KAKO ZAVESTI SKORPIONA???

  • Začetnik teme ZNATIZELJNA
  • Datum pokretanja
:?: :?: :?:
SKORPIONI SU DOSTA NEUHVATLJIVI. I nikad nisu samo tvoji, ako mozes to prihvatiti nikad im nemoj dozvoliti da shvate da te imaju skroz. Sex je velika stavka ako nisi neki majstor erotike i sexa brzo ces im dosaditi. Budi drugacija, neuhvatljiva, posebna po necemu, ispravna po karakteru, ne protivi se puno jer znaju stvarno puno. I kad sizi - cuti dok ga ne prodje - znace to ceniti kod tebe. Ne voli svadje. Resava to kratko. Privlacni jesu, ali ih nikad neces pridobiti samo za sebe. Bolje trazi nekog drugog ako ne mozes savladati ljubomoru - to ne podnose. Koji si znak tI?
 
sama:
:?: :?: :?:
SKORPIONI SU DOSTA NEUHVATLJIVI. I nikad nisu samo tvoji, ako mozes to prihvatiti nikad im nemoj dozvoliti da shvate da te imaju skroz. Sex je velika stavka ako nisi neki majstor erotike i sexa brzo ces im dosaditi. Budi drugacija, neuhvatljiva, posebna po necemu, ispravna po karakteru, ne protivi se puno jer znaju stvarno puno. I kad sizi - cuti dok ga ne prodje - znace to ceniti kod tebe. Ne voli svadje. Resava to kratko. Privlacni jesu, ali ih nikad neces pridobiti samo za sebe. Bolje trazi nekog drugog ako ne mozes savladati ljubomoru - to ne podnose.


BRAVOOO 5
I budi svoja imaj svoje mišljenje!
 
cartman:
sama:
:?: :?: :?:
SKORPIONI SU DOSTA NEUHVATLJIVI. I nikad nisu samo tvoji, ako mozes to prihvatiti nikad im nemoj dozvoliti da shvate da te imaju skroz. Sex je velika stavka ako nisi neki majstor erotike i sexa brzo ces im dosaditi. Budi drugacija, neuhvatljiva, posebna po necemu, ispravna po karakteru, ne protivi se puno jer znaju stvarno puno. I kad sizi - cuti dok ga ne prodje - znace to ceniti kod tebe. Ne voli svadje. Resava to kratko. Privlacni jesu, ali ih nikad neces pridobiti samo za sebe. Bolje trazi nekog drugog ako ne mozes savladati ljubomoru - to ne podnose.


BRAVOOO 5
I budi svoja imaj svoje mišljenje!
JA SAM RIBA :cry:
 
samo da te pitam jesi li procitala sve pod "MUSKARCI SKORPIJE"?
SALIM SE,Ako te bas toliko privlaci,a priznajem da imaju onu njihovu magnetnu privlacnost,imaj taktiku,nemoj uvek reci da,ali ni ne,igraj se,zaintrigiraj,malo mu se posveti,pa onda nestani,cekaj da on tebe trazi,zove,...nemoj uvek biti tu,nemoj uvek biti sama,...imaj svoj hoby,divi se njegovom,budi uvek spremna na SEX,i ucini da misli da ti on dolazi prije svega,pa ponekad i to uzdrmaj!!!
ti si ribica,nije ti sve ovo ni tesko,je l' da?

ako udjete u vezu,ne dozvoli da postane sav tvoj svet!jako je opasno posvetiti mu se u svemu,posesivan je i ljubomorno ce te "cuvati" od svega sto nije on,sto se moze tumaciti na dva nacina
pozitivan-da te stvarno puno voli
negativan-da je sebican i jako nesiguran
a istina je i jedno i drugo

veeeliki pozdrav :D
 
samo da te pitam jesi li procitala sve pod "MUSKARCI SKORPIJE"?
SALIM SE,Ako te bas toliko privlaci,a priznajem da imaju onu njihovu magnetnu privlacnost,imaj taktiku,nemoj uvek reci da,ali ni ne,igraj se,zaintrigiraj,malo mu se posveti,pa onda nestani,cekaj da on tebe trazi,zove,...nemoj uvek biti tu,nemoj uvek biti sama,...imaj svoj hoby,divi se njegovom,budi uvek spremna na SEX,i ucini da misli da ti on dolazi prije svega,pa ponekad i to uzdrmaj!!!
ti si ribica,nije ti sve ovo ni tesko,je l' da?

ako udjete u vezu,ne dozvoli da postane sav tvoj svet!jako je opasno posvetiti mu se u svemu,posesivan je i ljubomorno ce te "cuvati" od svega sto nije on,sto se moze tumaciti na dva nacina
pozitivan-da te stvarno puno voli
negativan-da je sebican i jako nesiguran
a istina je i jedno i drugo

veeeliki pozdrav :D
 
ZNATIZELJNA:

daj mu se sva. neka osjeti da na tebe moze racunati. ionako kao riba tesko mozes racunaci na dominantnu ulogu (s ikim) jer ti nije svojstvena. njemu ce pak biti dobro da svoju unutarnju osjetljivost karakteristicnu za skorpiona moze s nekime dozirati (jer je prirodno jaci).

u svakom slucaju puno puno bolje nego da je obrnuta kombinacija.

i ne vidim problem. zasto bi skorpion bio nevjeran ili ga se ne bi moglo imati do kraja? moze se, itekako. jest da je tesko i da treba vremena, ali i nagrada na kraju je u skladu s tezinom postizanja cilja.


sretno!

PS
istina je da je sex vrlo bitan stavak, ali ne kao gimnastika (zaboravi na savjete o savrsenim ljubavnicima) - u pozadini sexa skorpion mora osjetiti potpuno stapanje s partnerom. odatle magicnost i intenzivnost.
 
Oni vole kad ih gledas u oci!

Ja uvek zavrsim sa nekom skorpijom.... (ja sam devica/skorpija)...njih samo treba razumeti....
Kad se trudis oko njih i pazljivo slusas sta imaju da kazu, ne vole glupave razgovore tipa:jao sto je danas lep dan, ne treba biti povrsan...
NJima treba prepustiti da dominiraju....

ali gledaj ga u oci! < uvek pali
 
To možeš da postigneš kad najmanje očekuješ. Ja sam naprimer zavela najboljeg tipa u okolini a nisam to ni htela. Za njega sam bila samo klinka ali sam mu izgledala nedostupna i to ga je privuklo. Sad smo u vezi već pola godine i on prosto ludi za mnom. Škorpije su uvek neki super tipovi (bar prema mom iskustvu) i pali ih to što nemogu da imaju. Srećno!!!
 
Ne opterecuj se puno, nisu ti skorpioni uopste tako fatalni kao sto ih predstavljau. Jako su ne sigurni u sebe- otud i njihova ljubomora, a nisu ni neki ljubavnici. Moj sud o skorpijama - nisu interesantni. Uzgred , imaju bolesnu mastu i sado-mazohisti su u isto vreme. Nisu odani, i lako ih je zavesti. Ne trude se mnogo ni oko svoje porodice, tesko im je da zrtvuju sve sto nije u njihovom interesu, vole da ucenjuju i prete, napadju bez razloga, i uvek su spremni na gadosti. Imaju i nekih dobrih osobina, ali one se ni ne primecuju toliko kao sto su ove lose, a to je recimo - smisao za humor. Toliko od mene,
 
Samo moram reci da je STVARNO totalna neistina da su skorpije neverne. Ali je stvar u tome da moras da zadobijes njihovo poverenje, jer 99% skorpija ne zeli da dozvoli sebi da bude izigrana, tj. ne voli da rizikuje i najvise ce se zaljubiti u tebe tek kada mu ti otvoreno pokazes koliko ti je stalo do njega. Skorpija, takodje, moze da gori u sebi za tobom, a da ti mislis da ga "bas briga" dok ne bude 100% sigurna da i ti volis njega...

Pozdrav i srecno!
 
prikaži sebe kao kraljicu požude....neuhvatljivu i samouverenu...otvoreno mu priđi i reci da u njemu postoji nešto intrigirajuće i neodoljivo...reci mu da se budiš u toku noći...da se od pomisli na njega znojiš...i da li bi voleo tvoje golo telo da ga greje...ako od toga nepoludi onda je gej...nađi drugog
 

Back
Top