Nesto mi ovde sumnjivo

absonic:
Zar ne cudi sto je odjednom forum postao bogatiji za nekoliko desetina clanova sa po 50-100 postova koji iznova i iznova otvaraju teme o radikalima?
Zar ne moze da se utvrdi IP?

То је стална појава...
Па пре недељу дана био је онај случај са Сикорским/Предатором, а ја сам банован само зато што сам прозвао модератора да толерише такве појаве.
Али добро, чедисти/деесовци могу да се играју овде на форумима, да се региструју по десетак и више пута, али њихов број је у Србији познат и видљив на изборима.
 
Neispavana:
Ja ovde vidim samo radikale, deklarisane četnike, nacionaliste i oslobodioce... i tek par časnih izuzetaka.
Pride, ovi prvi deluju sinhronizovano, u horu.

Видиш Радикале, али то је зато што нас има више - и то дупло више у односу на другопласирану политичку партију. Али то није тема, ми који смо про-радикалски настројени имамо по неколико стотина постова и више, а проблем су ликови који региструју нпви ник само да би напали Радикале и тако створили провид да их има више.
 
untouchable:
Видиш Радикале, али то је зато што нас има више - и то дупло више у односу на другопласирану политичку партију. Али то није тема, ми који смо про-радикалски настројени имамо по неколико стотина постова и више, а проблем су ликови који региструју нпви ник само да би напали Радикале и тако створили провид да их има више.

Ne znam za druge. Ja napadam politiku srs koristeći pri tome samo ovaj nik koji vidiš.
Što se tiče "ostalih koji stvaraju privid da ih ima više" imaš li ti neke dokaze?
Mada, i ja svašta pitam. Kada su radikalima trebali dokazi :lol:
 
Zarathustra:
Нисам присталица СРС, али морам ти честитати на препаметном добацивању у жељи да испаднеш бистар ! :roll:

Nemam ja želju da ispadnem bistar. Opšte poznata je struktura biračkog tela Srpske radikalne stranke o čemu govori i Tomislav Nikolić:

Zbog lepog vremena, birači SRS-a su morali da idu na njive, da beru višnje koje bi propale da nisu to juče uradili, a sunce je nateralo birače Borisa Tadića, mlađi svet, da glasa za kandidata demokrata.
Tomislav Nikolić, predsednik SRS, nakon izbornog poraza

Da se razumemo nemam ja ništa protiv berača višanja ali je činjenica da su to uglavnom ne obrazovani ljudi koji nemaju računare niti su im potrebni, niti planiraju da ih nabave
 
Ja sam jedini ovde koji nisam ni za jedne vec bi ih sve pobio :)
Ali priznajem da se od svih tih stranaka i stranackih likova,najvise gnusam narkomana cede.
Dovoljno je da vidim njegovu sliku i imam 7 dana nesrece.Nikada nisam mogao da shvatim one koje on odusevljava.
Izvrsio bi "agrarnu reformu" nad tim seljacima,olosem i lopovima.
 
untouchable:
Видиш Радикале, али то је зато што нас има више - и то дупло више у односу на другопласирану политичку партију. Али то није тема, ми који смо про-радикалски настројени имамо по неколико стотина постова и више, а проблем су ликови који региструју нпви ник само да би напали Радикале и тако створили провид да их има више.
Privezujesh demokratama ono shto ti radish???
 
torrente_bg:
Ja sam jedini ovde koji nisam ni za jedne vec bi ih sve pobio :)
Ali priznajem da se od svih tih stranaka i stranackih likova,najvise gnusam narkomana cede.
Dovoljno je da vidim njegovu sliku i imam 7 dana nesrece.Nikada nisam mogao da shvatim one koje on odusevljava.
Izvrsio bi "agrarnu reformu" nad tim seljacima,olosem i lopovima.
Nisi jedini!!!
Slažem se s'tobom.. milijardu posto!!!!
 

Back
Top