Kome ponuditi tekstove pesama?

Moja sestra isto ima puno napisanih pjesama i nudila ih je svima ,od kompozitora do pjevaca i svi su joj rekli da su joj pjesme jako dobre ali ih niko nije htio uzeti jer svi oni imaju svoju klapu sa kojom rade.Ona je cak nudila pjesme besplatno ali ih ni tako nisu htjeli(pjesme su stvarno dobre).Jedino ako imas nekog da ti pomogne sama neces nista postici.Mozda djeluje obeshrabrujuce ali je stvarno tako.PUNO SRECE u svakom slucaju.
 
Minka:
Imamo napisane tekstove, cak i uradjene uz melodiju?Kome to ponuditi i za koliko?

Kome si nudila do sada pesme, u kom maniru su napisane tvoje pesme, da li su romanticne, politicki nastrojene, vesele, zajebantske? Da li znas nekoga ko je muzicar, pa mozda i amaterski ali da zna sta radi? Napisi obavezno duplikat svojih pesama, nigde ne nosi originale! Nisi napisala/o odakle si, da li si "patentirao" pesme da ti ne bi neko njih maznuo?
Napisi mi sve ovo, mozda mogu da pomognem

Pozzz
 
Vidim da je tema bila aktuelna pre dve godine ali ako neko ima preporuke, moje pesme su u fazonu ace lukasa., zeljka smardjica i tako, definitifno nije tra la la turbo folk mada nije problem da se nastanca takvih koliko treba. Interesuje me da li je bolje nuditi samo tekstove ili komplet pesmu? I koje su okvirno cifre, mada mi to nije mnogo vazno samo da se ne blamiram.
Mozda je neko od izvodjaca otvoren za ponude ovakve vrste?
 
Прво збирку заштитиш ауторским правом (то је врло јефтино). :) Онда песме покачиш по разним форумима, блоговима... Кад за коју годину чујеш да је неко снимио нешто где је макар једна твоја строфа, пустиш да се мало распрода а онда потегнеш ауторско право и узмеш 100 Х више него што би добио/ла за текст.:whistling:
 

Back
Top