Seks sa poljoprivrednim mašinama

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Svevlad

Zainteresovan član
Poruka
473
Jeste li ikada probali da tucate drljače? Mmmmm... mnogo su bolje od tanjirača, dok je devojkama plug odvajkada bio seksi... oranje Majke Zemlje ima svoju seksualnu simboliku već desetinama hiljada godina, o čemu svedoče i nalazi na grnčariji iz neolita...

Svršiti po motoru lepog novog kombajna seksualni je poriv novoga doba... naime, veže se za radničku revoluciju i SSSR, kada je stotine hiljada traktorista mesecima bilo odsutno od kuće, tako da opsednuti mašinama, a seksualno frustrirani, nisu imali šta da krešu, do vlastite mehanizacije... jer, ako bi ih neko našao u homoseksualnom zagrljaju ili pak na krmači, ovci ili kokoški, moglo se zauvek zaglaviti u Sibiru... kazna za drkanje po mašinama nije bila predviđena zakonom o kolhozima...

Stižu vrele letnje žege i seksi mašine će uskoro da preplave seoske ravnice... svojom radnom bukom privućiće mnoštvo zaljubljenika u njihove motore i poljoprivrednu opremu... Inače, momcima se preporučuje da izbegavaju kosilice, posebno pri erekciji kada ih dočekuju ležeći na livadi...
 
hanibaI77:
ispravila vidis ti napisala sam sta sam zaista mislila a ne sta sam htela da napisem :lol:

Ej, bre, gde su ti tačke i zarezi? Velika slova? Zamisli kad bih ja tebi ovako odgovarao:

"hanibal ja bih da zajedno drljamo njivu po ceo dan iza kuće dok ti ne ispadnu podočnjaci ima da tražiš detelinu s četiri lista"

Moglo bi se to svakako shvatiti, kapiraš? 8)
 
Makijavelli:
je li svevlad,ti pored riba vidim ***** i masine,sta je sledece,gradjevinske konstrukcije,leteci tanjiri,verujem da sva ziva i bica i materijalni objekti za tebe imaju sexualnu istoriju,pa brate ti si onde u raju

Jednog dana ćeš da shvatiš, a možda nećeš nikada, kao ni većina ljudi (što je normalno), da sve što te okružuje je jednako staro kao i ti, odnosno da si nekada davno delio molekularnu strukturu s delovima neke današnje poljoprivredne mašine tvoga tate, sa brdom nad tvojim selom, sa kravom u tvojoj štali. Kada crkneš i kada te pokopaju na tvom seoskom groblju, uskoro ćeš postati šaka zemlje iz koje će jednog dana nastati neka biljka ili kamen, pa čak i cigla, ako te zakopaju u glinovito tlo. Pogledaj u svoje šake, pa pogledaj u Sunce i ako si imalo išao u školu i učio fiziku, znaćeš da je i tebe i kamen na kojem kenjaš, i to što si pokenjao, sve vas je to Sunce gore rodilo. Radi se samo o kruženju te materije i energije u prirodi, a ti si jedan običan produkt te sile kreacije, koja će te za koju godinu ili desetleće preoblikovati u nešto sasvim drugo, bez tvoje volje, kao što se nisi ni svojom voljom rodio.

Prema tome, karaj sve što ti dođe pod kitu, pa i poljoprivrednu mašinu. Svrši koliko god možeš dobro, jer je orgazam simbol Prvog stvaranja.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top