Дочек Ф-16

sto?
da li smo u ratu sa Amerima?
ne...
tako da oni imaju puno pravo da slecu na nase aerodrome...
sem toga, meni se ipak cini da sa ovim ima veze i busova poseta madjarskoj....sto da ne, da imaju 2 aviona u pripravnosti sa ove strane...
 
Winner:
С Р А М О Т А ....
Ебем те те војско да те ебем...

Mislis da je neko pitao vojsku smeju li oni da slete?
Prika pomirise sa tim da smo rat izgubili i da nemas vise nikakva prava i da te niko vise nizasta ne pita
Da neces opet da turas prst u oko Amerikancima pa da te opet cuskaju po glavi dok se konacno neopametis :roll:
 
Pogo:
Mislis da je neko pitao vojsku smeju li oni da slete?
Prika pomirise sa tim da smo rat izgubili i da nemas vise nikakva prava i da te niko vise nizasta ne pita
Da neces opet da turas prst u oko Amerikancima pa da te opet cuskaju po glavi dok se konacno neopametis :roll:


e, da su nasi preci imali takav stav, turci bi jos na kalemegdanu stolovali :( :( :(
 
A šta fali Turcima.................;)
Šalim se naravno.Pa dobro sleteli su.......i šta sad.A i ovi Ameri...poslali iz 555. Squadrona.........mogu da odu malo do muzeja da vide onaj od njihovog drugara....:).

Yebiga društvo ...šta da se radi...Sila boga ne moli.

Pozz
 
snis:
ja jesam, a ti ?

Okupacije si se oslobodio posle 500 godina i to kada je Turska vec bila izgubila velike bitke od Austrougarske i vojno, i politicki, oslabila
a da li se oslobodio, turske muzike, kahve, duvana, hrpetine njihovih reci u svom recniku, vere i da ne nabrajam dalje ??? :roll:

Danas kad te neko bije ti ga ni ne vidis, tako da ti dzaba srce... i dzaba ti junaci.

Sorry sto sam skrenuo temu.
 
snis:
бој не бије...
nego???
To je mozda(mada je i tad to bilo diskutabilno) vazilo za vreme Njegosa ali danas itekako boj bije "svijetlo oruzje".
Danas vazi ono Barklijevo:"sto se kacis kad si slabiji" 8-)
Nego upravo cuh na vestima da ce nasi piloti ici na obuku u US,da li to znaci da cemo preci na njihove avione,a jedino realno je f-16?Mozda je i zbog toga ova poseta?
 
Glupe šesnaestice,čuo sam ih kad su preletele.Najbolja poseta aerodoromu Batajnica je bila poseta SU-30 iz 54.gardijskog crvenozastavnog kerčanskog lovačkog avijacijskog puka 1997. godine.
 
Backfire:
Glupe šesnaestice,čuo sam ih kad su preletele.Najbolja poseta aerodoromu Batajnica je bila poseta SU-30 iz 54.gardijskog crvenozastavnog kerčanskog lovačkog avijacijskog puka 1997. godine.

E pravo kažeš brate!
Inače gledao sam ih juče kad su poleteli, i napljuvao sam se za njima i proklinjao ih kao nikad nikoga! Odrastao sam uz aerodrom i avione, prešao ga uzduž i popreko, gledao ga kako gori, skakao od sreće kad se prva eskadrila 21 vratila posle rata i sad moram da gledam Američke skotove na njemu! E zemljo Srbijo..............
 

Back
Top