SEX U VODI

MagicFinger:
Doslo je vreme kada se sex u vodi (moru, bazenima..) najcesce upraznjava.Kakva su Vam iskustva?
Dame sta mislite o podvodnom pusenju?

Povoljno iznajmljujem ronilacku opremu i boce kiseonika za dugotrajno ronjenje..
Shifra:oralni seks...
 
Ja sam probao, i mogu da vam kazem da je ludooo iskustvo! Istina, bazen je bio onaj za kuce, na naduvavanje, ali iskustvo fenomenalno... Malo po malo talasi su postajali sve veci ;).
Vredi probati...
Inace, jedan kolega mi je pricao, da je zenu stavio na dusek, nabacio peraja, otisao od obale.... i ludilo... Zanimljivo, sto mu je posle 9 meseci, zakmecala jedna mala slatka devojcica u kuci.... :D
 
Hej, Magic, pitam se odakle ti inspioracija za temu... ;)
Pa, seks u vodi ume da bude zanimljivo iskustvo- samo ako se pronadje adekvatan oslonac :)...inace, mislim da je mnogo lepsa i udobnija varijanta pored vode, mora, na pr....
BTW, odusevljena sma majstorstvom onog tipa sto je sklepao bebu na duseku, na moru...
 
...obicno je lose....zato sto voda ispira prirodnu vlaznost vagine pa sex postane naporan i bolan...tu je i pitanje temperature vode i stanju muskog polnog organa pri istoj.....sada....ako vas lozi javno mesto tipa ade ciganlije ili bazena i svi ti ljudi okolo....navalite...
iskustvo u napunjenoj kadi mi se pak pokazalo potpuno suprotno....posle par potpunih promasaja nasao sam nacin(poza sa strane).....osecaj je kao da u sexu ucestvuje i cela kada sa sve vodom.....voda ulazi svuda i prilikom pokreta pruza mali(ne preveliki) otpor kretanju, sto definitivno pojacava stimulaciju.... :)
preporucujem...probajte....
sto se javnih kupalista tice....ne znam koliko sam siguran da zelim tu vodu da bude tamo gde ce biti u slucaju sexa...ako pak neko ima privatni bazen......sto da ne....jos ako je u pitanju cica.....slobodno neka se javi :)
 

Back
Top