internet kviz Vs tv kviz

ONI uvijek tvrde da je sve regularno...ali kako im vjerovati:wink: ?
Kod nas skoro bila afera sa jednim lokalnim tv kvizom...pozoves jednom i ne dobijes vezu,ali na listingu imas desetak poziva...klasicna prevara naroda...
 
pa dobro... ovo nisu neke velike pare pa da se zezaju sa tim.. mislim da dosta ulazu u ceo portal smscentar tako da sam ja odigrao 2 puta i puko na glupostima nekim... tipa: koji je najstariji instrument i od kad postoji kisobran!!?! jeee pa gde to mogu da nadjem.. trazio sam na wikipediji ali nisam se snasao...
btw, limunada, jesi li ti skoro igrao?
pozz
 
boskor:
pa dobro... ovo nisu neke velike pare pa da se zezaju sa tim.. mislim da dosta ulazu u ceo portal smscentar tako da sam ja odigrao 2 puta i puko na glupostima nekim... tipa: koji je najstariji instrument i od kad postoji kisobran!!?! jeee pa gde to mogu da nadjem.. trazio sam na wikipediji ali nisam se snasao...
btw, limunada, jesi li ti skoro igrao?
pozz

ma nisam...ja sam samo probala ovu demo verziju...:wink: malo mi bezveze sto moras svih deset da odgovoris tacno,a oni mogu dati neko glupo pitanje kao zadnje...i sto moras ostavljati svoje podatke...
 
netty aj oladi malo... ti si definitivno jedan od onih koji sve znaju i uvek su pravu a po tvom pisanju vidim da se plasis sebe da pogledas u ogledalo ;)

a i dobro ti covek kaze, ovo je iovako zajebavancija tako da ti ne igras ovaj kviz da bi se obogatio!

ali nema veze... pozz za tebe

p.s. limunada, nisi mi napisao kad si odigrao kviz
 
boskor:
netty aj oladi malo... ti si definitivno jedan od onih koji sve znaju i uvek su pravu a po tvom pisanju vidim da se plasis sebe da pogledas u ogledalo ;)

a i dobro ti covek kaze, ovo je iovako zajebavancija tako da ti ne igras ovaj kviz da bi se obogatio!

ali nema veze... pozz za tebe

p.s. limunada, nisi mi napisao kad si odigrao kviz

napisala sam gore,boskor-e...:wink: nisam igrala...samo ovu demo verziju...
 
da se vratimo na temu.

TV kviz vs. Internet Kviz

Vidim da je Internet Kviz nesto novo ovde. Ima jos na b92 i na dlanu. Videcemo, kako ce se pokazati.

Sto se tice TV kvizova, kada neka Š liga od televizije deli po 100.000 dnevno, ne može da se ne radi o klasičnoj prevari. Zoves, zoves, oni te ukljuce i cekas, cekas, svaki minut 100 dinara ako ne i vise, ko hot line. I... eto im da daju nekom baji 100.000. Ili da poklone nekom potpredsedniku stranke ili sl.
 
ups limunada pa ti zensko :) sorry ja ti pisem u muskom rodu...
ma demo je shit - pitanja na kvizu su malo teza od onih u demo verziji... nije los osecaj kad se vidis u tabeli za taj dan :) mada to kratko traje jer ocigledno dosta ljudi igra i brzo ispadnes sa liste - jedino ako ne zapeces 10 tacnih odgovora...
sta mislite da se skupimo na forumu jednom i tako dok smo on-line da odigramo kviz??? jedan klika na pitanja a ostali mu traze pitanja po netu... mislim da bi bilo dovoljno 5 min za nagradu!?

pretpostavljam da netty, naravno nece to...
 
boskor:
ups limunada pa ti zensko :) sorry ja ti pisem u muskom rodu...
ma demo je shit - pitanja na kvizu su malo teza od onih u demo verziji... nije los osecaj kad se vidis u tabeli za taj dan :) mada to kratko traje jer ocigledno dosta ljudi igra i brzo ispadnes sa liste - jedino ako ne zapeces 10 tacnih odgovora...
sta mislite da se skupimo na forumu jednom i tako dok smo on-line da odigramo kviz??? jedan klika na pitanja a ostali mu traze pitanja po netu... mislim da bi bilo dovoljno 5 min za nagradu!?

pretpostavljam da netty, naravno nece to...

ajd kad budes javi,ja cu ti odgovarati sto znam...a pare sam potrosi ...:wink:
u stvari,kako cu ja znati koje ces ti dobiti pitanje?:roll:
 
limunada:
ajd kad budes javi,ja cu ti odgovarati sto znam...a pare sam potrosi ...:wink:
u stvari,kako cu ja znati koje ces ti dobiti pitanje?:roll:

pa mislio sam da jedan od nas (npr. ja) uplati sms kod i da krene sa igrom i kad mi zaskripi sa pitanjem da ga postujem ovde i vi brzo trazite odgovore i postujete ga takodje ovde...

kad osvojim nagradu ti skoknes do bg-a (posto vidim da si iz rs) i idemo svi na pivo tj. limunadu...:)

samo treba nam vise takmicara... ili je mozda bolje da se to izvede na nekom chatu... ne bi bilo lose svaki dan da se talozi po minimum 1000 din...

sta ti mislis o ovome netty?
 
Netty:
pazi, to ce da pokrije limunadu plus kolac od cokolade sa slagom na vrhu

racunajte i moje putne troskove...:)

salim se bosko...ali dok ti meni posaljes pitanje,dok ja nadjem odgovor i posaljem...prodje voz...:wink: vidis da se sve zasniva na brzini,zato kazem...jos i ako kod nety-ja zaglave veze,propadosmo ko grcka...:)
 
mislis propadosmo ko nasa reprezentacija u fudbalu na SP2006 :)

pa zato sam mislio da odemo na neki chat, dogovorimo se u odredjeno vreme i to je to... nisam video da li na sajtu kviza postoji nekakav chat servis!?

limunada, a putne troskovi cemo ti uplatiti preko kredita za mobilni telefon :))
 

Back
Top