Novi trener Srbije

Plašim se da ako opet bude naš trener ne može da održi disciplinu.
Pošto smo sad u rangu ovih Afričkih selekcija, a njih vode selektori sa Zapada treba krenuti njihovim stopama. Mi i Afrikanci kao braća po fudbalu. :D
 
FLUID:
Plašim se da ako opet bude naš trener ne može da održi disciplinu.
Pošto smo sad u rangu ovih Afričkih selekcija, a njih vode selektori sa Zapada treba krenuti njihovim stopama. Mi i Afrikanci kao braća po fudbalu. :D
Ti se salis. Ti znas da je on najbolji trener na svetu i da disciplinu odrzava na visokom nivou. Pogledaj i uporedi njegove teme koje "modelira" i neke druge. Tandem selektor-trener FK Krstarice je neprvazidjen na ovim planetarnim prostorima.:lol:,
 
Ja stavrno nemam ideju koga ce da postave za novog selektora. Ovi uspesni treneri koje imamo po inostranstu nece da se prihvate posla,jer znaju da moraju da se 'RVU sa kojekakvom gamadi po savezu,sa klanovima,mafijashima ...itd.
Dovesce opet nekog slepca i nista nece das se promeni.
Evo...uzaludno pokusavam da se setim nekoga,ali ne vredi. A i s obzirom da se gomila igraca povlaci iz reprezentacije ne znam ni ko ce da igra. Ma opsti haos. :lol:
 
Ima da postave nekog "perspektivnog"kloshara,"trenera" iz nashe prve beton-seljacke nazovi profesionalne lige......ili to ili O-KUKUUU..... za zasluge na Evropskom mladih(gde je izgubio 3 od 4 ali prosao srecom pa ce kao mozda da bude talican i za A tim)
 
Nema nam spasa dokle god se kod nas bude igrao fudbal "ad-hok" od trenutka do trenutka. Na izgradnju mladih fudbalera se ne daje nista, pa sve ostaje samo na pukim talentima.A poceli smo vec i da uvozimo igrace. Nekada smo u tom pogledu bili svetska izvozna sila!!
 
Procitao sam negde,a i pomislio pr toga da vrlo lako moze da se desi da Okuka postane novi selektor. Sto po meni uopste ije ohrabrujuce.
Ja sam u jednom trenutku pomislio i na Pizona,ali se setih da je on ovde...trenira u Kini. Mada taj Pizon uopste nije los trener. Vodio je zvezdu u najtezim vremenima...pokidao Kajzerslautern,odlicno igrao protiv Barse,uzeo i neki kup ili dva,doveo mladu selekciju do finala EP pre dve godine. Nije to lose...mozda bi moglo,ali znam da nam trea neko mnogo jaci. Smo je pitanje da li mi imamo nekog takvog i da li mozemo da platimo kvalitetnog stranca?
 
Ljudi,taj Bajevic nije hteo da dodje da vodi Zvezdu dok je Dzaja bio TATA. Ni onda ni sada mu ne pada na pa met da vodi reprezentaciju. Sta mislite zasto? Sve je bre to ista banda.
Pa jel vi verujete da u tom savezu jos uvek konce mrsi jedan Milovan Djoric,koga je Pixi kao izbacio...ali takvog coveka nije lako izbaciti jer ima svoje veze i vezice,jer je godinama tu.
Pa se posle ljudi pitaju zasto niko nece reprezentaciju. Eto zasto.
Kakav Bajevic...Bajevic vodi zvezdu i necu da se nas trener zamlacuje oko nekih drugih gluposti i reprezentacije kada ovamo ima MNOGO VAZNIJA POSLA !!!
 
PLESsitnihDEMONA:
Ljudi,taj Bajevic nije hteo da dodje da vodi Zvezdu dok je Dzaja bio TATA. Ni onda ni sada mu ne pada na pa met da vodi reprezentaciju. Sta mislite zasto? Sve je bre to ista banda.
Pa jel vi verujete da u tom savezu jos uvek konce mrsi jedan Milovan Djoric,koga je Pixi kao izbacio...ali takvog coveka nije lako izbaciti jer ima svoje veze i vezice,jer je godinama tu.
Pa se posle ljudi pitaju zasto niko nece reprezentaciju. Eto zasto.
Kakav Bajevic...Bajevic vodi zvezdu i necu da se nas trener zamlacuje oko nekih drugih gluposti i reprezentacije kada ovamo ima MNOGO VAZNIJA POSLA !!!

Nemože čovek normalno da radi ako mu drugi prave ekipu..
 
Ja predlazem da svi vi ovde podrzite moju kandidaturu, pa da posaljemo link nadleznima. :)
Jeste da sam zensko, ali o fudbalu znam sasvim dovoljno, nemam sina da ga saljem na SP kao neki, i sigurno ne bih bezala od odgovornosti i davala ostavku cim nesto krene naopako. :)))
 
Ru_bi_tch:
Ja predlazem da svi vi ovde podrzite moju kandidaturu, pa da posaljemo link nadleznima. :)
Jeste da sam zensko, ali o fudbalu znam sasvim dovoljno, nemam sina da ga saljem na SP kao neki, i sigurno ne bih bezala od odgovornosti i davala ostavku cim nesto krene naopako. :)))
Da si u upravi FK Krstarica mozda bi se nesto moglo i uraditi. Ovako....sumnjam.
Mi smo na tu funkciju vec predlozili naseg selektora Terror Techu alo on je 'ladno odbio. Prezauzet je oko naseg tima. Mesto je inace upraznjeno pa cemo videti nekog kandidata iz nasih redova.:D
 
Ru_bi_tch:
Ja predlazem da svi vi ovde podrzite moju kandidaturu, pa da posaljemo link nadleznima. :)
Jeste da sam zensko, ali o fudbalu znam sasvim dovoljno, nemam sina da ga saljem na SP kao neki, i sigurno ne bih bezala od odgovornosti i davala ostavku cim nesto krene naopako. :)))
Ja ti dajem POdrsku...samo ne znam da li si dovljno iskusna u poslu. Jel imas rezultate? Da li si razmiljala da budes pomocnik prvog trenera Tece Terora u FK Krstarica? :D :D
Kod nas je profesionalizam na NAJVISEM NIVOjU ! :D
 

Back
Top