Svastara Tour

Ocean_state

Domaćin
Poruka
3.809
Cesto se desava da se novajlije zagube u prostorijama svastare. Ili da zapadnu u pogresno drustvo.Ili da izotvaraju bespotrebne teme. Pa aj ovde da nam date kratak sadrzaj ovog podforuma. Upoznate nas s'novim ljudima.. .. .. i taako.. .. ..
Posto ja kad sam prvi put doso ovde nisam znao sta je svastara i slicno aj vi lepo ovde sve da po objasnjavate.. .. .. Ali ne ono kao sto ima na mjuzi nego da nas vi starosedeoci primite i pokazete nam lepote ovog mesta.
 
Ajd meni pričaj uporedo onu kraću, jerbo sam ja davne 2003. bila ovdena i znam te onako, iz daleka.
No sam dugo bila odsutna, pa mi ne prepoznadoše ime, te me nateraše da ga promenim... qq! pokrstiše me!
 
e, dobro..sve se zakuvalo na ljisu posle jednog okupljanja....ljudima je bilo jako lepo, zblizili su se,zavoleli...toliko su se zgotivili da nisu mogli da stignu da se ispricaju, pa su i pored razgovora na 'private', poceli da razgovaraju i ovako javno da ih svi cuju...ustvari, bili su malo i egzibicionisti...ubrzo im je postalo malo jedna tema da se ispricaju, pa su pocele da nicu nove teme...i jos novih tema..i jos..a sve na ljis..
 
bundeva:
e, dobro..sve se zakuvalo na ljisu posle jednog okupljanja....ljudima je bilo jako lepo, zblizili su se,zavoleli...toliko su se zgotivili da nisu mogli da stignu da se ispricaju, pa su i pored razgovora na 'private', poceli da razgovaraju i ovako javno da ih svi cuju...ustvari, bili su malo i egzibicionisti...ubrzo im je postalo malo jedna tema da se ispricaju, pa su pocele da nicu nove teme...i jos novih tema..i jos..a sve na ljis..
Joooj, sad sam se setila! Bilo ono takmičenje da li će svaštara da pobedi ljis u broju postova, da, da, bila sam tu kod prebrojavanja...
Pričaj dalje, ajde.
 
moderatori na svastari su tada bili: gazdarica, blondi, don i lord of haos...gazdarica ih je opominjala, molila, pretila ali nista nije vredelo....onda je napravljen kompromis - ostavljena je samo zakova tema: "ko je na liniji" i na njoj su mogli da pricaju samo nocu od 22 do ujutro...ali...ovi su se toliko voleli da im je to bilo premalo..
 

Back
Top