Najlepsi ruzni muskarci

zato sto su sve zene lepe :mrgreen: :lol:
........................................................................................................................................
osim ove :)
:
christina_ricci.jpg
christina_ricci.jpg
Christina_Ricci.jpg

:)
 
cLick - OR - Die:
Za razliku od mu$karaca koji su sudeci po va$im postovima dokazali da mogu biti prelepi i kada su ruzhni.. Da li postoje prelepe zhene koje su ruzhne?! Ja evo poku$avam da se setim i ne ide mi :lol:
Ni meni neshto ne ide.
Mada sam siguran da kada bih naveo par zena koje smatram lepima, javile bi se neke da ih napljuju kako su ruzne.
 
Becky Thatcher:
Pa hebote, ne mož muško biti beskorisno lepo - ono ima divnu facu i frizuru i visok je... Mora da ima nešto: u pokretima, ponašanju, pogledu, osmehu, glasu, mirisu... I ne sme da bude glupo - samo žene imaju tu privilegiju da glupost može simpatično da im stoji :lol:
Manje bitna ona prva inpresija. Ja npr zazirem od onih plavookih mukica koji su obučeni po poslednoj modi i imaju bradu oko koje baš vode računa - ko ovaj komšija što mi juče bio na kafi. Dečko je kprelep al' je toliko neinteresantan i metro da sam tek juče primetila da je on u stvari lep - al' onako nekako bezvredno lep

Joooj, bila sam u vezi sa takvim tipom. Taj je stajao ujutro pre posla ispred ogledala po 45 minuta. Nikada nisam mogla da se spremim na vreme za sljaku od njega... :shock:
 
E, ja znam da ću da izazovem gnev, ali:
Meni je Anđelina bezveze, skroz mi je obična, ni sexypil, a usne kao da je ljubila ringlu, ništa mi se kod nje ne dopada, a ceo svet polude. Natali Portman, probiše mi uši drugari sa njom. U Gatamijevom filmu je lepa kad plače, nežno izgleda, lepa je, ali opet- ništa da zbog lepote padnem na nos..
 

Back
Top