leptirici

Pa,.....meni se znoje vec sad dlanovi na pomisao na prijemni.Mada sam ja stvarno sve spremila i mogu reci da sam spremna samo sto ja uvek mislim da to nije dovoljno da sam nesto propustila,mada nisam ni imala mnogo da spremim.A znas ono tripujem se.:)
A leptirici,...Ne.Toga nema.:)
 
Tek ste poceli, stedite nerve! Mene prijemni nije uopste potresao, ali sad pred svaki ispit imam tremu kao da mi nestaje vazduh pri samoj pomisli na njega, stigoh do trece godine a jos se ne izlecih od toga. Inace ta trema i osecaj obaveznosti je dobar, jer to znaci da ozbiljno shvatas fakultet. Svaki ispit koji nisam shvatala ozbiljno i na koji sam otisla opusteno nisam ni dobro naucila niti polozila.
 
pre dve godine sam upisao Istoriju,prijemni sam uradio kao iz sale,od tada mislim 200 i nesto bio sam 41 na listi! Ali eto resio sam da promenim fax,nekako mi ne ide!Ovo godine sam imao iznenadnu operaciju,pa me je sve poremetilo! Sad prelazim na UCITELJSKI!
 
Nevernik u to:
pre dve godine sam upisao Istoriju,prijemni sam uradio kao iz sale,od tada mislim 200 i nesto bio sam 41 na listi! Ali eto resio sam da promenim fax,nekako mi ne ide!Ovo godine sam imao iznenadnu operaciju,pa me je sve poremetilo! Sad prelazim na UCITELJSKI!
Ma da pa ti si ono bese imao najvise bodova na testu oi, jel tako?Verovatno imas svoje razloge zasto to radis,ali meni mnogo bolje zvuci istorija od uciteljskog! :roll:
 
E ja i par mojih ortaka smo toliko opusteni da ne znam. Mozda zato sto smo izabrali realne fakultete (na koje mozemo da udjemo opusteno) i zato sto smo celo drugo polugodiste pomalo bubacili matu pa sad samo finisiramo. Uglavnom ja nemam uopste tremu. Mada ja nisam nikakav tremaros. Uglavnom opustencija
 
CICIRIPI:
pa ljudi blizi nam se prijemni.Kako se osecate,imate li one leptirice u stomaku?
da li se iko od vas oseca spremnim? :roll:

Nemam, znachi, u to sam 1000% siguran... Ne radim prijemni (HVALA BOGU)!!!!! :D :D Ja sam to odradjivao od septembra do aprila... ;) I, uz malo vishe srece, uspeshno priveo kraju! Za 2 nedelje "polazem" intervju u ambasadi... *ah, slatke muke* :) I onda sam zvanichno zavrshio sa svim zivim glupostima i papirologijom oko faxa!!!!
 
DragonFly:
Nemam, znachi, u to sam 1000% siguran... Ne radim prijemni (HVALA BOGU)!!!!! :D :D Ja sam to odradjivao od septembra do aprila... ;) I, uz malo vishe srece, uspeshno priveo kraju! Za 2 nedelje "polazem" intervju u ambasadi... *ah, slatke muke* :) I onda sam zvanichno zavrshio sa svim zivim glupostima i papirologijom oko faxa!!!!

Cek,a ti ides u Ameriku zemlju daleku koliko mogu da prepodstavim.Eeee,a mi ovde obicni smrnici ima da se mucimo :roll:
 
samuilov:
Cek,a ti ides u Ameriku zemlju daleku koliko mogu da prepodstavim.Eeee,a mi ovde obicni smrnici ima da se mucimo :roll:

Jest, preko barice :) Samo josh da dobijem vizu. Znachi, nisu normalni, bash sam pre neki dan brojao koliko mi stavki treba i rezultat je bio - 20. Mozda i kusur :D
Hmmm, shto se tiche muchenja, vidi, mogu samo da ti kazem da ja nisam imao zimski raspust uopshte koliko sam vezbao za ispit ;) Tako da sam, po mom mishljenju, i zasluzio :D
A, ako se muchenje odnosi na fax, ja cu samo da ti kazem da se moj fakultet nalazi u mestu koje ima 1500 stanovnika. Pa ti vidi... Tako da ce prelazak tamo biti maltene shok! Ma, videce se i chuti...
 

Back
Top