win98

mile1208

Početnik
Poruka
9
Moze li windows 98 instaliran na stationarnom kompjuteru funkcionisati na laptopu ???
Inace ova je tema povezana sa prethodnom koju sam postavio ranije na ovom istom forumu pod nazivom (Disk I/O error). Ja sam pokusao sa ovom variantom medjutim nije funkcionisalo, premda sam cuo od nekih da bi trebalo da funkcionise (bude malo problema sa drajverima) . ako netko zna nesto u vezi sa ovim problemom molio bih ga da mi pomogne.
Unapred zahvalan!!!!!!
 
Moj druze , ti bi se mozda i iznenadio kada bi vidio koliko ljudi u Svedskoj koriste starije komjutere i ne samo kompjutere vec i ostalo (automobile ,masine itd.) uostalom standard jednog drustva se ne meri samo po tome dali neko ima P4 ili P2 ili ima mobilni od 500 eura ili 50eura vec po nekim drugim stvarima .
Samo toliko i hvala Nikodine na savjetu (mislim ono za XP)mozda i nadjem nesta ovog ljeta u Srbiji.
 
Nacices sigurno, pa Srbija je to...

Na poslu imam Compaq-a, koji je neka trojcica... ali radi pod XP-om, legalnim naravno...

A sto se drajvera tice... verujem da ces naci sve.. ozbiljno... Mislim, sta to na netu ne moze da se nadje... osim draajvera za Motoroline modeme... to je jedina stvar koju za sve ove godine nisam uspeo da nedjem na netu, tj. nasao sam... ali nisu radili...
 

Back
Top