rambo amadeus

Ooooo moj Boze...moram sam da uzmem slusati malo Ramba da dignem raspoloznenje...covjek je do yaya yebote...kralj najveci :lol:

Ko ne poslusa kajace se...ko poslusa kajace se sto ga od ranije nije slusao...:lol:

Yebote kako je lik,dize skroz...
 
Letos, kad sam ga slušala u bašti SKC i na Beer festu,glavna mu je bila ona priča sa manekenkom:,,Manekenka,da li me stopiraš ili me zajebavaš?"...O Bože, ja sam njegovu kasetu dobila za 9. rođendan ... album ,,Balkan boy"...I od tada...ljubav traje...A kad sam ga gledala još na trećem kanalu,njegovo prvo pojavljivanje...šišao se u studiju (bukvalno)...oko pasa je nosio uže umesto kaiša...pravio je konfete ...Kasnije je ,ako me sećanje ne vara,malo rušio scenografiju opet u studiju trećeg kanala...pa se pojavljivao sa kutijom na glavi u TV emisijama...pušio cigaru na sceni u pesmi ,,Rambo puši cigaru na bini tri minuta",pa je uključivao trinaest usisivača na koncertu,pa je donosio televizore na binu,pa je vozio bicikl u glavnoj sali S(t)rava Centra... :shock: ...Svaki komentar je suvišan kad je Rambo u pitanju...Rambo je mega car!!!!
 

Back
Top