Veseli spust(Kraljevo)

Veseli spust????????????
Pre bih rekao TUZNI SPUST !!!!!!!!
Pa pre par dana procitah da je sa kosova niz Ibar potekla prilicno opasna otrovna materija!
I u kakvu vodu uci? Vredi li ugrozavati svoje zdravlje? A na lokalnim TV stanicama takoreci ni reci o pomenutom zagadjenju vode !
Zasto se krije da voda nije za upotrebu ?
U cijem je to interesu?
Sada je najbitnija stvar IZBORI!
E pa narode izvoli i glasaj za one koji na vode brigu o TEBI!
Sve laz do lazi! JA cu ovo JA cu ono!
" VODA JE ZA UPOTREBU ISPRAVNA ! "
Ma sta se radi sa nama to ni Hickok nebi znao da izrezira! :evil:
 
dtdt:
Veseli spust????????????
Pre bih rekao TUZNI SPUST !!!!!!!!
Pa pre par dana procitah da je sa kosova niz Ibar potekla prilicno opasna otrovna materija!
I u kakvu vodu uci? Vredi li ugrozavati svoje zdravlje? A na lokalnim TV stanicama takoreci ni reci o pomenutom zagadjenju vode !
Zasto se krije da voda nije za upotrebu ?
U cijem je to interesu?
Sada je najbitnija stvar IZBORI!
E pa narode izvoli i glasaj za one koji na vode brigu o TEBI!
Sve laz do lazi! JA cu ovo JA cu ono!
" VODA JE ZA UPOTREBU ISPRAVNA ! "
Ma sta se radi sa nama to ni Hickok nebi znao da izrezira! :evil:

svasta, pa svakog leta ima raznih * po reci, a ljudi i dalje idu na VESELI spust :lol: ...nije valjda da si to tek sada saznao zahvaljujuci nekim novinama??
 
dtdt:
Veseli spust????????????
Pre bih rekao TUZNI SPUST !!!!!!!!
Pa pre par dana procitah da je sa kosova niz Ibar potekla prilicno opasna otrovna materija!
I u kakvu vodu uci? Vredi li ugrozavati svoje zdravlje? A na lokalnim TV stanicama takoreci ni reci o pomenutom zagadjenju vode !
Zasto se krije da voda nije za upotrebu ?
U cijem je to interesu?
Sada je najbitnija stvar IZBORI!
E pa narode izvoli i glasaj za one koji na vode brigu o TEBI!
Sve laz do lazi! JA cu ovo JA cu ono!
" VODA JE ZA UPOTREBU ISPRAVNA ! "
Ma sta se radi sa nama to ni Hickok nebi znao da izrezira! :evil:

...ma...
...LUDILO... :wink:
 
Ma ranije jeste bio prljav Ibar !
Ali ove godine tj. u zadnje vreme je prekardasilo!!!
U svakom slucaju ko bude isao neka dobro pazi gde gazi!
A ako budem mogao ici cu i ja!
U svakom slucaju odgovorni bi trebali da nesto ucine povodom zagadjenja Ibra!
Pamtim ja da sam se kao dete kupao na plazi gde je sada "Status", tada se moglo u Ibru naci i skoljki. Kad kazem skoljki mislim na zivotinje a ne na skoljke od raznoraznih automobila i slicno.
A to vreme nije tako davno bilo !
Ako se ovako nastavi imacemo mrtvu reku!
Bice nas sramota da i pogledamo ka njoj a kamo li da se pohvalimo Ibrom!
 
dtdt:
Ma ranije jeste bio prljav Ibar !
Ali ove godine tj. u zadnje vreme je prekardasilo!!!
U svakom slucaju ko bude isao neka dobro pazi gde gazi!
A ako budem mogao ici cu i ja!
U svakom slucaju odgovorni bi trebali da nesto ucine povodom zagadjenja Ibra!Pamtim ja da sam se kao dete kupao na plazi gde je sada "Status", tada se moglo u Ibru naci i skoljki. Kad kazem skoljki mislim na zivotinje a ne na skoljke od raznoraznih automobila i slicno.
A to vreme nije tako davno bilo !
Ako se ovako nastavi imacemo mrtvu reku!
Bice nas sramota da i pogledamo ka njoj a kamo li da se pohvalimo Ibrom!

u potpunosti se slazem sa tobom ali verovatno znas koliko je tesko zabraniti ljudima da bacaju raznovrsno djubre po ibru, a pogotovo sada kad sve dolazi sa kosova. ipak smatram da su oni vise krivi nego gradjani kraljeva - tu im ne mozemo nista. a sto se tice nasih, zaista bi trebali da preduzmu nesto....pitanje je samo kada??
 
Bio sam ja, al' ove god. samo jednom. Bice bolje.....

Anyway, bio sam sa ekipom 2 noci u sumici, sa mesom, drvima, 18 L piva i jednim shatorom za dve osobe (a nas je bilo 7!). Spavali smo, tj. nismo spavali na smene. U svakom sluchaju bilo je neponovljivo. Iduce godine verovatno odemo negde malo dalje od Stolova, i mozda na malo duze od 2 dana.
 
Serijski_Ubica:
Bio sam ja, al' ove god. samo jednom. Bice bolje.....

Anyway, bio sam sa ekipom 2 noci u sumici, sa mesom, drvima, 18 L piva i jednim shatorom za dve osobe (a nas je bilo 7!). Spavali smo, tj. nismo spavali na smene. U svakom sluchaju bilo je neponovljivo. Iduce godine verovatno odemo negde malo dalje od Stolova, i mozda na malo duze od 2 dana.

nice....znaci da se spremam za kampovanje??haha
 

Back
Top