, koja je toliko nanijela zla srpskom narodu. I sad jos nam oduzimaju Kosovu, i smatraju nas idiotima jer nam govore da su Srbija i Amerika prijatelji, Srbija vazna Americi...
Okrenula se sad situacija u svijetu. Amerika ima sve manji uticaj u svijetu, sve je nepopularnija u svijetu, sve vise jacaju Kina, Rusija, Brazil...sve vise je Amerika na udaru islamskih fundametalista...Nema vise ni Milosevica da ga za sve krive...Tako, da sa Amerikom ne treba uspostavljati neke prijateljske odnose, jer na taj nacin im dajemo do znanja da su bili u pravu kad su nanijeli zlo srpskom narodu u ex YU.

Слажем се са тобом Крчкићу.
 
skarfejs:
Kada se to okrenula situacija u svetu? Mora da je bilo dok sam gledao fudbal :confused:

I, sta kazes? Brazil , velesila ?? :confused:

Ma odrace ih Argentinci, ko volove.

Brazil je osma svjetska ekonomska sila. I sve vise jaca. A i americka dominacija preko MMF-a je ugrozena, jer zemlje poput Brazila, Kine...sve vise posudjuju novac raznim drzava pod uslovima koje su mnogo bolje nego uslovi koje daje MMF.
 
Krckic:
Ja sam protiv zabijanja glave u pijesak i pretvaranje kao da se nista lose nije desilo u odnosima izmedju Srbije i Amerike. Suludo je da sad pilot koji je bombardovao Srbiju dolazi u neku prijateljsku posjetu Srbiji.

Ajde shvati da je Srbija izgubila rat i da se vise nista ne pita, a jos uvek tera kao neki inat time sto nece da isporuci Radovana i Ratka.

Taj pilot sto je bombardovao Srbiju nije to radio po svom nahodjenju nego po naredjenju, tj radio je posao za koji je placen, a seti se samo koliko puta je Solana bio u Srbiji...

Sad je doslo vreme cutanja... bole jos uvek usi od silnih ratnih poklica, i mani se vise *urcenja, kazem ti ne pitas se vise nista.
 
Dok Brazil ne ojača bolje da se šlihtamo aktuelnom "osmaku iz škole"...
Pa kad traži užinu a mi mu damo.
Onako em ostanemo bez sendviča em dobijemo batine.
A ne bih pominjao "decu iz druge škole" koji se plaše "našeg osmaka".
 
Krckic:
Brazil je osma svjetska ekonomska sila. I sve vise jaca. A i americka dominacija preko MMF-a je ugrozena, jer zemlje poput Brazila, Kine...sve vise posudjuju novac raznim drzava pod uslovima koje su mnogo bolje nego uslovi koje daje MMF.


E, kad Brazi postane svetska velesila broj jedan, oni ce da nas gotive , sigurno.
To su nasa prava, iskrena braca. Ne zovu nas dzabe " Balkanski Brazilci" :D :D :D

Posto sa Rusima nismo imali srece, kao sa bratom, sa Amerima smo se popi*kali odma,
jedva cekam Brazil !!!!

Evo , da se pripremimio, za nase najbolje prijatelje, za koje nas veze slicna fudbalska vestina :-D :-D :-D :-D

100pxbrazilcbf9ql.gif
 
Pogo:
Ajde shvati da je Srbija izgubila rat i da se vise nista ne pita, a jos uvek tera kao neki inat time sto nece da isporuci Radovana i Ratka.

Taj pilot sto je bombardovao Srbiju nije to radio po svom nahodjenju nego po naredjenju, tj radio je posao za koji je placen, a seti se samo koliko puta je Solana bio u Srbiji...

Sad je doslo vreme cutanja... bole jos uvek usi od silnih ratnih poklica, i mani se vise *urcenja, kazem ti ne pitas se vise nista.

Srbija treba da ima sad svoje dostojanstvo i jasno treba da do znanja Americi da je Amerika nanijela zlo Srbima. Mozemo mi sa njima imati normalne odnose, ali mora se znati da su pocinili zlo nad Srbima i Srbijom.
Srbija treba da se okrene Rusiji jer ce imati vece koristi od Rusije, nego od Amerike.
 
Krckic:
Srbija treba da ima sad svoje dostojanstvo i jasno treba da do znanja Americi da je Amerika nanijela zlo Srbima. Mozemo mi sa njima imati normalne odnose, ali mora se znati da su pocinili zlo nad Srbima i Srbijom.
Srbija treba da se okrene Rusiji jer ce imati vece koristi od Rusije, nego od Amerike.


Vec vidjeno !!!!!

Videli, probali , izduvali,
1000 puta ista prica sa Rusima :roll:
 
Bebi doll rules :):)

Ja sam za to da se Srbija definitivno okrene Brazilkama :)

Ye*es Rusem Kineze i Amere.

Brazil je najjaci, i odma bi resili nekoliko gorucih problema :

1) naucili bi nas da igramo fudbal ( mada tesko)
2) resili bi problem bele kuge (kakve ribe) :)
 

Back
Top