KADA VOLIM, VOLIM!!!

shaddow:
Da li ste od onih osoba koje kada vole, vole SVIM SRCEM, ili ste možda uvek rezervisani i oprezni, i ne puštate osećanjima da ovladaju vama?

PS: Naravno mislim na ozbiljnije i duže veze.

sebe bi mogla bas tako da nazovem da si me to pitao prosle godine
celo srce na dlanu
ali..............................
ali sad sam oprezna, i ne pustam osecanjima da me ovladaju, imam potpunu kontrolu nad sobom ................ i retko kome dopustim da mi pridje.
ne vise nikada
 
Naravno, čovek svakako ne treba da isključi razum. Neke stvari dolaze sa iskustvom i sa godinama. Međutim, to može da bude još lepša i ozbiljnija ljubav. Još jednom kažem: voleti nekoga, ne znači ne voleti sebe. Čovek koji ne voli sebe, ne može da voli ni drugog. Ljubav nije gubljenje lične individualnosti, već upravo suprotno. :)
 
shaddow:
Naravno, čovek svakako ne treba da isključi razum. Neke stvari dolaze sa iskustvom i sa godinama. Međutim, to može da bude još lepša i ozbiljnija ljubav. Još jednom kažem: voleti nekoga, ne znači ne voleti sebe. Čovek koji ne voli sebe, ne može da voli ni drugog. Ljubav nije gubljenje lične individualnosti, već upravo suprotno. :)
......rece on i nestade u noci..... :lol:
 
shaddow:
Da li ste od onih osoba koje kada vole, vole SVIM SRCEM, ili ste možda uvek rezervisani i oprezni, i ne puštate osećanjima da ovladaju vama?

PS: Naravno mislim na ozbiljnije i duže veze.

Љубав није осећање! (Каже Скот Пек.)
Љубав је свесно настојање, чињење ЗА некога, улагање времена, труда...
То кад нас обузму лудачке емоције којима не владамо, то није љубав, то је ЗАЉУБЉЕНОСТ, а она, на срећу увек пролази!
Љубав може да наступи тек када та бурна осећања прођу.

Стога ми није јасно питање.
 
Hellen:
Љубав није осећање! (Каже Скот Пек.)
Љубав је свесно настојање, чињење ЗА некога, улагање времена, труда...
То кад нас обузму лудачке емоције којима не владамо, то није љубав, то је ЗАЉУБЉЕНОСТ, а она, на срећу увек пролази!
Љубав може да наступи тек када та бурна осећања прођу.

Стога ми није јасно питање.

Ma nemoj više da čitaš Skota Peka. Pređi na nešto drugo. :)
 

Back
Top