Problemcic:((

sara!

Zainteresovan član
Poruka
150
Imam problem...
Mnogima ce zvucati glupo,ali mene to tako nervira da to nije normalno :(

Ljubavnih problema u zivotu nisam imala....Imala sam svakog decka kog sam htela i svakog jednog sam vrtela oko malog prsta....Stvari i dalje stoje tako,mogu da imam svakog tipa,ali je meni privukao paznju jedan totalni kreten... Lep,zgodan,pametan,dobro se oblaci,popularan....JAKO mi je privukao paznju.... Iako su mi svi govorili : NEMOJ,KRETEN JE! ja sam bila sa njim... Bili smo u nekoj semici vise od mesec dana,sve je bilo fino i lepo i onda je kreten prestao da mi se javlja!!! Evo nismo se culi vec nedelju dana,poslala sam mu 3 porukice,nije mi odgovorio.... smrc
svi mi kazu da ga zaboravim i da nadjem nekog drugog,ali ja jednostavno NE MOGU!
ne mogu da obratim paznju ni na jednog tipa,svi su mi bez veze
ne mogu da zaboravim ovog
ne mogu da prestanem da budem skenjana
ne mogu da se pomirim sa cinjenicom da ne drzim stvari pod kontrolom kao sto je do sad bio slucaj!!!
sta mislite da treba da radim??
p.s. znam da je jako glupa tema ali sad mi je lakse kad sam to sve napisala:)
 
sara!:
Imam problem...
Mnogima ce zvucati glupo,ali mene to tako nervira da to nije normalno :(

Ljubavnih problema u zivotu nisam imala....Imala sam svakog decka kog sam htela i svakog jednog sam vrtela oko malog prsta....Stvari i dalje stoje tako,mogu da imam svakog tipa,ali je meni privukao paznju jedan totalni kreten... Lep,zgodan,pametan,dobro se oblaci,popularan....JAKO mi je privukao paznju.... Iako su mi svi govorili : NEMOJ,KRETEN JE! ja sam bila sa njim... Bili smo u nekoj semici vise od mesec dana,sve je bilo fino i lepo i onda je kreten prestao da mi se javlja!!! Evo nismo se culi vec nedelju dana,poslala sam mu 3 porukice,nije mi odgovorio.... smrc
svi mi kazu da ga zaboravim i da nadjem nekog drugog,ali ja jednostavno NE MOGU!
ne mogu da obratim paznju ni na jednog tipa,svi su mi bez veze
ne mogu da zaboravim ovog
ne mogu da prestanem da budem skenjana
ne mogu da se pomirim sa cinjenicom da ne drzim stvari pod kontrolom kao sto je do sad bio slucaj!!!
sta mislite da treba da radim??
p.s. znam da je jako glupa tema ali sad mi je lakse kad sam to sve napisala:)


Ne možeš ni mene da imaš! :twisted:

Ili možda možeš? :???: Pokušaj u svakom slučaju :wink:
 
a pre shestog razreda? :lol:

shta ima da se savetujesh. korpa. pardon noga. nogirana si. idi napij se smaraj forumashe ubij nekog il nemoj nishta da radish. shta ja radim kad sam korpiran il nogiran? nishta. eto. ko da morash neshto da radish :)
 
auuuu sad me podseti na one glavne ribe iz filmova....one kao sve vrte oko malog prsta,fenserke one najzeshce...misle da su najlepshe,najbolje,idealne i bla bla bla,a onda se pojavi neki josh zeshci frajer koji bude malo sa njima pa ih shutne i zaljubi se u neq totalno drugachiju curu....a onda te "glavne ribe" postaju ljubomorne i rade sve i svashta i na kraju izgube....tuzne li priche.... :roll:
tako da draga moja bolje se malo osvesti....jer upravo ono shto si nam napisala kakva si i bla bla,svedochi o tome da ne moze uvek biti po tvome....morash malo i da se potrudish a ne samo da chekash sve "na tanjiru"....ako te on nece....bolje isqliraj...jer ce tvoja "popularnost" opasti...a ti to sigurno ne zelish....vreme lechi rane...naci cesh ti i druge frajere :)
 
WOW ... sta sad, mi treba da ti se sad divimo kakva si opasna ribetina i "vrtis" likove oko malog prsta ... omg ... konacno se nasao neki pametan lik i otero te u tri lepe p.m. ... uzas ...
 
koji je vama k
nisam ja kriva sto su 80% likova na ovom forumu cisti klosari,bez svog zivota,koji prijatelje i veze traze preko neta.... kad se pojavi neko sa problemom kao ja,vama je drago...
pa nisam ja to napisala da bi ste vi pomislili kao sam ja najbolja riba na svetu ili tako neke gluposti,ja sam totalno obicna devojka...... ne kontam zasto sam uopste otvarala temu,mogla sam da ocekujem bas ovakvu reakciju:( :( :( :(
 
nemoj da mi tu pravish tragedije pedeset odsto ti je normalno odgovorilo a ostali su mlatarali ili se za'ebavali. obrati pazhnju na ono shto je vredno pazhnje a zanemari ove.... sad da ih imenujem... pajser, nensi 90 i nensi forever. jedachi ste govana ;-)
 
Ja samo jedan deo nisam skontao pa ako neko moze da mi objasni pa cu onda ja da iznesem svoj stav ako bude bilo potrebno... Dakle, problem je u tome sto je devojku koja je vrtela svakog decka oko malog prsta sad izvrteo neki lik??? Samo mi recite da li sam u pravu ili sam nesto pogresno shvatio... :?:?:?
 
a koj je tebi k ... ? ko si bre ti da nekoga nazivas klosarom ... sta si ti vidovita, pa da znas kakav je nas zivot ... itd ... ni ja ne shvatam zasto si otvarala temu, osim da se hvalis kako si imala sve sto si htela, pa te napenalio neki lik ...
 
Keeper:
nemoj da mi tu pravish tragedije pedeset odsto ti je normalno odgovorilo a ostali su mlatarali ili se za'ebavali. obrati pazhnju na ono shto je vredno pazhnje a zanemari ove.... sad da ih imenujem... pajser, nensi 90 i nensi forever. jedachi ste govana ;-)
:shock:
jbt Keeper ja mislila da si ti neki ok lik....bash me iznenadi ovim postom....
ali ako tako mislish your problem....ja stojim iza onoga shto sam napisala a ti preskachi moje postove ako ti se ne svidjaju :roll:
 

Back
Top