Seks u vrelim danima

Cupavka

Domaćin
Poruka
3.593
Narode, kako vam idu seksualne aktivnosti po ovoj vrucinstini?
Meni vrucina ne smeta, al zato mom partneru treba mnogo vise vremena da dozivi orgazam nego obicno, sto uopste nije losa stvar nocu :p , al, zato otpadaju dnevne varijnte na brzinu, koje ja mnooogo volim :cry: .
Ima neko neku konstruktivnu ideju za resavanje ovakve situacije, a da nije nabavka klima uredjaja :) ?
Dobro, sad, ocekujem ja i da budu pojedini nevaljali sa komentarima,al, neko mora i tim da se bavi je l ;).
Ajde, da vas cujem.
 
sta ja znam....meni je uvijek kvalitet na prvom mjestu....jedna seks sa varnicama u ocima i djevojkom koja mi znaci nesto zamjenjuje 10 puta na brzaka...znaci biram s skim..i
kako.. :p :D
 
Eto ga- prvo pa musko, i to doktor :)
Ama, bre, ovde je u pitanju dugogodisnji partner, sa kojim je seks, po difoltu kvalitetan, al , posto nismo sami, tj. saplicemo se o veliko dete po kuci, moramo da pazimo kako i kad.
 
...obustaviti radove do sredine oktobra...
image010.gif
 
Doduse, klima bi mozda i dosla u obzir, al da bude podesena tako da ne dobijem tesku glavobolju cim udjem u kucu ili izadjem napolje, ili ne daj boze, napravim kombinaciju ta dva slucaja... ne znam je l to izvodljivo.
 
Cupavka:
Doduse, klima bi mozda i dosla u obzir, al da bude podesena tako da ne dobijem tesku glavobolju cim udjem u kucu ili izadjem napolje, ili ne daj boze, napravim kombinaciju ta dva slucaja... ne znam je l to izvodljivo.

...samo gledash na sebe...a njega ko sisa...

...moz' bre chovek da se ukochi...

...na pogreshno mesto... :D
 
E, pa , kada mi nije bas idealno mesto za seks, uprkos fami oko nje- nesto meni treba vise mesta, da ne moram da pazim da l je klizavo, i da l mi fali oslonac, i sta sve ne...Reka jeste OK opcija kad se ima vremena, sto je kod nas retkost- a more je idealno resenje, al samo 10 -tak dana leti, sto je maaalo...mada, pravo da ti kazem, razmisljam i mastam odavno da se preselimo na neku obalu morsku, ko zna.
 

Back
Top