Muzika koju slušaš

koju vrstu muzike "pratiš"!

  • narodnu izvornu i starogradsku

  • narodnu novokomponovanu

  • turbo folk i zabavnu

  • pop

  • rock

  • punk

  • jazz

  • blues

  • metal

  • rap


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
rajkec:
Gde je na anketi techno i house???

Nisam baš siguran da pratiš techno,više skačeš uz techno,zar ne
koja grupa izvodi techno muziku?To rade oni Dee Jay-evi mixuju i prave nešto što se zove techno,zar ne!?
Nisam mogao staviti jer je dozvoljeno samo 10 predloga a i nisam se setio,jer mi je techno nekako bezveze!
A house, navedi mi jednu najbolju house grupu/pevača/pevačicu da otslušam neke pesme jer prvi put u svom životu čujem za vrstu muzike" house"!
 
pa nije ovde poenta shta se tebi svidja.... nego muzika.... kako to otvarash temu: shta slushate od onoga shto se meni svidja??? :shock:
btw, htela sam da glasam za dve opcije... ne mozhe.... BZVZ.......
 
Interesantna tema,mada sto kaze livce,steta sto smo ograniceni na jedan izbor.
Slusam svasta,ali najvise Jazz....pa sam to i pribelezio.
I trebao si da cekiras opciju da se vidi ko je za sta glasao,bas me zanima ko jos slusa Jazz.
 
bolje da si stavio anketu sa vide odgovora.
ovako sam stavila metal,jer sam to najvise slusala ovih dana,ali tu obavezno dodajem i rok,to se podrazumeva pa ne moram ni da naglasavam,jazz je ok,i jos gomila muzike...ovako sam se ogranicila na jedan odgovor :?
 
father:
Pa gdi si marlone,drugare?
Tu sam ja,svastarim,uzivam sa drugarima...zivela nedelja.. :D
Evo vidim da se unormalilo malo, pa svratio da vidim dal' može bez presinga da se piše... bumo videlli.

On topic.. slušam iskljkučivo klasiku, znači Šubert, Rachmanjinov, List... kamerne stvari. E sad digresija. Odkako sam na forumu ono zadnjih godinu dana, samo jazz isključivo preko Smooth Jazz. com i kolevku roka Zeppelin, Cream, Blind Faith, Traffic... malo elektro roka King Crimson i tako to.
 
...glasala za punk...ali pored toga emo...grunge...alternativa ..ambijental...i mnogo toga pored ...iskljuciva za sve vrste domace muzike...sem par ok izvodjaca...samo strana dolazi u obzir...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top