SRECNO SVIMA SUTRA I PREKOSUTRA...

yowana '91.

Zainteresovan član
Poruka
130
eh ljudi dosao je i taj prijemni na red... toliko sam nervozna da vec 2 noci gotovo nisam spavala...




u svakom slucaju, zelim srecu i 20 bodova na svakom od testova svima onima koji sutra polazu i naravno zelim im da upisu skolu koju zele!!!



8-) SRECNO!!! 8-)





P.S. Ne recite hvala, baksuzno je... (nisam sujeverna, ali kada je ovako velika stvar u pitanju... ne zelim da rizikujem)
 
Pf...ladno sam to polagala pre 3 godine..
Hehehe sad mi to izgleda tako smeshno...mislim, sad kad sam bliza prijemnom za faks...
Tek tu necesh spavati...

btw Posle srpskog, koji mi je bio laganica, nisam citav dan posle bio svestan da imam matish... Tek sam kasno uvece shvatio da cu morati da radim i matish i da nije sve gotovo... A nijednu zbirku nisam preshao kompletnu...
 
Konacno: srpski 20 (bilo je prelako)
mata 19 (zahvaljujuci drugarici od koje sam 10min pred kraj prijemnog uzela papir i prepisala zadatak koji vredi 2 poena, ali zato ono sto sam mislila da mi je tacno, nije bilo...)



To je ukupno 99 poena!




U listu zelja sam stavila 10 zelja tj. 10 gimnazija prirodno matematickog smera. Sesta je na prvom mestu i idem u subotu da se upisem i da zavrsim s tim pa da idem na taj dugo ocekivani odmor!
 

Back
Top