Interesuje me gde mogu da nadjem besplatnu stranu muziku na net-u

/I/I@Ī@:
brate to je ono sto sam mu reko ,to je p2p klijent .
i sta ti znaci odredjeni folder na netu
to sto si sada reko znaci da ja mogu preko lime wire mogu da pogledam sta ima moj drug
koji uopste nema bilo koji p2p
Oke momak nije upucen, objasni mu, nemojte se odmah svadjati.
@Uros M sa tim programima (DC++ recimo) ti mozes da listas foldere osoba koje se nalaze na istom HUB i to samo one koji su postavljeni kao raspolozivi za preuzimanje, sto odredjuje sam korisnik racunara.
 
/I/I@Ī@:
e vec kad pricamo o lime wire , da ne otvaram novu temu ,a pitanje je kratko
da li i kako se mogu skidati celi albumi peasma u lime wire

btw da li ste videli na jednoj verziji pise Srpksi jezik


Pretpostavljam da ako znaš izvođača i ime albuma, u searchu uneseš te podatke i odabereš fajl za skidanje. To će verovatno biti neka .rar ili .zip arhiva, ali nailazio sam i na cele albume u jednom .mp3 fajlu :?
Ali, ako već tražiš albume, probaj na www.albumbase.com Trenutno je to najpopularniji sajt koji nudi download celih albuma.

A Lime Wire 4.10 pro koji ja imam ima podršku za "Srpski, Latin (Srbija i Crna Gora, Bosna i Hercegovina)" Takođe i u verziji za linux, pa ne znam šta je tu neobično...

poz
 
na muzici ako se dobro secam postoji citava lepljiva tema o adresama odakle se skida muzika.

@ Ober
Potpuno si u pravu i ja se nosim mislju da ovih dana pokrenem jedan topic sta je u stvari dozvoljeno a sta nije uz objasnjenje moderatora zasto bas to ne moze jer smo svedoci velikog broja duplih standarda ovde. Svako kroji kako njemu odgovara. Brise ono sta moze da prodje , ne brise ono sta je ocigledno i slicno. Pravilnik je dosta nedorecen i treba sa modovima napraviti jednu raspravu i jednom za sva vremena staviti tacku na pricu sta moze a sta ne. Otvoricu ga ovih dana samo malo da ga osmislim i uoblicim.
 

Back
Top