Prodaja polovnih automobila putem neta

Ne razumijem u čemu je fora sa ovim sajtovima, recimo passat iz 98 se nalazi u rasponu od 3000 eura do 9000 nešto mi tu nije jasno (pogotovo što taj od 3000 ima pređenih 140.000 i na slici izgleda sasvim solidno)

uvek toga ima .

neki traze previse za auta , takvih je vecina, drugi stave nisku cenu da sto pre prodaju jer im trebaju hitno pare, treci prodaju macku u dzaku itd.

eto na primer ja sam pre 3 meseca uzeo nov auto 2007 godiste, nebitno koji mene kostao 9500 evra a inace taj identican neki traze i po 14.500 za tek nesto manji broj kilometara.

jednostavno razliciti ljudi razlicito cene svoju imovinu
 
Ne razumijem u čemu je fora sa ovim sajtovima, recimo passat iz 98 se nalazi u rasponu od 3000 eura do 9000 nešto mi tu nije jasno (pogotovo što taj od 3000 ima pređenih 140.000 i na slici izgleda sasvim solidno)

Taj iz 98-me ne moze da se uveze kod nas. Ima tu mnogo razloga koji uticu na cenu, kilometraza, stanje auta, deo Nemacke, da li je bio taksi, sluzbeni itd. Uglavnom napisu sta je neispravno, npr. motor schaden, motor mangel, opticshe mangel, klima anlage nicht arbeit itd. Npr. Ja sam bio nekih 100-tinak km severno od Berlina, na tamosnjim placevima su automobili veoma skupi, ali imaju i malo kilometara, o stanju necu trositi reci, perfektni su. Uglavnom ih voze stariji ljudi, a i sama lokacija nije tranzitna. Vec kod Berlina, Leipziga automobili se mogu naci dosta povoljnije, kao i kod Frankfurta na Majni. Uglavnom, treba izbegavati automobile sa kukama, ti su obicno vukli glisere, kamp prikolice, itd.
 

Back
Top