Sredstvo protiv znojenja nogu

metroseksualac

Početnik
Poruka
31
Od kad su ovako visoke temperature znoje mi se nepodnosljivo mnogo znoje i predpostavljam da mnogo vas ima slican problem koji je uspela da resi. Zato je moje pitanje glasi: Koje sredstvo efikasno sprecava znojenje nogu i gde ima da se kupi? JA sam vec koristio neki biljni gel koji mi je dosta pomagao ali mi se posle dve nedelje koriscenja istog, stvrdla koza na tabanima pa sam morao da prestanem s njegovom upotrebom. Najbolje bi bilo ako neko zna da mi kaze koje sredstvo protiv znojenja nogu koriste fudbaleri partizana (i gde ima da se kupi)- reklamirali su na televiziji o tome i dali adresu Kneza Milosa 37, a na toj adresi je ministarstvo odbrane licno sam proverio... Svaka informacija je dobrodosla
 
i ja sum čuo d fuzbalerima partzana uopšte nesmrdu noge.al ja sum misleo daj to otog što oni numu ni d trču ni d hodaju.
al paz vako
imaju u afriki neka plemena.oni hodaju po vrelom ćumuru.a to radu tako tako štos namažu sas nekaku mrs po celem telu a samo tabani ostanu ne namazati.ondak dok idu preko ćumura znoju se samo tudi na tabani i uopšte im nije mlogo vrućo
eto ti moš d probaš sas obnuti sistem.namaži noge sas svinjski mrs il sas toatnu mast il nešta finije
ondak će znoj dat izbiva samo ispod pazuva
 
metroseksualac:
kako se zove ciga koji koristi internet a ne zna da pise?
izbaCIGA
vidi ovog.tek došo a odma oće dme izbači odavlen.otiću ja sam nemo se brineš
al mogo si d bidneš malo zafalniji.od tolko drugi tema ja izabro baš tvoju da odgovorim.imo si sreću daj bila navr strane kad sum došo.nemam ja vremena d odgovaram svim forumašima štoj imau probleme
i ono sum ti ozbiljno napiso.noge ti se neće oznojavati samo kat zatvoriš pore tam odaklen ti iz znojine žljezde izilazi znoi.al ondak on mora negdi drugde d izbije
a gdi to sum ti već napiso
 
metroseksualac:
Od kad su ovako visoke temperature znoje mi se nepodnosljivo mnogo znoje i predpostavljam da mnogo vas ima slican problem koji je uspela da resi. Zato je moje pitanje glasi: Koje sredstvo efikasno sprecava znojenje nogu i gde ima da se kupi? JA sam vec koristio neki biljni gel koji mi je dosta pomagao ali mi se posle dve nedelje koriscenja istog, stvrdla koza na tabanima pa sam morao da prestanem s njegovom upotrebom. Najbolje bi bilo ako neko zna da mi kaze koje sredstvo protiv znojenja nogu koriste fudbaleri partizana (i gde ima da se kupi)- reklamirali su na televiziji o tome i dali adresu Kneza Milosa 37, a na toj adresi je ministarstvo odbrane licno sam proverio... Svaka informacija je dobrodosla

Ja na srecu nemam tih problema ali znam da moj drug koristi Avonovu kozmetiku za te stvari. Neka belo plava bocica, nije dezodorans vec nesto kao Foot spray ili nesto slicno. Potrazi kod "vase Avonove dame", sigurnoimas neku zenu u blizini koja ima vezu u Avonu! ;)
 
nosi sandale .... :roll:

i peri redovno noge mislim da zato nemam gljivice ? :I

a moyda ne smes sandale zbog posla..

ne znam mozda neke one grozne mokasine to mozesh bos i prirodno je ili skidaj ispod stola

a da ima tih sredstava za bolje odrzavanje nogu ali ne znam ima shol valjda neshto
 
hah...posle kazhe neko muslimani budale...heee pa ne peru oni ljudi dzabe noge svakichas...ok to je qtjno vaspitanje vishe nego nekakva vera koja treba da ulije bla bla bla...
no...imash one fresh step zajebancije...al nisu neshto posebno...mada mosh uzmesh puder i samo sipash u obutju...
e al ima neshto tipa neo deo...neo geo...neo - pa neshto...e to je super neka krema...
e al shto ti je chudo...pre 200god niko kadu il tush imo nije...retko se ljudi qpali pa opet i nije bilo toliko potrebe...mislim bilo je prljavo al samo zemlja i slichne "prirodne" prljavshtine...danas...morash da se peresh ko patka...pa opet chim izidjesh napolje - prljav si...svuda zagadjenje svuda neka prljavshtina...ima nas mnogo i sve je prljavo...i sad peresh se nekim sapunima i nekim shamponika i qpkama i chime sve ne...i sve to lepo ode u req i eto ti zagadjenja...hah fenomenalno choveche...
 

Back
Top