Zasto ste bre takvi vi?????

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
ne razumem ih uopste, muskarce
trudim se... ali ne razumem
mozda ni oni sebe ne razumeju
evo zasto je to

ONI se nalocu ko guzice :D , ne znaju za sebe, i onda nadju ribu. imaju kres, naravno.....i ujutru se ne secaju ........s'kim su imali, ko je ta riba, koliko puta su imali kres, gde su svrsili....................uzas jedan

Zasto ste bre takvi vi?????
 
ne razumem ih uopste, zhene
ne trudim se... ali i da, ne bih razumeo
mada ni one sebe ne razumeju
evo zasto je to

ONE se nafickaju ko curke :D zbogom pameti, i onda nadju tipa. imaju kres, naravno.....i ujutru vec sve znaju ........i ko je on, i kako treba da upozna njene roditelje, i koliko dece ce imati, gde ce ici na medeni mesec....................uzas jedan

Zasto ste bre takve vi?????
 
bobba:
ne razumem ih uopste, muskarce
trudim se... ali ne razumem
mozda ni oni sebe ne razumeju
evo zasto je to

ONI se nalocu ko guzice :D , ne znaju za sebe, i onda nadju ribu. imaju kres, naravno.....i ujutru se ne secaju ........s'kim su imali, ko je ta riba, koliko puta su imali kres, gde su svrsili....................uzas jedan

Zasto ste bre takvi vi?????
Ne spadam u tu kategoriju....
 
bobba:
ne razumem ih uopste, muskarce
trudim se... ali ne razumem
mozda ni oni sebe ne razumeju
evo zasto je to

ONI se nalocu ko guzice :D , ne znaju za sebe, i onda nadju ribu. imaju kres, naravno.....i ujutru se ne secaju ........s'kim su imali, ko je ta riba, koliko puta su imali kres, gde su svrsili....................uzas jedan

Zasto ste bre takvi vi?????

...i ujutru se ne secaju ....pa i to moze da se svrsta pod ebanje...
 
Nisu svi muskarci takvi... mislim da su to ipak muskarci koji nezele jednostavno da se sete.. mada mislim da i znaju nego se smao malo foliraju ... a devojke koje pristaju na tako nesto .. na to cim te upoznam pritom si jos i pijan pa odmah kres.. to su mene onda lude devojke ... onda nista muskarcima nefali nego devojkama ...
 

Back
Top