Devojke na sajtovima za upoznavanje

Bg8333

Ističe se
Poruka
2.383
Love Delux
Smokva
bla bla bla

sve puno devojaka

ali ni jedna jedina ne odgovara na poruke

U stvari meni nije jasan pogani, smrdljivi, seljacki mentalitet nasih riba, okace sliku na sajt, napisu nesto i onda podjebavaju tako ljude i to im je zabava. Zamislite koliko neko mora da bude dokon i kako mu je ispunjen zivot kad za takve zajebancije ima vremena.
 
Eileen F.:
:lol: a šta tebi piše u profilu? Možda ne zadovoljavaš kriterijume tih cica? ili si stavio sliku? Ili su ti poruke bezvezne i nemaštovite?

Nemastovite poruke?
Sta je to mastovite poruka?

"O ZVEZDO SJAJNA STO TAMO NEGDE NA KOMPIJUTERU SEDIS , OCIJU DIVNIH...."

Sta treba poeme da im pisem.

Ma idi majke ti.

Lepo napisem

Zdravo ja sam Aca da li si za chat? ili nesto slicno. Nesto kazem o sebi nesto pitam i to je to.

PA NISU SRPKINJE NI MALO VREDNE DA SE ZBOG NJIH REZIRAJU PRISTUPI I OSTALO.
 
AcaBg82:
Nemastovite poruke?
Sta je to mastovite poruka?

"O ZVEZDO SJAJNA STO TAMO NEGDE NA KOMPIJUTERU SEDIS , OCIJU DIVNIH...."

Sta treba poeme da im pisem.

Ma idi majke ti.

Lepo napisem

Zdravo ja sam Aca da li si za chat? ili nesto slicno. Nesto kazem o sebi nesto pitam i to je to.

PA NISU SRPKINJE NI MALO VREDNE DA SE ZBOG NJIH REZIRAJU PRISTUPI I OSTALO.


aco smor si
cao ja sam aca, su najnezanimljiviji moguci ljudi koji postoje na kugli zemaljskoj a takvih je 85 % na takvim sajtovima
ostali krecu sa lineom : "zhelish li da gledash kako nabijam sebi u bulju flashu kole od 1,5 L ?":lol:
ili " imam super nove hulahopke hajde da se nadjemo u parku da vidish kako mi stoje" :lol:
mislim meni je zabavnije i sa takvima da caskam nego sa tim cao ja sam aca

a i kenjash sa tom nacionalnom bazom najstrashnije:roll:
odseli se u **** pa onda tamo muvaj koga ocesh , nemoj ovde konstantno da kenjash o srpkinjama, beogradjankama i slichno.
 
AcaBg82:
PA NISU SRPKINJE NI MALO VREDNE DA SE ZBOG NJIH REZIRAJU PRISTUPI I OSTALO.

Kako gresis covece! Ne vredaj mi Srpkinje! Uvek cu 5x vise da se trudim oko jedne Srpkinje nego neke druge! ;)
Izadji, bre, na svez vazduh, idi prosetaj dunavskim kejom, mozda ti bude zanimljiv dan i naidje nesto interesantno. Najbolji scenario je slucajni scenario.
Ispravljaj te komplekse dok si jos uvek mlad.


P.S. Mozda i da pitas Lotara (Mateusa) koliko je sve vredno truda. :D
 
raindog:
aco smor si
cao ja sam aca, su najnezanimljiviji moguci ljudi koji postoje na kugli zemaljskoj a takvih je 85 % na takvim sajtovima
ostali krecu sa lineom : "zhelish li da gledash kako nabijam sebi u bulju flashu kole od 1,5 L ?":lol:
ili " imam super nove hulahopke hajde da se nadjemo u parku da vidish kako mi stoje" :lol:
mislim meni je zabavnije i sa takvima da caskam nego sa tim cao ja sam aca

a i kenjash sa tom nacionalnom bazom najstrashnije:roll:
odseli se u **** pa onda tamo muvaj koga ocesh , nemoj ovde konstantno da kenjash o srpkinjama, beogradjankama i slichno.

Oces da se sretnemo u parkicu ja tebi da lizem picu
a ti meni da dudlas kitu
a onda malo da se pojebemo

evo ti ponuda

nadam se da je zanimljivija od onog "Ja sam Aca"
 
Nego mi nikad nije bilo jasno

Kako vi na osnovu tog jednog prilaska te prve recenice procenite da li je nako vredan daljeg razgovora ili nije

Po cemu neko ko pridje sa

"Ja sam taj i taj..." nije vredan da sa njim porazgovarate ni 2 minuta???

Posle se cudite sto prolazite sa momcima tamo. Pun mi je ***** drugarica koje stalno kukaju kako im je decko uradio ovo ili ono, i kako su momci smradovi i kako ovo i kako ono, kako je prevario, jadna ona videla ga sa drugom.

U srbiji na 5 devojaka dodje 1 momak u proseku. Pa to nije sve. Ne mozete tako gledati. Koliko od tih momaka moze da zadovolji kriterijume koje postavljaju nase cure, po pitanju prilaska, originalnosti u prilasku i svemu ostalom. Pa moze otprilike svaki 50-ti. Sto vas zapravo na kraju dovede do racunice da je zapravo malo broj momaka koji mogu da zadovolje te kriterijume.

I sada sta se desava, vecina devojaka 99% oce originalnog frajera, 99% ce razgovarati samo sa onim koji izrezira najoriginalniji prisutu. A takvih je po prostoj matematici malo.

I sada imate tog FRAJERA koji je toga svestan, svestan je da moze da ima svaku, i da je on taj jedan i da je redak, i da ostali imaju minorn sanse pored njega. Naravno takav je pretvara u pokvarenjaka. Sto i nije mnogo cudno. Covek je svestan da moze da ima svaku. Zasto bi onda bio veran 1 kad moze da **** njih 100. Ajmo logicno.

Kao prosledicu imate uplakanu, unezverenu devojku koja kuka u place i narice kako je neki tamo smrad prevario. SMRAD??? Po cemu je on covek smrad??? Ni po cemu. Samo koristi svoje prednosti.
 

Back
Top