KAKO ZAVESTI SKORPIONA???

  • Začetnik teme ZNATIZELJNA
  • Datum pokretanja
samo ga peckaj maljusnim podacima o tebi... a pusti da on trazi temeljnije odgovore... vole da se igraju tako da sami otkrivaju ono sto ih zanima(tajanstvena, misteriozna strana dobijena od Plutona)... Ako im odmah sve kazes... bice im dosadno....
 
Ja sam skorpion i horoskop me apsolutno ne zanima ali nisam mogao da izdrzim a da ne prokomentarisem ovo, naravno u svoje licno a ne u ime svih skorpiona.

sama:
:?: :?: :?:
SKORPIONI SU DOSTA NEUHVATLJIVI. I nikad nisu samo tvoji,

OVO NIJE TACNO VEC ZAVISI OD NJE

ako mozes to prihvatiti nikad im nemoj dozvoliti da shvate da te imaju skroz.

Sex je velika stavka ako nisi neki majstor erotike i sexa brzo ces im dosaditi. Budi drugacija, neuhvatljiva, posebna po necemu, ispravna po karakteru, ne protivi se puno jer znaju stvarno puno.

APSOLUTNO TACNO

I kad sizi - cuti dok ga ne prodje - znace to ceniti kod tebe. Ne voli svadje. Resava to kratko. Privlacni jesu, ali ih nikad neces pridobiti samo za sebe.

KAO STO REKOH, NIJE TACNO

Bolje trazi nekog drugog E OVO JE NAJVECA ZABLUDA ako ne mozes savladati ljubomoru - to ne podnose.
 
ZNATIZELJNA:
HAJDE NEKA MI NEKO ODGOVORI KAKO DA ZAVEDEM SKORPIONA,NA STA SE ONI LOZE,KAKVE DEVOJKE VOLE,STA IH PALI,A STA NE.
P.S.MORAM GA OSVOJITI,ALI KAKOOOOOO :shock: :shock: :shock:
Nemoj ga zavoditi, voli ga, voli, voli ...
Ako mu se svidis takva kakva si, bices najsrecnija osoba na svetu, ako mu se ne svidis, nikakve taktike ne pomazu, oni vole, osecaju, instinkt im je glavno oruzje...
Voli svoju skorpiju, ja volim svoju...
 
Anonymous:
ZNATIZELJNA:
HAJDE NEKA MI NEKO ODGOVORI KAKO DA ZAVEDEM SKORPIONA,NA STA SE ONI LOZE,KAKVE DEVOJKE VOLE,STA IH PALI,A STA NE.
P.S.MORAM GA OSVOJITI,ALI KAKOOOOOO :shock: :shock: :shock:
Nemoj ga zavoditi, voli ga, voli, voli ...
Ako mu se svidis takva kakva si, bices najsrecnija osoba na svetu, ako mu se ne svidis, nikakve taktike ne pomazu, oni vole, osecaju, instinkt im je glavno oruzje...
Voli svoju skorpiju, ja volim svoju...
Zaboravila da se prijavim malopre.... pozdrav
 
Nemoj mu direktno reci shta osecash prema njemo tj. da si zaljubljena da mu se svidjash itd... morash da budesh strpljiva pogotovu zato shto se ne otvaraju tako lako... probaj da ga posmatrash malo da ga skontash, i kreni prva polako na tenane da mu govorosh neshto o sebi neshto licno... ako mu sve dash objavish i na taj fazo... nema shanse kod njega... probaj da igrash toplo hladno... cash budi ekstra sa njim pa jedan dan budi hladna... ali nemoj da preterujesh sa hladnocom jer moze pogreshno da protumaci... onog trenutka kada ti bude pricao o sebi i kad ti se koliko toliko otvori budi sigurna da si pronashla kutak u njegovom srcu... i da koliko oni izgledali obasni i izazovni nemoj da se igrash sa njihovim emocijama... :) P.S. ja sam shkoripija :D
 
Nemoj mu direktno reci shta osecash prema njemo tj. da si zaljubljena da mu se svidjash itd... morash da budesh strpljiva pogotovu zato shto se ne otvaraju tako lako... probaj da ga posmatrash malo da ga skontash, i kreni prva polako na tenane da mu govorosh neshto o sebi neshto licno... ako mu sve dash objavish i na taj fazo... nema shanse kod njega... probaj da igrash toplo hladno... cash budi ekstra sa njim pa jedan dan budi hladna... ali nemoj da preterujesh sa hladnocom jer moze pogreshno da protumaci... onog trenutka kada ti bude pricao o sebi i kad ti se koliko toliko otvori budi sigurna da si pronashla kutak u njegovom srcu... i da koliko oni izgledali obasni i izazovni nemoj da se igrash sa njihovim emocijama... :) P.S. ja sam shkoripija :D

Ovo je tacno, vazi i za zene. :D

Bas sam htjela da napisem ovu igru ringespila, toplo/hladno... onda lijepo procita.:zper:
 
Ma zensko sam ja, valjda on osvaja.:zcepanje: Samo neka se drzi mojih pravila.:D

Možda on osvaja, ali je ona ta koja bira ko će je i da li osvojiti. I ja volim te žensko muške podele... A što se tiče pravila, što mi više popušta, to sam gora... i ladim se. :lol:
Volim, bre, dosledne ljude, sa stavom, karakterom... šta će ti neka budala koja će samo klimati glavom... i gde je tu izazov? Ili što je još bitnije... gde je rizik? :mrgreen:
Doduše, bilo je izuzetaka... slučajeva gde mi je bilo drago da je umeo i uspeo da me istoleriše i proguta pokoju knedlu. :sad2:
 
Y:
Možda on osvaja, ali je ona ta koja bira ko će je i da li osvojiti. I ja volim te žensko muške podele... A što se tiče pravila, što mi više popušta, to sam gora... i ladim se. :lol:
Volim, bre, dosledne ljude, sa stavom, karakterom... šta će ti neka budala koja će samo klimati glavom... i gde je tu izazov? Ili što je još bitnije... gde je rizik? :mrgreen:
Doduše, bilo je izuzetaka... slučajeva gde mi je bilo drago da je umeo i uspeo da me istoleriše i proguta pokoju knedlu. :sad2:

Volim ja i kad me malo muci, a i kad ja njega mucim, ali volim i kad mi ugada, ali i kad ja njemu ugadam...ali ovo sve vazi... sve ja volim, ali samo kad zelim tu osobu pored sebe.:D


Da te pitam, odnos skorpija-skorpija, kako najbolje postupiti? Gledano sa obje strane?:D
 
Volim ja i kad me malo muci, a i kad ja njega mucim, ali volim i kad mi ugada, ali i kad ja njemu ugadam...ali ovo sve vazi... sve ja volim, ali samo kad zelim tu osobu pored sebe.:D


Da te pitam, odnos skorpija-skorpija, kako najbolje postupiti? Gledano sa obje strane?:D

Ne znam u kom smislu postupiti, generalno onako kako bi volela da neko prema tebi postupa... imala sam jednog škorpiona i ne sećam se nijednog lošeg, ili teškog trenutka sa njim... što nije slučaj sa ostalima. Previše smo slični, flegmatični, promenljivi... koliko god se dobro slagali (a jesmo), meni to nije bilo dovoljno, nema dinamike... nema varnica... mislim na verbalni aspekt. :lol:
Mislim da je sem kombinacije bik škorpion, ova jedna od najboljih za škorpije, neko kome ne moraš da sitniš i objašnjavaš, neko ko te prihvata i razume takvu kakva jesi, jer je i sam takav. Može da dođe do problema ako neko nekoga "izda", jer nijedan ne prašta. Inače, i kao prijatelji, i kao ljubavnici, najbolja kombinacija.
 
upoznala sam jednog škorpiona prije 7 i pol godina i tad je bilo zadnji put da smo se vidjeli. nije mi dao mira, a onda je s vremenom prihvatio prostornu udaljenost. nismo se vidjeli svih ovih godina i ostali smo prijatelji. ne čujemo se po mjesec-dva, a onda se on meni javi. ako se i ne javi, uvijek imam potrebu čut mu glas nakon otprilike tog razdoblja. tako škorpioni djeluju na ljude.
i dan danas on samnom razgovara isto, jedino su se teme malo uozbiljile. i dan danas on meni kaže da bolju curu nije upozno.
nedavno sam ga pitala da mi kaže zbog čega sam mu tolko posebna, a on mi nije znao reć ništa drugo nego ''takva si kakva si, ne mijenjaš se iako godine prolaze. još uvijek mi ne daš blizu, a znam da me trebaš. još uvijek pristaješ razgovarat samnom o svim mojim problemima i uvijek mi kažeš svoje bez da tražiš da ih ja riješavam. meni si ti važna jer do sad nisam našo puno iskrenih ljudi koji bi me podržali makar ja bio u krivu, a to mi rekli kasnije, bez da me osramote pred drugima.''
samo da se zna, taj škorpion i ja nikad nismo bili par, nikad se nismo ni poljubili, a upitno je hoćemo li biti par.
da bi se jedno škorpiona shvatilo treba ih promatrati kako oni promatraju svijet i ljude oko sebe, detaljno. učiti njihove male navike, slušati pozorno što pričaju i nikad, baš nikad se ne sablažnjivati ako krenu na neku seksualnu temu. ako vam se o tome ne razgovara, elegantno to zaobiđite, a ako ste avanturist/ica, sve u rukavicama. bolje ih je pržiti nego otjerati. nikad nemojte svoje namjere otvoreno pokazivati, oni će to sami ''prokljuviti''.
samo još jedna sitnica. škorpiona se ne zavodi, škorpiona se ne osvaja, ko god mislio takvo nešto, gadno je u krivu. škorpion ili voli ili mrzi, podjela je jasna.
mi pričamo o horoskopu, ali kažu da škorpionu ne pašu lavovi i ovnovi, ja sam lavica, u podznaku ovan, a slažemo se sasvim fino, čak i onda kad mu kažem da ću ga polit hladnim tušem kad me zove na zajedničko tuširanje. ^^
 
Hvala Šejtanu da je neko konačno skontao...
Ovan mu paše... slični su karakteri. :)
Inače, jedina stvar u životu za koju mogu da potpišem, nebitno koje je prirode odnos... je to da i posle x godina škorpion ostaje odan/privržen onome koga je markirao kao "vrednog", bez obzira da li postoji fizički kontakt kroz vreme... ako ne i doživotno.
 
Hvala Šejtanu da je neko konačno skontao...
Ovan mu paše... slični su karakteri. :)
Inače, jedina stvar u životu za koju mogu da potpišem, nebitno koje je prirode odnos... je to da i posle x godina škorpion ostaje odan/privržen onome koga je markirao kao "vrednog", bez obzira da li postoji fizički kontakt kroz vreme... ako ne i doživotno.

drugim riječima, zapela sam s njim. XP
 
Zaglavljena si zato što priča nije privedena kraju. On je meni jasan, ti si ta koja koči... znači, ono za hladan tuš on shvata krajnje ozbiljno.
Škorpioni ne znaju za polovično, niti da krenu, pa stanu... obično idu do kraja. Nebitna je cena, i ono što se gubi ulaskom u emotivan odnos, za škorpiona nema dileme da će hteti sve... pa i po cenu gubitka svega...
 
Poslednja izmena od moderatora:
....kako zavesti skorpiona? Nikako, pustiti ga da on vodi igru, samo ici polako za njim buduci da oni uvek znaju sta zele i koga zele...nije ga tesko ni zavesti ni zadrzati ali je tesko ziveti sa njim, za moj racun pretesko, ako se skorpion (govorimo o duploj skorpiji) veze za jednu osobu ta osoba gubi sve, slobodu kretanja, druzenja, kontakt sa prijateljima za koje on proceni da nisu pogodni, postaje senka koja je uvek iza i bez koje se ne moze ako covek nije oran za svadju jer istu napravi i oko desete stvari buduci da sve pamti, memorise, istrazuje, kopa, cuva u sebi...
Post deluje kao da imam lose iskustvo ali to nije istina, verovatno ce mi biti prijatelj do sudnjeg dana, u prvih pet brojeva koje bih u slucaju nuzde zvala bez sramote ali ja kao Vodolija/Lav i on kao dupla Skorpija smo vrlo vatrena kombinacija koja ne odgovara niti jednoj strani, ove lahoraste kao sto sam ja trosi takva veza jer osecaju omcu oko vrata koja steze dusu sve jace dok njega razjeda iznutra buduci da ne moze da kontrolise ono sto voli a bez kontrole ne moze. Moj savet je da ukoliko ga zelis moras biti obazriva sa njim, oni su kao deca - veoma nezni i veoma opasni, poklala bih se na kraju sa skorpijom, doduse verovatno iz ljubavi ali klanje je klanje, nije vredno :lol:
 
bokte ovde neki pricaju sami sa sobom :lol:

ovo mi bilo u blogu pa ko velim mozda nekom i pomogne da sredi neku skorpiJonku....


da biste odveli skorpiju u krevet nema velike mistifikacije... ako se na prvi pogled razumete nijedan znak nije tako promiskuitetno odlucan u svojoj nameri kao one.. u najvecem broju slucajeva to je qres za jednu noc gde ce samo malo tek reda radi ona obigravati oko bunara da se ne kaze da je q... ako je tad izhebete ko stoku ona ce vas uvek imati u nekoj semi za qres u to budite uvereni bila slobodna ili udata... sad ako nema jakog sex fluida morate da je necim posebnim zaintrigirate, da ne budete kao drugi iz okoline sto ne znaci da stavite noksir na glavu il' da imate zivana do kolena mada to posebno vole sto jes jes iako ne znaju sta bi sa njim radile, vec morate da imate nesto specificno sto ona smatra da je vredno, znaci po njenim merilima koja mogu biti drugim ljudima nakaradna... znaci, morate je fino zaintrigirati i odmah je posle staviti na tezak ignore da popizdi...to je prerogativ jer ako pocnete cile mile sa njom upadate u njenu mrezu iz koje nema lakog cupanja.... lomice se tako tako neko vreme, al ce vam natrcati jer ce biti ubedjena da vas je ona osvojila a ne vi nju... za skorpije vazi jedno pravilo sto rece jedan moj drug... one izgledaju tako kao da se jebu po ceo dan i noc ne silazeci s qurtza, a istovremeno kao da ga nikad nisu videle il' osetile... skorpije vole da dominiraju i obicno su infantilno dominantni sadisti i vole muske partnere objekte kojima mogu da pomeraju yaya a i zivce jer su onda najsretnije iako to ne pokazuju nijednim misicem lica... zasto je tako objasnicu posle... znaci ako ona nema kontrolu nad partnerom 'ebes tog partnera, ogadice mu sve kad ga posesivno iscedi ko krpu u krevetu a i van njega. krevet... skorpije nemaju mnogo maste to mogu da potvrdim jer sam imao srecu u nesreci da ih dobro upoznam tokom ovih mojih 36 godina... inace nikad to skorpiji ne smete da kazete da su diletantkinje u sexu... naebali ste ko zuti i kad tad ce vam se osvetiti da cete se cesati kao nikad....bolje da je olesite od batina no to da joj kazete. skorpije misle da su sexualno obrazovane bas kao grci sto upisuju u tefter kolko su svaki dan zaradili a kolko su potrosili...bas tako i one.. u tefteru u glavi upise, oral probala, anal probala, s/m probala, na javnom mestu probala... i sama sebi kaze da je sexualno obrazovana... skorpije se plase i imaju jak instinkt prezivljvanja ali su kukavice i plase se jakog izazova gde one ne mogu da dominiraju a koji ih privlaci do ludila. kada skupe hrabrost i predju tu crtu da postanu ono sto ustvari i jesu, obicne mazohistkinje, od njih moze postati nesto sto se u zenskom svetu smatra sexualno najculnijim... ali to je mac sa dve ostrice... jer ako pokusate da skoprpijom dominirate, znaci da se igrate njenom podsvescu zelje, nesvesno i ona pocinje da dominira vasom i tu je kraj... obicno je kraj vas jer su zene jace od muskaraca kad se dodje do skrivene emocionalne podstrukture vezane za seksualno.... spolja imamo znaci ono cime se stalno dice a to je misterija za koju znaju samo sta je na papiru a pojma nemaju zasto su "misteriozne", a iznutra imaju nekontrolisan nagon kao zivotinje.... jer prosecna obicna skorpija je bas to - nekontrolisana napaljena vagina koja bi samo jela ******... kaka crna suptilnost i finesa, kad se uzbudi ona je ko seljanka na livadi koja mora to da uradi oma istog sekunda il' ce da crkne.... kako crno odlaganje ili nesto sofisticiranije sa pripremanjem ili odlaganjem koitusa predigrom ili nekim igricama...ima da skrene nacisto... neupotrebljive su znaci za to, tu su ribe nenadmasne, mislim astroloski znak ribe.... znaci da rezimiram, sam cist nagon i strast. nije to lose, neko moze da pomisli da sad ja ovde omalovazavam skorpije ali ne, ja im bas zavidim jer su iskrene u toj cistoti esencijalnog nagona sto je lepo ako imate dileju pored vas koja ce to da trpi.... ako je muskarac kreten da to dopusti da mu jedna takva obicna skorpija isise sve zivotne sokove dok ne ostane ko suv les, onda je to njegov problem a ne njen. postoji i komplikovaniji tip skorpija koji se bori 24 sata sa sobom i svojom sexualnoscu nikad ne dopustajuci da se mesaju babe i zabe, znaci stalno razdvajajuci emociju od strasti misleci da to moze stalno i celog zivota tako, ali kad se opeku i posle nekog dobrog qresanja u koji su usli prevashodno zbog strasti ne retko im proradi emotivno i onda su shebane ko retko ko... ko zna da manipulise njima u toj situaciji moze da ih drzi na tom tankom ledu dugo vremena dok skroz ne povilene.... jer sto je sargarepa za magarca za nju je samo i iskljucivo zivan. dobro to je sad druga tema, znaci skorpiju nikad ne fatajte za grudi jer su tu obicno neosetljive i uvek im je bljak kako kazu, vec ako ste nasilni oma krenite za sisarku il doope jer to razume najbolje i uvek ce joj biti onaj qurvanjski osmeh oko usta kad je tamo scepate... uvek je gledajte u oci i nikad je ne lazite, jer nema takog yebenog znaka koji vas provali kao ona... postenije da ostanete suva q no da vas posle qara nasuvo sto ste je lagali. ako vam se skorpija svidi oma joj to pokazite jer ako to uradite oprostice vam svasta. ja sam ziv primer toga jer jos uvek mrdam. znaci jedan jako zanimljiv znak posebno zene, malo lud ili neki put previse lud, ali ybg zivot i treba da bude culno emotivno zanimljiv a ne prazna prica sa filozofskom mrsomudacinom od koje ne moze ni posteno da se izdrqa. ako bih birao zenu za smrt izabrao bih bas nju jer bi bilo zanimljivo svakog yebenog minuta sa takvom zenom.... za zivot ybg ne bi bas, iako su pa prilicno verne u braku, morala bi da bude fenomen a nisam u godinama da krecem ko feniks ponovo...ipak su 36 godineee....

odok.. ne ulazim u raspravu oko ovoga jer ovo je magna carta.... sve provereno min njet nekoliko puta dosad... zato sam i vako iscedjen, al jos mrdam :roll:
 

Back
Top