Kako da reinstaliram WIN XP???

maja____:
E ljudi možda je ovo što pitam za nekog glupo ali za mene je jako teško! Može li neko da mi pomogne kako nekako da reinstaliram Win Xp SER. a da ne izgubim programe (da sve ostane kako je sad)! Unapred hvala! :idea: :D

Ubaci disk, kad ti izadje za instalaciju okvir, pritisni Install WinXp i samo teraj napred...

Kao da ga prvi put instaliras...
Mislim da je isti postupak
 
ovaj put cu da ti odgovorim ali inace ne ogovaram gostima.Nije isto jer ces izgubiti programe.Posle pokretanja XP diska ce ti izbaciti opcije : Repair Insatll Exit tu ides na Install.
Na sledecem delu ce te pitati da li da popravi windwos ili da insatalira novi ( ESC - install new a
ENTER - repair ) tu ides na popravku.
Ako ti nije nesto jasno posalji mi poruku na ice@verat.net ali obavezno negde ( u naslovu, subject ...) stavi 84 da ti ne bih slucajno obrisao poruku
 
Rapair Windows nije uvek pouzdana opcija.
Ipak..pozeljno je imati BackUp particiju gde ces odlagati bitne fajlove i programe (mislim na muziku i slike ...pretezno)
- Malo ko od korisnika WindowsaXP ima disk "Microsoft Windows Xp Professional". Svi koji kupuju komp. automatski dobijaju Windows XP vec instaliran, tako da tu postoji prob.
- Ja imam dve verzije Xp-a Profesiional Edition-a (Bootabilan i Ne-Bootabilan ali sa JAVOM) Pa ako hoces uzmi :D
 

Back
Top