KONOBARICE

Svevlad

Zainteresovan član
Poruka
473
Nema konobarice koja se ne kreše svakodnevno, a ponekad i sa više njih. One su žive legende od seksa, još od davnina. Naime, radi se o ženama koje su većinom nimfomanke, pa na taj način spajaju korisno s uživanjem, s tim što ne moraju da rade kao prostitutke... ima par meseci, kresnuo sam jednu koja je smrdela na pržene girice, pošto radi u jednoj rupi za boeme...
 
Kao što je neko ove postavio hipotezu, ja mislim da je čika Svevlad ustvari neko ko je ovde odavno, pa samo rešio malo da isproba svoje romanopisne potencijale...
Elem, ja sam snimio jednu prodavačicu u dragstoru... Nekako je baš... paljevinska! Ima neka pušačka usta... a neam pojma kako sam ja to provalio da su takva (usta), jednostavno su nekako... ma ne znam, ali uvek kada je vidim snimim joj usta i to pomislim! :)
A i mnogo fino flertuje sa mnom :) Jedino ne valja što ustvari flertuje sa svima :(
 
krvolok:
... a i kada ZASVIRA pomenuti instrument, slabijem organizmu se ZAMRSE creva !!! :lol:
jeste,svevlad je slaibji nizi organizam..aaaaaaahaha...

pazi...ima nesto u tim strukama,konobarice,prodavacice...kosaci trave...tao mi je jedna drugarica otvorila oci za jednog komsiju,bilo je to leto mi u sobi i kroz rupice od roletni gledamo ga a on polugo kosi travu...savrseno gradjen,znojav,preplanuo.ne zezam se !

e a mozda te struke koje su nize inteligentne.mozda vam dodje da ih kaznite,a?mislim...kako bi neko mogo da voli ribu koja cacka nos i smrdi na girice.
 
zelim sto da ne...krvetu cu saks a kod tebe cu da sacekam da frulica poraste...zaglavice mi se u protezu pa ne mogu da je nadjem posle
 
VragoIasta Amfibija:
zelim sto da ne...krvetu cu saks a kod tebe cu da sacekam da frulica poraste...zaglavice mi se u protezu pa ne mogu da je nadjem posle

Ma skinućemo vam protezu gospođo za svaki slučaj, to je još poželjnije... a što se tiče "frulice", nije baš frulica, više je alpski rog... 8-)
 
Siljas i supalj , Alpski rog ? sta je t?
 

Prilozi

  • Niklica_mala.jpg
    Niklica_mala.jpg
    1,8 KB · Pregleda: 267
Svevlad:
Nema konobarice koja se ne kreše svakodnevno, a ponekad i sa više njih. One su žive legende od seksa, još od davnina. Naime, radi se o ženama koje su većinom nimfomanke, pa na taj način spajaju korisno s uživanjem, s tim što ne moraju da rade kao prostitutke... ima par meseci, kresnuo sam jednu koja je smrdela na pržene girice, pošto radi u jednoj rupi za boeme...

Ljudi...nema vrste, ni podvrste zena koje SVEVLAD nije YEBAO !!! :lol: :lol:
 

Back
Top