Vi ste za....ANKETA!

Vi ste za:

  • anarhiju

  • republiku

  • monarhiju


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
е како се бре овде праве анкете? хоћу ја да направим
или нека неко други направи анкету
јер, чини ми се, на овом форуму ЛДП-овци харају!
смешно, али свака друга реч је овде ЛДП!!!
 
ЛДП и Нови Бечеј су најчешће написане речи овде на овом форуму!!!
па смешно!!!
јебо вас Нови Бечеј - тамо сам био можда два пута у животу
а био сам и у Бачком Добром Пољу једном - тамо је најјача странка Г17+!!! :lol: :lol: :lol:
 
A što sad ne glasate,ah možda ne znate latinicu,e pa.... ево Вам написано и ћирилицом:
Гласајте људи да би смо установили колико има којих!Јест` да нема листића и гласачких кутија
које ви обожавате ал` замислите да вам и не требају и гласајте.Ова реченица као да је изашла из уста неког политичара који се набацује гласачима да гласају за њега ал` шта могу јер ми је тотално невероватно да има толико Републиканаца,а на Равној Гори има толико људи који су као за Краља и Отаџбину.Које лицемерје,зар не?
 
Wilkołak:
Baj d vej... Savo, pros'o prijemni ha? Koju si srednju skolicu upisao?

Ооооо,ш`а има?Иначе ако је у питању иронија у твојој поруци онда `ебига,а ако стварно не знаш да сам трећа год. гимназије онда ти се опрашта,мада мислим да је овде у питању иронија,некако предосећам да јесте,.....јап.... јашта море!
 
Mali_Jova:
Za kralja i otadzbinu, ali ne ovog sto ne zna srpski - zato bolje republika

E ali ima nemoralnih budala na ovom foruma,strašno!

Jel si ti Jovan ili Ovan? ,i da te priupitam još nešto....Koji strani jezik učiš u školi,i koliko dugo!?
Pa ne treba njima zameriti što ne znaju srpski,nego Titovcima što im nisu dali da se vrate na svoje!
Kao što i sam znaš engleski se govori svuda u svetu,iako je taj jezik oko 3x komplikovaniji od srpskog,naše pismo je najrealnije, iz tog razloga što svaki glas ima svoj znak,i baš se pitam
što ne zameraš Piroćancima i Leskovčanima što ne govore tečno srpski i što se gađaju padežima,i ja znam da naš prestolonaslednik sasvim dobro govori srpski s obzirom da ga toliko dugo ni na ulici nije mogao čuti,i smešno je više da mu prebacujete zbog toga jer time sami od sebe pravite
nemoralnu i bezobzirnu i licemernu osobu!
Mi imamo muka da naučimo sopstveni jezik,a kamo li stranci(da oni su stranci za nas)
i sam mnogo grešim u pravopisu i u akcentovanju nekih reči pri izgovoru,naravno!
Eto baš me interesuje koliko ti znaš srpski :
-Šta znači glagol : zezati se!
Nađi mi grešku u sledećoj rečenici:
-Da si mu se odmah izvinuo zbog gore-navedenog vređanja!

Ajd da te vidim sada!
 
SavaBonJovi:
E ali ima nemoralnih budala na ovom foruma,strašno!

Jel si ti Jovan ili Ovan? ,i da te priupitam još nešto....Koji strani jezik učiš u školi,i koliko dugo!?
Pa ne treba njima zameriti što ne znaju srpski,nego Titovcima što im nisu dali da se vrate na svoje!
Kao što i sam znaš engleski se govori svuda u svetu,iako je taj jezik oko 3x komplikovaniji od srpskog,naše pismo je najrealnije, iz tog razloga što svaki glas ima svoj znak,i baš se pitam
što ne zameraš Piroćancima i Leskovčanima što ne govore tečno srpski i što se gađaju padežima,i ja znam da naš prestolonaslednik sasvim dobro govori srpski s obzirom da ga toliko dugo ni na ulici nije mogao čuti,i smešno je više da mu prebacujete zbog toga jer time sami od sebe pravite
nemoralnu i bezobzirnu i licemernu osobu!
Mi imamo muka da naučimo sopstveni jezik,a kamo li stranci(da oni su stranci za nas)
i sam mnogo grešim u pravopisu i u akcentovanju nekih reči pri izgovoru,naravno!
Eto baš me interesuje koliko ti znaš srpski :
-Šta znači glagol : zezati se!
Nađi mi grešku u sledećoj rečenici:
-Da si mu se odmah izvinuo zbog gore-navedenog vređanja!

Ajd da te vidim sada!

A ciji si ti, mali???? :roll:
 
Vrti ti koliko god hoces ocima ali evo odgovoricu ti>ja , sin mladog lovca i vidra i ovca<
Moj deda je seljak,cale mi je sljaker,a ja sam lenstina i budala.
I evo poslednjeg podatka> Ja sam mamin i tatin,babin i dedin,Jasminin i Jelenin,Boziji i Kraljev podanik<
A ko si i ciji si ti junace?
 

Back
Top