Avionske karte

Uf, nisam imao pojma da su avionske karte ovako paprene.... Znači, da bih posetio Kastra trebam da sakupim 3200$ za kartu u jednom pravcu !? Pa koji to ljudi iz Srbije idu na Cubu ?? (a ima ih, znam)...
 
Serijski_Ubica:
znači onaj link gore za jeftine avionske karte daje sve, samo ne jeftine :)
thx goldie, vratila si me u život :D
Pa i nije, to am i naznacio
. To su hrvati uradili neku redirekciju, inace je cista komercijala, ali se cene mogu uporediti sa drugim cenama, npr. sa cenama kompanija sa njihovim sajtovima, tako je i najjeftinije. Ovi nude mnoga presedanj.
Npr. BG ili Nis - Karakas cirka 2000 bez taksi, i to a tri presedanja.
A Madrid - Karakas ima i za 500e, na sajtu AiMadrida.
 
evo preporuke:
agencija Giramondo-Zorica Cvetkovic (jako ljubazna, vaspitana, kulturna devojka, preokrenuce sve samo da vam nadje najpovoljniju varijantu)
tel: 3440260
i HRG (bivsa agencija Kontinetal)
tel:3614139-ubedljivo najpovoljnije varijante avionskih karata, ne mislim samo na cenu, vec i na presedanja, bla, bla...
 
sezona pocinje za dijasporu
Raja evo vam nekoliko web stranica za karte pa nekoga mozda sreca posluzi ali najbolje je nazovite
Telefon 770-268-8940 trazi jazmira i reci samo http://forum.krstarica.com

Jeftine Zrakoplovne Karte iz Amerike za Europu
Jeftine Avionske Karte za vase najmilije iz Europe za Ameriku
U jednom pravcu ili povratna

www.beogradtravel.com
www.avionske.com
www.jeftineaviokarte.com ,
www.travelagencija.com ,
www.croatiaairline.eu/
www.bosnjacitravel.com ,
www.EuroPriceline.com, -
www.samopticeletejeftinije.com ,
www.sjedinjeneamerickedrzave.com ,
www.jeftineavionskekarte.net
www.mostartravel.com ,
www.jeftinoTravel.com
www.aviokarte.eu
 
Ljudi samo ne kupujte karte u "Paris" agenciji u Brankovoj ulici u beogradu.


Ja sam kupila i sad ne mogu da promenim datum povrtka, a naglaslila sam da cu menjati kartu. Sad moram da kupim novu kartu koja uopste nije jeftina (800e)

Putujem u Kanadu 3 puta godisnje, ovo mi je ne znam koji put, isla sam sa raznim avio prevoznicima i kupovala karte po raznim agenvcijama.

OVA ME OSTAVILA U KANADI BEZ GRIZE SAVESTI.

Ne znam dali da podnesem tuzbu ili sta, ali definiotivno cu porazgovarati sa advokatom kad dodjem.

Strasne stvari, Srpska posla!
 
Ех, треба и мени помоћ, ја треба да стигнем некако до Лисабона, наравно у обзир долази само low cost лет. Има ли неко да је већ ишао у Португал?
 

Back
Top