Najneobicniji poklon

kiseli smesak

Obećava
Poruka
87
Forumasi ajde da podelimo svoja iskustva sa poklonima... KOji je najneobicniji najzanimljiviji i najoriginalniji poklon koji ste dobili, ili vi poklonili nekome, ili jos niste dobili a zeleli biste, i koliko se uopste trudite oko originalnosti poklona???
 
Najomiljeniji poklon koji sam dobio je statua COBRE visine nekih 50 cm i CD za kojim sam tragao nekih mesec dana i kad sam ga dobio za rodjendan odusevio sam se to je ALBUM OD 50 CENT - GET RICH OR DIE TRYIN` muzika iz istoimenog filma . Obicno za poklone kupujem nesto sto mi se svidi i naravno da nije preskupo , obicno je to neka sitnica koja ce nekom ostati za uspomenu !!!:)
 
Imam puno neobicnih poklona.
Ne volim tipizirane poklone (-kao,svi to vole pa evo i tebi).
Jok.
Volim poklone vrlo licne.
Nikako skupe.Spontane sitnice.

PS
A ako ne moze da smisli nista adekvatno,uvek je pozeljna, i dobro dodje knjiga.
 
Davno bese...bila sam mlada,a moj decko na nekoj vojnoj vezbi,kraj zime,jos ima dosta snega....I on se vraca i donosi mi prvu ljubicicu zakopanu u konzervu od pastete...Dobijala sam razne poklone nakon toga,ali ovaj nikada necu zaboraviti
 
Ja sam ove godine od drugova iz razreda dobila srebrni prsten i mindjuse i milku-love(koju su inace oni smazali brzinom munje:D)....rasplakali su me,jer je to za mene bio NAJLEPSI POKLON NA SVETU....a prosle godine su mi kupili velikog plisanog medu....:zaljubljena:
 
dobila sam bele korale...predivni, ali su toliko grebali ruku da sam ukapirala simboliku....bila je kao i nas odnos.....ni sa njim ni bez njega...lepo iz daleka ali kad je u tvojim rukama, povredjuje....i na kraju, posle nekog vremena, ispali su mi iz ruke i raspali se.....
 
Forumasi ajde da podelimo svoja iskustva sa poklonima... KOji je najneobicniji najzanimljiviji i najoriginalniji poklon koji ste dobili, ili vi poklonili nekome, ili jos niste dobili a zeleli biste, i koliko se uopste trudite oko originalnosti poklona???
ne secam se bas nekog neobicnog poklona namenjenog licno meni ali se secam da smo jednoj drugarici jos u skolskim danima pripremili bas blesav poklon...Naime nasli smo kartonsku kutiju od kupljenog televizora i u nju stavili manju pa sve manju i tako dok se poklon nije smestio u kutijicu kao sibica...Unutra je bila zvaka i pisamce srecan rodjendan...Bilo je zanimljivo gledati je kako sve to otvara...odusevila se originalnoscu a mi smo joj ipak darovali svako posebno neku sitnicu...
 

Back
Top