mali djavo u velikom andjelu

Ako se sticajem nekih okolnosti nalazim u drustvu u kojem ima i jedan takav smarac, ja se lijepo iskljucim i ne rezonujem ga,mislim o cvijecu i drvecu;i toliko ih iskuliram da mu slucajno ne padne na pamet da bi slucajno i mogao da me smara nasamo u nekoj drugoj slucajnoj zivotnoj situaciji!

Prema dosadnim ljudima nikad nisam bezobrazna, pa zaboga ne moze bas svako biti zanimljiv,jel?!

A ako neko pokusa da me isprovocira nekim opaskama , tad najvise volim da zauzmem dobru poziciju (dok ga gledam onako samozadovoljnog, tipa "jao, kako sam se samo ovog sjetio,bas sam smeker, divim se samom sebi!", pustam da se dobro ugnijezdi u toj svojoj misli ) i onda pucam rijecima fino, kulturno,sa dozom ironije,i obavezno polako,direktno gledajuci u facu ( to ih obavezno zbuni! - jer su ljudi obicno kad ih neko provocira brzopleti i brbljivi, pa lupaju kojesta,mlate rukama ,i gledaju bijesno!) i smjeskom u uglu usana, i lijepo vidim kako mu se razbija ona samoljubljeca opna, pa pocne da se preznojava ,a u glavi mu je pitanje "Otkud ja u pola dva?!?"
E to je sistem koji najvise volim!
 
nikolaand90:
Svi mi ponekad zelimo nekom da napakostimo ili makar da ga malo povredimo.Kako to izgleda kod tebe sta kazes kad oces da se okanes smarajuce osobe kako je otkacis itd.....

Kazem joj za pochetak "nemam vremena da ti se javim","toliko ljudi me zove ja sam zaboravila za tebe, a iskreno, vise volim sa njim/njom da idem negde i da pricham nego sa tobom zbog toga shto si ti tako smotana da to nije normalno" ili "Ne mogu stvarno da te slusham vishe dosadno mi je sve shto imash da mi kazesh" ili "Slobodno planiraj sve bez mene meni je to sve seljachki necu sigurno doci", ako to sve ne otkachi tu osobu onda joj kazem neshto kao "bezi u p.m.nemoj vishe da si me zovnuo/la" , "ti si mrtav/mrtva za mene seljanchuro debela, ne znam koji sam te k.... do sad vukla sa sobom", "jbi se sa tvojom drugaricom kravo nedojebana" sve to oshtro.I vredjam i vichem 5 minuta. Rekao mi je bivshi dechko da ja bash umem tacno da pogodim tachku gde nekog da pogodim,znam tachno tachku gde nekog da povredim, mada meni nije stalo nekog da povredim nego samo da ga/je otkachim.
 

Back
Top