Hormonski testovi u Beogradu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nigde u drzavnoj praksi. Svuda u privatnim laboratorijama koje se time bave. A sta ce ti to, molim te - sumnjas da si trudan? da imas karcinom hipofize? hoces da menjas pol - sta? Jos jedna od tvojih ludih ideja o koncentraciji, paznji i ucenju? Zasto da radis polne hormone, zivota ti?
 
WithdrawnWater:
Nigde u drzavnoj praksi. Svuda u privatnim laboratorijama koje se time bave. A sta ce ti to, molim te - sumnjas da si trudan? da imas karcinom hipofize? hoces da menjas pol - sta? Jos jedna od tvojih ludih ideja o koncentraciji, paznji i ucenju? Zasto da radis polne hormone, zivota ti?

Imam razlog. Zelim da dobijem masu mislicnu, i sve radim pravilno, vezbam, jedem pravilno, pijem dekstrozu sa proteinima. Spavam 8 sati. Sve po PSP-u i ne dobijem ni 1 jedini kilogram. A sve radim kako su mi rekli strucnjaci. 3 g proteina po kg tezine, 4-5 grama ugljenih hidrata i nista. Vezbanje opet po klasicnom programu za nabacivanje misica. I na kraju sve sto nabacim je salo. Pa vrlo lako moze da bude do hormona. Da znam da se ne trudim. Jer svake godine pokusam da nabacim misice i nista prazna prica.

Usput nije na odmet, s obzirom da za skidanje sala koristim Atkis dijetu malo uraditi pregled da se vide bubrezi i jetra u kakvom su stanju. Neki ce reci "sta ce ti to", neka neka samo da se vidi, ko zna cime sve kljukaju one zivotinje cije meso ja posle jedem pogotovu u kolicini prilikom atkinsa.

U glavnom zato sto mi dobijanje mase nikako ne ide MISICNE receno mi je da malo proverim hormone, da se uverim da je tu sve u redu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top