cvoric na kljucnoj kosti

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
WithdrawnWater:
E sad vbi ti nesto rekla al sam fina pa necu da lanem! Pa sta smo mi bre - vidovnjaci? A malo da se vratis na "Procitati obavezno pre postavljanja pitanja"?

E,jesi bas fina...
Al si se uzivjela u ulogu umisljenog doktora,koji nosom para oblake...
Da si fina,ne bi tako odgovarala...cak i kad neko nije dobro postavio pitanje,red je da mu se kulturno obrati i uputi ga ,a ne tako nadmeno...i nije ovo prvi put...
Posmatram vec duze vrijeme ovaj forum,a i druge zdravstvene forume,i zapazam kolika je sujeta vecine doktora ovde...kazem vecine,jer ima izuzetaka,naravno...
Ponekad treba poceti i od one narodne "lijepa rijec i gvozdena vrata otvara"...i nije uvijek dovoljno samo znanje,nekad treba imati i dozu "ljudskosti"...
Mogla si da joj odgovoris ...Molim vas,procitajte temu "Procitati obavezno prije postavljanja pitanja" jer ovako ne mozemo nista da vam odgovorimo....ili da nista ne odgovoris,ako neces...Samo zamisljam "pravu"ordinaciju i "pravog"doktora sa takvim ponasanjem...
A ne "Sta smo mi-vidovnjaci?"itd.itd. Primjera koliko hoces...Pozitivan primjer kulturnog pristupa "pacijentima"je ,recimo dr "indigo"...

p.s. znam da si moderator i da ces me odmah obrisati,ali sta da se radi...
 
Necu te obrisati jer za to nemam nikakav razlog - svako ima pravo da misli (pod uslovom da ima neophodnu 'opermu' za to), ovo je slobodna zemlja i dok ne krsis pravila foruma nemam razloga ni da te brisem. Ovo nije 'prava ordinacija' vec forum, ja jesam pravi doktor a ne vidovnjak i na pitanja 'imam cvoric...sta bi moglo to da bude?' necu da odgovorim jer su glupa. Zbog tako glupih pitanja i postavljena je tema (lepljiva) najvecim mogucim slovima kako se postavljaju pitanja da ovo ne bi bio forum sveden na vidovnjastvo i neozbiljnosti vec na 'virtuelnu ordinaciju'. U takvoj virtuelnoj ordinaciji ja zaista ne mogu da vidim kako izgleda promena niti na sta se odnosi, ne mogu da je pipnem, ne mogu da znam nista od svega sto se moze znati u pravoj ordinaciji ako se pitanje postavi tako bezveze kao sto ga ovde veliki broj ljudi postavlja BEZ IKAKVOG DRUGOG razloga sem PRIRODNE LENJOSTI da upotrebe mozak pa da promisle pre toga ili ako to vec nece onda da PROCITAJU UPUTSTVA i prate ih. No mi smo narod koji mrzi vise od svega u zivotu da koristi i prati uputstva.
Pri svemu tome, ja na ovom forumu ne drzim ordinaciju (kad to pocnem da radim to ce se naplacivati, a u medjuvremenu ovo je stvar mog slobodnog vremena i dobre volje) i stoga nemam 'pacijente', racunam na prirodnu pamet i pismenost posetioca ovog foruma (ukljucivanje PCa, logovanje na Krstaricu i dospevanje na forum pretpostavljaju bazicnu pamet i pismenost).
Dr Indigo poseti ovaj forum kad za to ima vremena jednom ili par puta mesecno, odgovori na isti toliki broj pitanja i ne nosi nikakvu funkciju odgovornog lica za funkcionisanje foruma, pa joj je sigurno i tolerancija veca nego moja. Ja jesam kulturna u pristupu ali sam i neprijatna kad nekome ko je postavio 39 (ili 399) postova na forumu moram da objasnim (zamolim, prekukam, kumim, trazim) po kozna koji put na ovom mestu da PROCITA kako da postavi pitanja i da skrenem paznju na zaista glupost od pitanja. Mozda stvar trenutka, shvatam, ali nacafaca ce to sama da shvati ako malo bolje razmisli pa se nece naci povredjeno vec probudjeno (nadam se). Ako se nadje povredjeno - zao mi je zaista, ali sve dok je i probudjeno - to je vaznije. Da tacno, mogla sam i nista da joj ne odgovorim i da obrisem temu ili je zakljucam (jer na to imam pravo) - ali zar to ne bi bilo gluplje nego opomeniti korisnike jos jednom na to kolko su inertni i lenji? Zao mi je sto to moram da radim, ali kad to uradim dvadeset puta na tolerantan nacin, onda onaj dvadeset i prvi dobije neprijatnu poruku jer i ja sam ziv covek i imam dusu i stvarno ne mogu da se nosim sa stalnim ponavljanjem istih stvari i budalastinama. Ovaj put nacafaca, drugi put ti ili neko drugi ko bude isto tako glupavo postavio pitanje. Imas pravo i na stav i na misljenje i na clanstvo na drugim(om) forumu(ima). Ja te brate ne drzim ovde. U zdravlje ti ovce i livade.
 
Da zavrsimo i sa ovom temom koja ne vodi nikud sem u nagadjanja i besmislena prepucavanja: nacafaca - tvog momka bi morao da vidi lekar: promene na kozi ili podkozne nemoguce je virtuelno videti, opipati, doziveti, posebno ne sa ovako malo podataka kolko si postavila; moze da bude od najbenignijih stvari do najopasnijih, glupo je plasiti vas a glupo je i biti neozbiljan i reci da je nista. Neophodno je da tvoj momak ode kod lekara (opste prakse, koji ce mu po potrebi dati uput za dalje). Tema pod kljuc.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top