POKRALI ME

Gost
Danas mi je neko ukrao novcanik sa 100 evra.Hvala Bogu nisam imala nikakva dokumenta ali mi je strasno krivo ,zbog slika mojih devojcica koje sam pre neki dan stavila u njemu kada sam ga kupila.Sto mi bar slike nije ostavio, a za ostalo sta je tu je.Zamislite,bio je u decijim kolicima nije bilo sanse da ga neko vidi, ali ja budala zaboravila sam ga, kada sam usla u stan.Znam, da ce neko reci da sam sama kriva i ja sam svesna toga ali sta da se radi.Desava se i to.Zivim u prizemlju i sumnjam u raznosivaca reklama, koji ima kljuc i moze da udje u zgradu.U zgradi zivimo samo mi i jos jedna familija, oni su nase gazde.To su starci od oko 75 godina.Kolica se nalaze pored mojih ulaznih vrata, ali ja nikoga nisam cula kada je neko zakacio kesu sa reklamama na vrata.Ne bi nikoga da napadam, i ne znam kako bi mogla da otkrijem ko se krije iza ovoga.Strasno sam radoznala jer znam, da se to desilo u zgradi a ne na uluci.Ima li neko neku ideju, kako bi mogla da upecam ovog lopova.Sta bi ste vi uradili na mom mestu?
 
Kad je neko uspeo da udje u zgradu neopazeno,veovatno je to koga znas... Ne znam,raspitaj se malo za neke ljude koji su ti sumljivi sta su radilli tog dana... Ili za one koji su znali gded ti je bio novcanik i one koju znali koliko imas para... Ipak to nije mala para...
 
pogledaj u okolnom zbunju da negde nije bacen novcanik. mojoj sestri su isto tako jednom ukrali jedan predivan novcanik i jedna poznanica ga je slucajno nasla u parku i po slikama je prepoznala.

srecno...
 
Sasha85:
Kad je neko uspeo da udje u zgradu neopazeno,veovatno je to koga znas... Ne znam,raspitaj se malo za neke ljude koji su ti sumljivi sta su radilli tog dana... Ili za one koji su znali gded ti je bio novcanik i one koju znali koliko imas para... Ipak to nije mala para...
Problem je sto se ovde stalno menjaju,a ja njega nisam videla kako izgleda.Bec nije mali gradSigurna sam da je to neko od onih sto dele reklame.Nije on znao gde mi je novcanik,gledao je tek onako i posrecilo mu se.Kako mi je ceo dan grozan, taman sam razmisljala sta bi mogla da kupim za Novu G.svjoj deci i suprugu i desise ovo.Bar da radim negde nego primam deciji.Koji peh....Ali zivot ide dalje,sto kaze Van Goga "isla dalje i ubuduce bolje cuvala novcanik!!!"Kakvih sve lopova ima ovo nije nista, ima i onih koji ti kradu iz dzepa ili tasne pa ne primetis. Pozdrav!
 
:P Kako ja imam za zivot za ceo mesec jedva nesto vise od 100 eura, meni bi to bilo strasno. Ne mogu mnogo da te utesim, ali kako kaze Djoka Balasevic "neko to od gore vidi sve ..."
 

Back
Top