Letnje haljinice

Nisam ni ja ove godine nijednu uzela, ali se spremam da odem da uzmem bar dve, tri u cugu jer ih obozavam. Nema nista lepse navuci neku super letnju haljinicu, navuci na noge sandale ili papuce i krenuti u grad
 
obožavam letnje haljinice, nežne, ženstvene, i pastelnih i jarkih tonova.
imam ih puno, i baš ih nosim.
kupila skoro jednu belu, čipkanu, dužine do iznad kolena, idealna i za ravne papuče tokom dana u knez mihajlovoj, ali i visoke sandale kad krenem u noćna osvajanja :wink:
mada sam kupila i dva šortsa, da nosim uz espadrile, ističe se mašnica na njima...
 
Ja sam pasionirani kolekcionar letnjih haljinica, ha ha. Salim se, u njima se leti najprijatnije osecam i nosim ih u svakoj prilici, preko dana, na plazu, uvece. Ako i ne uspem da nadjem u radnjama neku koju zamislim, nadjem super materijal pa je sasijem i bude bas onakva kakvu sam htela
 
Ako en uspem da nadjem ono sto zamislim, nadjem savrsen materijal, smislim super model, to uvek mogu i pravac kod moje snajderke, ona mi uvek sve sasije bas onako kako treba, bolje nego u radnji jer utrefimo da bas svaka stvar bude na svom mestu
 
kako zene sa vecim sisama nose te haljinice...el nekako uklapate brus meni su ruzne one tanke bratele..heh smrsati

ne tanke nego one providne kao ne vide se ..mada sada su nasli foru da se postigne efekat nevidljivosti ali nije jos razradjeno..he mandrak je to znao josh onomad da uradi
 

Back
Top